Jump to content

Миг-25 ПД, 1/48, ICM


Recommended Posts

Ну і як писали вище,візуально теж можна зменшити шов.Зафарбувати всю плиту в один колір,а шов виділити тоненьким чорним  шаром "смоли". І  зробити це так,від руки,трохи неакуратно.Адже смолу солдатики не завжди рівненько та рівномірно заливали у шви,та й сама смола під дією сонця іноді розлазиться.

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Gavrosh сказал:

Так собі,складені акуратненько у мішечку.

Так само і ці, так само і в 72-гому, купляв пару років тому, але на 72-гому не так помітно цю ширину, а може вона менша (ну в перерахунку на масштаб звичайно)

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Владимир Губенко сказал:

А показать, так вот...:

Та ну нах... Беру свои слова обратно, тут подход сурйозный нужон. Но проблем решаемый.

Link to comment
Share on other sites

Не думаю,що міркування про плити буде оффтопом,адже все до купи.І планер і діорама.

Так от щодо плит... Я навіть подумував зробити сіліконову форму з цих ІСМ плит,підправивши їх звісно.А далі вже відливати із звичайного гіпсу.Гіпсові мабуть будуть ще реалістичніші.

І ще - прикро що у тебе Володя покручені плити як собачий хвіст,але на щастя :) у мене,тобто у моїх плит все ок.

Link to comment
Share on other sites

58 минут назад, Gavrosh сказал:

І ще - прикро що у тебе Володя покручені плити як собачий хвіст

На щастя не всі... В пачці 32 шт, всі рівні я використав, а от залишок... Ну от дивись:

IMG_20210505_161805.thumb.jpg.c1370e8b66d889c17c8b4c047031b735.jpg

З низу зійшлися, зверху... одна покручена, одна більш-менш. А ще дві, то там обидві, і ще більше. До речі коли просто передивлявся, зачищав, то не помітно... Всі дива починаються коли викладаєш на рівну поверхню одна до одної. Тому вони в мене намертво приліплені до основи, щоб ці винти трохи повирівнювати. А от з 72-ми такого було меньше.  Я брав три коробки по 32 шт, то там таких було всього штук три.

Link to comment
Share on other sites

А з приводу зкопіювати в гіпс, то ідея непогана. Тільки треба одразу брати нормальний, спеціальний силікон двокомпонентний для виготовлення молдів (форм), бо інакше нічого не вийде. Я якось надивився про виготовлення "силікону для форм" зі звичайного будівельного силіконового герметика з рідким милом... Ну в принципі робоча штука, але форма виходить не дуже, дрібні елементи, в даному випадку рельєф, погано формується. Суміш виходить схожа на ... пластилін ... А спец силікон рідкий і затікає в будь-які щілини. 

А в цілому ідея непогана, особливо якщо тих плит потрібно багато. 

Link to comment
Share on other sites

Я в шоке! Наверное, стройка самого двадцать-пятого МиГа показалась Вам лёгкой прогулкой по сравнению с обустройством стоянки для него... Респект  за изобретение микро-пылесоса. Можно организовать поточное производство. Если продают флокаторы по цене 1000+, то почему нельзя продавать микро-пылесосы к ним по цене 1000-? И да, по цвету травы. Купите в сельхоз-магазине средство для борьбы с сорняками. Называется "Ураган."  Обработайте им траву. Она должна пожелтетьB)

Link to comment
Share on other sites

43 минуты назад, heliofly сказал:

Я тихо шизею от Вашей,Владимир,"Г и П"-технологии.Вроде и просто,действительно,"ГиП",а ведь сразу и    не додумаешься . А главное-это работает. Классно, снимаю шляпу...

Ну, що було під руками...

