Jump to content

Миг-25 ПД, 1/48, ICM


Recommended Posts

Да, и колесные диски не забудьте «смыть» хотя бы. 
А в идеале по выступающим граням чутка пройтись чем-то темным, чтобы царапины имитировать - сразу заиграет.

10551525_870832706264728_860197891540781

Link to comment
Share on other sites

7 часов назад, Tali сказал:

 И не нужно никаких танцев с бубнами.

Я не жаліюся але,наприклад,з моєю з/п для мене залишаються тільки танці з бубнами.Я не можу собі дозволити багато чого з хімії,інструментів та різних "приспособ"...Така собі се ля ві :)

А за підказку дякую.

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Tali сказал:

Да, и колесные диски не забудьте «смыть» хотя бы. 
А в идеале по выступающим граням чутка пройтись чем-то темным, чтобы царапины имитировать - сразу заиграет.

10551525_870832706264728_860197891540781

Супер!

Link to comment
Share on other sites

11 минуту назад, Gavrosh сказал:

Можливо я десь пропустив - як робили герметик на склі ліхтаря (якщо можна коротко,як і чим) ?

https://www.hobby.dn.ua/begemot-beg-48059-rozovyi-germetik-dlya-mig-2531-p-98941.html?osCsid=d7q5922ua8paqvb1tght77h6j7 , колега Bams порадив. Декалі. Звісно, набагато простіше, ніж малювати (якщо від руки, так рівно не вийде, якщо маски, то знов таки від руки запаришся їх різати), але в декалях немає пояснення (інструкції), ліпив як сам зрозумів, а зрозумів здається не правильно. Вже потім, під кінець, дійшло що треба було трохи інакше. Але то все дрібниці. В наборі ще на чотири моделі хватить декалей.

Link to comment
Share on other sites

Справа в тому, що в листі декалі є п'ять наборів (трохи різного відтінку і товщини лінії), кожного набору вистачить на 1 модель, і от в кожному наборі дуже багато різних елементів. Прямі, криві і не дуже відрізки, куточки... А от що і куди ліпити незрозуміло (тут би і стала у нагоді інструкція). Довго примірявся, які саме елементи використати на ту чи іншу позицію і гадав, а навіщо їх взагалі стільки. І от коли вже розмочив і почав наносити, тут і дійшло, що не ті елементи наліпив. Діло в тому, що декаль дозволяє і на відкритий ліхтар нанести герметик, на місця прилягання ліхтаря до корпуса літака (о першій ночі якось зразу не допетав). От я якісь елементи і попутав. Ну і прямі відрізки дані довгими прямими, нарізай потрібну довжину і вперед, десь не дуже точно відміряв, і вилізло лишнє (розмочену декаль не зручно підрізати), так я його просто підфарбував в основний колір. 

Коротше, потрібно уважно вивчити і прикинути декаль перед використанням, що саме і куди наноситься.

Link to comment
Share on other sites

Красивый миг, поздравляю с завершением.

Из замечаний, надо только подправить антибликовую полосу, на прототипе немного другая.

45977478_1848650575231505_7132372865269104640_o.thumb.jpg.8d5f563244191800ced200b609c48269.jpg

еще по памяти ПДС не могли нести подвесной бак, не видел не одну фотку васильковских мигов с ним

Link to comment
Share on other sites

Ну поки що про SR-71 не впевнений, а от рідний брат Міг 25РБ буде точно, і хочу ще в купу спарку ПУ. Думаю в такій компанії їм не буде самотньо і вони стануть добрішими )))

Link to comment
Share on other sites

Лампа сделает резкие тени - лайткуб желателен. 

На фотках глубина резкости недостаточная - поставьте в ручной режим, настройте ББ по листу, например, выкрутите диафрагму до 18-22, если позволяет. И снимайте с длинной выдержкой. Штатив, конечно, обязателен при таких настройках.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Владимир Губенко сказал:

IMG_4794.thumb.JPG.93ea3a3b5b16cd18d65b45742ccaee7a.JPGIMG_4795.thumb.JPG.88ebaf60e2cb338c4b927c4a9ad78d6c.JPG

рискую нарваться на холивар, но, может, все таки, стоило немного просадить "под нагрузкой" пневматики основных колес...

А сама модель смотрится великолепно. Респект !!!

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, palanbor сказал:

рискую нарваться на холивар, но, может, все таки, стоило немного просадить "под нагрузкой" пневматики основных колес...

А сама модель смотрится великолепно. Респект !!!

Згідний на всі 100% щодо навантажених пневматиків.Точно цього нехватає.

З останньою фразою згідний теж на всі 100500% !👍

Link to comment
Share on other sites

Дякую за коменти, шановні! А з просадкою пневматиків, я зі своїми навичками можу лише трохи зточити їх знизу. Як вважаєте, цього вистачить? Поки зроблю підставку, цей момент виправлю.

Link to comment
Share on other sites

Колись на широких просторах інета,дуже давно я бачив,як роблять "просевшие" пневматики.Пластикові колеса прижимають до гарячої поверхні (праска). В точці дотику пластик розплавляється і має вигляд ніби сплюснутої під вагою гуми на пневматику.Тим самим створюється ефект навантаженості колес.Але це треба мати добрі навички,бо колес мало (два штука :) ) і можна просто зіпсувати все що є.Варто тренуватися на "кицьках".Простіше буде просто сточити трішечки.Я так думаю...

Link to comment
Share on other sites

42 минуты назад, Gavrosh сказал:

колеса прижимають до гарячої поверхні (праска)

Ага, сама метода не нова, і в принципі нескладна на перший погляд... Але навичок не вистачає до теорії, а "кицьок" нажаль немає. Думаю, що небудь таки вийшло б з такої затії, але категорично не впевнений, що обидва колеса будуть просаджені однаково, навіть більше, категорично впевнений в зворотньому.... Тому поки що не буду експериментувати, просто трохи підточу пневматики в точці дотику до поверхні. А зважаючи на те, що хочу зробити імітацію бетонки, думаю сильно в очі вкидатись не буде.

Потрібно нарити в залишках якіхось колес і потренуватись, не знаю чи зручно буде, бо всі залишки - то пара коліс від Мі-8 і пара від Су-24 в 72-му масштабі, маленькі...

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, palanbor сказал:

Попортишь колесья - придется покупать новые. 

Так і я про то саме, тут сточу, а на наступні спробую "набити руку на кицьках" (аби не морду), і тоді вже можна щось робити. А без практичного досвіду навіть і намагатись не буду.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...