Jump to content

Миг-25 ПД, 1/48, ICM


Recommended Posts

Супер! Особливо мені подобається шнобель планера. А щодо техніків - то не проблема,болгаркою зрізаєш пілотки,з підручних матеріалів ліпиш щось на зразок беретів,чоботи теж можна заліпити (продовжити штанини,підфарбувати в тон спецухи) і фсьё.Ну а на морди,пробачте лічіка ніхто не буде особо дивитися,часом і наші люди мо...лічіками дуже схожі на істинних арійців.Уявляю як класно буде,коли засієш травичкою альпійські полонини... Чекаємо всі з нетерпінням.Успіхів!

p.s. тиж не забудь трохи бетонку запачкати, а то чиста як новонароджене дитя. Особливо біля техніків покажи запльовану  поверхню (зазвичай більшість не може тримати слюну у роті, завжди харкає,пробач спльовує кругом).

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Gavrosh сказал:

А щодо техніків - то не проблема,болгаркою зрізаєш пілотки,з підручних матеріалів ліпиш щось на зразок беретів,чоботи теж можна заліпити (продовжити штанини,підфарбувати в тон спецухи) і фсьё.Ну а на морди,пробачте лічіка ніхто не буде особо дивитися,часом і наші люди мо...лічіками дуже схожі на істинних арійців.

поставь рядом с ними канистру с надписью "спирт" (видел кто-то выпускает наборы канистр для танкистов) - и можно ничего не исправлять, все и так всё поймут ;)

Link to comment
Share on other sites

Пофарбував камінчики. Навіть не знаю призначення цього приміщення, але на фотці воно було, тому вирішив теж побудувати... Довго роздивлявся, але на цеглу по фото не схоже геть, більш схоже на сучасне трендове каміння лицювальне. Ну що роздивився, те і повторив, як зумів. Тепер сюди двері виготовити, і можна висаджувати рослинність (травка вже приїхала...).

IMG_20210430_165750.thumb.jpg.c1fc35aae07ac26ddf1d7c911a755208.jpgIMG_20210430_165116.thumb.jpg.851d79d0cfaeacae83e86527f95bb33e.jpg

До речі, може хто знає призначення цього "погреба"? Видніється там в районі носа літака...

13426073_original.thumb.jpg.89cd925b4b98ed333b41a2c8a52541a7.jpg

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, palanbor сказал:

поставь рядом с ними канистру с надписью "спирт" (видел кто-то выпускает наборы канистр для танкистов) - и можно ничего не исправлять, все и так всё поймут ;)

Десь є такі, в загашнику, навіть бочки є... паливні. Написати на бочці С2Н5ОН, і "затерти" С2Н5, буде як в анекдеті: "смотрю - ОН, попробовал, внатуре ОН"! 😁

7 часов назад, Gavrosh сказал:

Супер! Особливо мені подобається шнобель планера. А щодо техніків - то не проблема,болгаркою зрізаєш пілотки,з підручних матеріалів ліпиш щось на зразок беретів,чоботи теж можна заліпити (продовжити штанини,підфарбувати в тон спецухи) і фсьё.Ну а на морди,пробачте лічіка ніхто не буде особо дивитися,часом і наші люди мо...лічіками дуже схожі на істинних арійців.Уявляю як класно буде,коли засієш травичкою альпійські полонини... Чекаємо всі з нетерпінням.Успіхів!

p.s. тиж не забудь трохи бетонку запачкати, а то чиста як новонароджене дитя. Особливо біля техніків покажи запльовану  поверхню (зазвичай більшість не може тримати слюну у роті, завжди харкає,пробач спльовує кругом).

Ну насправді оперативне втручання вже було, дещо вже позтачував, трошки виділив куртки, бо в одного здається взагалі був комбінезон... Чоботи видалити, ну переробити в туфлю, і штани подовжити, напевно не так і важко буде, а от з беретами я так і не придумав як бути. Я десь читав, що в 80х роках в наших техніків пілотки теж траплялись... Але як дійду, як зробити берет, то зроблю..

Link to comment
Share on other sites

4 минуты назад, heliofly сказал:

Может,место,куда технари складывали всякую мелочь,необходимую при обсуживании машины?

На склад гсм ,боеприпасов или бомбоубежище непохоже...

Мне тоже интересно.

От і я приблизно так само міркую... Паливо або боєзапас в земляному валу - якось не логічно. Це ж не бетонне арочне укриття, засипане землею для маскування...

