Jump to content

Миг-25 ПД, 1/48, ICM


Recommended Posts

з "гівна і палок", тобто з картону   - не думав,що картон має ще одну назву :)  Правда якщо він (картон) поганої якості,то ця назва краща.

Там би до діорами водило (рос.) присобачити,пару аеродромних ящиків,вогнегасник.Коротше весь той реманент,що стоїть на стоянці планера. Ну і  техніка бухого,що спить в тіньку крила або кущика. Дивилось би суперово.

Link to comment
Share on other sites

13 минуты назад, MAUS сказал:

Бухого техника лучше было бы в сопле разместить...

В сонячну погоду там гАряче, краще на вітерці у тіньочку. Ідея-зробити механіка на відпочинку,у горизонтальному положенні.А то всі роблять механіків такими собі роботящими (щось собі там клопочуться біля планера).От хтось хоч одного меха хробив би  ледачим.

Link to comment
Share on other sites

31 минуту назад, Gavrosh сказал:

з "гівна і палок", тобто з картону   - не думав,що картон має ще одну назву :)  Правда якщо він (картон) поганої якості,то ця назва краща.

Там би до діорами водило (рос.) присобачити,пару аеродромних ящиків,вогнегасник.Коротше весь той реманент,що стоїть на стоянці планера. Ну і  техніка бухого,що спить в тіньку крила або кущика. Дивилось би суперово.

З гівна і палок, тобто з чого попало, з того що знайшов. Насправді було б краще з пенополістиролу, але його немає...

Якоїсь дрібноти точно накидаю, башмаки під колеса, може драбину зварганю, ну є такі "мислішкі".. А от з техніком поки засада. По-перше фігурки немає, ну то можна придбати, а от з моїми навичками розпису фігурок, боюся робота ще на рік затягнеться...

 

Link to comment
Share on other sites

Насправді "тему" для підставки я піддивився тут (фотка відома), тим паче що і модель являє собою васильківський борт, і фотка саме звідти.

13426073_original.thumb.jpg.7602cd3c2246bd46daf7bc0d19d8c374.jpg

Але одразу скажу: копійності аеродрому навіть не намагався досягти, міліметри, кути нахилу пагорбів, полум'явідбивачів позаду - нічого цього не міряв і не відтворював. Нехай це буде на моїй совісті, "я художній, я так віжу!". Так що додати що-небудь, думаю, не буде злочином. А от як виглядають всілякі ящики, протипожежні щити, саме аеродромні, якщо поділитесь фоткою, буду дуже вдячний!

Link to comment
Share on other sites

5 минут назад, Gavrosh сказал:

Тільки щоб ноги стирчали з сопла.

О, так мені весь технік не потрібен, ноги в чоботях, і нехай стирчать із сопла...

А може розвити тему і додати ще пару ніг, у туфлях на підборах... Санітарочка...😁

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, Владимир Губенко сказал:

 

А може розвити тему і додати ще пару ніг, у туфлях на підборах... Санітарочка...😁

В соседний двигатель её! А то какие-то неуставные взаимоотношения получаются...

Link to comment
Share on other sites

Вітаю! Дякую за фото, якщо не тут, до десь точно використаю.

2 часа назад, Bams сказал:

Как по мне,то хватило бы стремянки,пары колодок и огнетушителя.

Ну, напевно, так і буде... Вогнегасники, що вже зробив, колодки, і спробую драбину і чохли (від ракет?), приблизно як на фото, звісно якщо ті чохли вийдуть, бо ніколи їх не робив... Думаю з якогось паперу напевно, треба ще почитати хто як робить...

Link to comment
Share on other sites

Стремянку можно подобрать из ассортимента DAN или пилить самому.Колодки похожи на такие от транспортников.Что-то похожее когда-то делала венгерская HAD.У HAD и ручные огнетушители есть.По чехлам лучше у БТТ`шников спрашивать-они всевозможные тенты и скатки делают.

Ps.Небольшой комментарий к крайнему посту с фото,учитывая,что пять из восьми мои.Первое-творческий подход частников с Ан-2 к пожарному посту на площадке Божково под Полтавой.К военным вообще никаким боком.За подобную икебану на стоянке можно здорово получить по шапке.Про использование лучше вообще молчать.Второе фото никакого отношения к авиации не имеет-снял это безобразие на газовом промысле в Лохвицком р-не Полтавской обл.На Литнике приписали к авиации,но то таке.Читаем Козьму Пруткова про слона и буйвола.Далее колодки Су-27.К МиГ-25 отношения не имеют-у того свои.

Оптимальный вариант-попытаться найти ТО по наземке МиГ-25,но мне не попадалось.

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, Bams сказал:

Стремянку можно подобрать из ассортимента DAN или пилить самому.Колодки похожи на такие от транспортников...

Спасибо! 

На самом деле ориентируюсь на это фото:

13426073_original.thumb.jpg.fcfc9b582f22102e91425b77b648d300.jpg

Тут в целом видно все, и стремянку, и колодки (нашёл ещё фото таких колодок),

eee09b18164d19c07990e895125c6810.thumb.jpg.c015ef82d8cb5f31083478fb67f2fe8a.jpg

и если я правильно понял, то это именно от ракет чехлы, учитывая что с ними вместе колпаки на головки ракет. Колпаки думаю не проблема, а вот с чехлами пока... ну будем пробовать... Ну и ещё огнетушители передвижные поставлю. А, и есть у меня идея, если получиться, запилю водило (но это не точно).

Link to comment
Share on other sites

51 минуту назад, Gavrosh сказал:

Привіт!

Раджу на щелепи крокодилів надіти якісь сіліконові,гумові або з іншого матеріалу кембрікі - міцними сталевими зубами пошкодите ніжні деталюшки

😁 Не одразу зрозумів про що йдеться... Не пошкодить, там сталевий дріт на колісну вісь використаний... ще з радянських запасів! Він поміцніше буде від китайських крокодилів зі сталі "пластилін" 😁😁😁

Але коли з пластиком працюю, то захищаю детальки звичайно.

PS. Вибачте за мою французьку, але цей ... Т9 іноді такі дива творить.. тричі повідомлення редагував...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • - Зачем вам два Леопарда А7? - Вы чтооо??? Они же разные!!! (с)
    • Совершенно верно, но в авторскую тему про И-15 от AMG вставить несколько постов про Валентина, а потом еще развить родословную пресс-форм BV138… мне изначально показалось не лучшей идеей, поэтому я попытался сократить точки разветвления флуда в ветке. Но… гулять так гулять! 🙈😂
    • Я подозреваю, что кроме новой мастерской вы еще утеплили и гидроизолировали чердак
    • Чуть не забыл! Сегодня почта доставила мне большое пополнение наземной техники:
    • Есть такая проблема с этим элементом, на нем самая толстая подложка. Посмотрю что будет можно с ним сделать, может попробую чуть шлифануть после лака
×
×
  • Create New...