32 минуты назад, MAUS сказал:

Я в шоке! Наверное, стройка самого двадцать-пятого МиГа показалась Вам лёгкой прогулкой по сравнению с обустройством стоянки для него... Респект  за изобретение микро-пылесоса. Можно организовать поточное производство. Если продают флокаторы по цене 1000+, то почему нельзя продавать микро-пылесосы к ним по цене 1000-? И да, по цвету травы. Купите в сельхоз-магазине средство для борьбы с сорняками. Называется "Ураган."  Обработайте им траву. Она должна пожелтетьB)

Ну, насправді, і МіГ не був легкою прогулкою... але там все по інструкції, а тут маєш вигадувати собі проблеми сам, а потім їх вирішувати...😁 А про пилосос, то це ідея давня і зовсім не моя, взята на теренах ютуба. Але там або таке саме "ГіП", а місцями ще веселіше, або у "просунутих" DIY-щиків дуже гарні екземпляри, і візуально класно зроблені, і функціонально. Тобто теж з "ГіП", але з більш дорогого 😁. Тут же була конкретна задача на даний момент, і за десять хвилин зроблено. Маю надію, що це не остання моя модель, а робити підставки мені в принципі теж по приколу, і одна підставка під всі моделі теж не проканає... Треба буде ще... То в майбутньому таки зроблю більш якісний і зручний девайс. Да і в господарстві така штука, насправді, теж може бути досить корисна, просто зібрати якусь дрібноту, яку не хочеться викидати, а зібрати вручну не виходить...

Link to comment
Share on other sites

Под работу с флоком хорошо бы отдельную тему завести, куда сбрасывать все наработки. Интересное дело.

Есть статейка как сделать флокатор из электромухобойки. По деньгам получается немногим дороже этой "статической банки". Вечером поищу и выложу.

Link to comment
Share on other sites

15 минут назад, Маки сказал:

Под работу с флоком хорошо бы отдельную тему завести, куда сбрасывать все наработки. Интересное дело.

Есть статейка как сделать флокатор из электромухобойки. По деньгам получается немногим дороже этой "статической банки". Вечером поищу и выложу.

Так, я теж читав колись, але тут такий нюанс: немає самої мухобойки 😁. Насправді технологій виготовлення флокаторів в мережі вистачає, і дешевше, і дорожче, і "правильні" (тобто девайс буде майже як фабричний), і не дуже. Треба буде цю тему на майбутнє промоніторити... Просто зараз так склалось, що йти досить довгим (замовляти деталі, чекати, робити) і дещо затратним шляхом просто не хотілося. Вийшло вирішити питання за 10хв і взагалі безкоштовно, ну хіба тюбік суперклею...

А тема так, досить цікава. Ну якщо я щось таке виготовлю більш цікаве, обов'язково поділюсь зі спільнотою.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Владимир Губенко сказал:

При денному світлі...

IMG_20210513_120213.thumb.jpg.29f6bf44ab467a4f73e76914113ff513.jpgIMG_20210513_120205.thumb.jpg.cff2778f12c9b8fda13d3e988a56ab4f.jpg

травка как у англичан в анекдоте "дык у нас все то же самое, только мы так 300 лет подстригаем..." ))

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Маки сказал:

 

Есть статейка как сделать флокатор из электромухобойки.

Я собі такий зробив.Колись викладав фото.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Владимир Губенко сказал:

При денному світлі...

Дивлячись на фото - кидається в очі надто різкій перехід між темнішим кольором та вузькими смужками світлого. Виглядає трохи неприродньо... Може якось на переході одного в інший досіяти трохи темного, щоб згладити?

Link to comment
Share on other sites

Только что, AndreyK сказал:

Дивлячись на фото - кидається в очі надто різкій перехід між темнішим кольором та вузькими смужками світлого. Виглядає трохи неприродньо... Може якось на переході одного в інший дрсіяти трохи темного, щоб згладити?

Само собою там ще далеко до ідеалу, ще буду дороблять все, ще буду досипати місцево різних кольорів, пучки трави "висаджувати"... якісь може маленькі кущики...

Зараз здається, правий був колега MAUS,про те що стоянка складніша за сам літак... 😁

Link to comment
Share on other sites

52 минуты назад, Владимир Губенко сказал:

І як, робочий пристрій вийшов? Тільки но дивився відео про такий винахід, ніби то працює...

Так,вийшло.Трава стоїть як у молодого...Але потрібно  трохи потренуватися на кішках.Ну і бути обережним,стріляє током зараза.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...