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Владимир Губенко сказал:

Десь є такі, в загашнику, навіть бочки є... паливні. Написати на бочці С2Н5ОН, і "затерти" С2Н5, буде як в анекдеті: "смотрю - ОН, попробовал, внатуре ОН"! 😁

25-й, как рассказывали служивые, имел в утробе 40 литров чистого спиртюгана. За что машину весьма уважал техперсонал ))

Сделай мини-диорамку под названием "Слив". С сюжетом ))

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Владимир Губенко сказав:

Десь є такі, в загашнику, навіть бочки є... паливні. Написати на бочці С2Н5ОН, і "затерти" С2Н5, буде як в анекдеті: "смотрю - ОН, попробовал, внатуре ОН"! 😁

14790676_original.thumb.jpg.5abbef911141bc09fb7908a353aadf2d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Вибач друже,але не вірю (по Станіславському). Цей технік більше схожий на спецназівця.Такий собі крутий,з беретом на макушці.Мені особисто попадались фото технарів у беретах,які були нахлобучені на голову майже по самі вуха.Просто технарям  під час обслуговування планера було не до вийо...,їм потрібна була зручність.Щоб берет не злітав з голови,коли фізично працюєш,нахиляєшся і т.п. А штани дівчата з майстерні військової частини класно подовжили.І тухлі в розмір завсклад видав.Супер!  Вже вибачай,що придираюся :)

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Gavrosh сказал:

Вибач друже,але не вірю (по Станіславському). Цей технік більше схожий на спецназівця.Такий собі крутий,з беретом на макушці.Мені особисто попадались фото технарів у беретах,які були нахлобучені на голову майже по самі вуха.

Та це якась засада з цими техніками... Я собі мозок зламав 🤯. Не хочеться їм морди лиця зіпсувати, бо пластична хірургія на таких розмірах в моєму розумінні не можлива... А воно все таке дрібне, як ці "фігуристи" взагалі їх ліплять? А вони ж і ноги, і руки, і голови міняють... 🤯. Коротше, буду пробувати, або щось вийде, або поховаю як героїв невдалої хірургії...

Link to comment
Share on other sites

Та не треба морди,вибач лічіка міняти.Нахлобуч по самі вуха берет на голову,щоб не виглядав як десантура з беретом розміром з блюдечко на самій макушці. Зроби примірку з пластиліну,покажи на форумі.Якщо спільнота  не обгадить :) так як це я роблю,то буде все ок,продовжиш далі,але вже з іншого матеріалу.У мене дружина деякі речі робить з полімерної глини. Спочатку ліпиш,придаєш потрібну форму,а потім вариш у воді.Глина стає твердою як камінь і вуаля!!!

Link to comment
Share on other sites

У мене узбіччя навколо бетонки з типу такої глини, тільки застигає сама на повітрі, варити не треба... Вся фігня в тому, що я ту шапку окремо від голови ніяк не можу виліпити. Ну не виходить. От приклеїти на голову болванку, а потім придавати їй потрібну форму - от так більш-менш підходить. Так виходить контролювати і форму і розміри. Але є ризик наробити шрамів на лиці... Фреді Крюгер вийде 😁🤯

Ну та то таке. Буду пробувати. Спробую наростити ті шапки, що вже є.

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Владимир Губенко сказал:

У мене узбіччя навколо бетонки з типу такої глини, тільки застигає сама на повітрі, варити не треба... Вся фігня в тому, що я ту шапку окремо від голови ніяк не можу виліпити. Ну не виходить. От приклеїти на голову болванку, а потім придавати їй потрібну форму - от так більш-менш підходить. Так виходить контролювати і форму і розміри. Але є ризик наробити шрамів на лиці... Фреді Крюгер вийде 😁🤯

Ну та то таке. Буду пробувати. Спробую наростити ті шапки, що вже є.

Щось на зразок цього :

EpG8YmiXeUg.jpg

Link to comment
Share on other sites

От приклеїти на голову болванку, а потім придавати їй потрібну форму - от так більш-менш підходить  - це точно,так буде зручніше.

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, Gavrosh сказал:

А щоб не робити морду кривою,то для цього є ніжні ручки (пальчики) слабкої статі.За цьом ( або чоколядку) хай вилипить.

За цьом і шоколадку мене просто з хати не виганяють разом з моїми причандалами. Якщо повно приставати "виліпи мені ..", то напевне мені і виліплять😁

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Gavrosh сказал:

От приклеїти на голову болванку, а потім придавати їй потрібну форму - от так більш-менш підходить  - це точно,так буде зручніше.

Так я так і робив. Видалив пілотку, приліпив болванку, і по тому посадковому місьцю, де була пілотка, сформував нову шапку...🤯

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, MAUS сказал:

Морды лица... Парни, а вы про масочный режим не забыли?

Стоянка планера не громадське місце, маска не обов*язкова. Хіба що тільки для того,щоб приховати від начальства лічіко після вживання спірітуса.

Link to comment
Share on other sites

18 минут назад, Gavrosh сказал:

Стоянка планера не громадське місце, маска не обов*язкова. Хіба що тільки для того,щоб приховати від начальства лічіко після вживання спірітуса.

... який щойно злили з планера...

Link to comment
Share on other sites

43 минуты назад, Gavrosh сказал:

Стоянка планера не громадське місце, маска не обов*язкова. Хіба що тільки для того,щоб приховати від начальства лічіко після вживання спірітуса.

начальство оно хитрее чем кажется - именно по маске алкаша и вычислят

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...