Jump to content

Миг-25 ПД, 1/48, ICM


Recommended Posts

2 минуты назад, Tali сказал:

Прямой солнечный свет - не лучший вариант

Та я розумію, просто виникло питання на рахунок кольору, що дуже темний, от я і сфоткав на сонці, щоб видно було що колір досить світлий, та і металіки яскравіші вийшли... А загалом я намагаюсь фоткати під "комбінованим" освітленням, максимум денного світла плюс трохи підсвічую штучно. Ну і само собою зі штатива. Це робочій процес телефоном, де спіймав, як вийшло.

До речі, заради приколу, поліз в налаштування камери на телефоні, пошукати бб. Так от в інструкції користувача для всіх моделей Redmi є пункт про налаштування бб, і навіть є скріни, де саме показана вкладка з цими налаштуваннями, а в самому телефоні - немає. От така картина маслом з цими телефонами...

Link to comment
Share on other sites

Я рабочие моменты быстро снимаю на телефон, а финальную фотосессию пока еще зеркалкой с треноги делаю в ручном режиме. 
Выставляю ББ, диафрагму закрываю и выдержку подбираю в зависимости от освещения. Ну экспозицию еще могу чутка подкрутить.

Link to comment
Share on other sites

Друже, знаєш (вибач за те що "тикаю") чому у тебе такий акуратний,гарнюсенький :) планерчик - робочий стіл у тебе у порядку,нічого зайвого. Перфекціоніст у гарному сенсі цього слова.

Модель мені ВЖЕ подобається!!!

Link to comment
Share on other sites

Друже, я не проти на "ти", вибачатись геть не обов'язково :). А з приводу мого перфекціонізму і чистенького робочого столу - то от таке маю пояснення:

IMG_20200927_113324.thumb.jpg.4420f2e72bb5b1b8117495acef9cc669.jpg

Щось мені підказує, що коли мої домашні "перфекціоністи" надибають за сніданком на столі плямку фарби, або щось у тому роді, то я зі своїми моделями піду... "в далекі гори, на широкі полонини". В мене навіть світильник швидкоз'ємний, попрацював, зняв, і чистий стіл. Так що тут перед тим як накласти на стіл лишнього, три рази подумаєш про те, що все це лишнє через дві години прибирать прийдеться. Чомусь мені здається, що будь в мене чисто модельне робоче місце, постійне, стаціонарне, то там би ще той "творчій безлад" був би...

Але в будь якому випадку дякую на доброму слові!

Link to comment
Share on other sites

12 година назад, Владимир Губенко сказав:

Нарешті добив технічку... чи то вона мене... Чотири вечори пішло. 

Говорите, технички много? А как вам столько?

FD-72-038_01.thumb.jpg.34a8ba64c269798ea057be983f812a18.jpg FD-72-038_02.thumb.jpg.c394e0aa2b5ab223beb5f463b71217bc.jpg FD-72-038_03.thumb.jpg.71ebb03f47447885056d10c4b0d075a5.jpg FD-72-038_04.thumb.jpg.7fe25c48bcd0ed4853c4a523c5861bf9.jpg FD-72-038_05.thumb.jpg.efa20036723330f7bb668a2dac05a073.jpg

Кстати, и Васильковские варианты тоже рисовал. 

FD-72-016-01.thumb.jpg.6c164b12667f1d9de5ff2a772f1e4d1b.jpg

А борт 56 не только со звездами был:

o4-1.thumb.jpg.5121490d045b3aca7ba19f35b68da0af.jpg

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, foxbot сказал:

Говорите, технички много? А как вам столько?

Да я и столько не против... На самом деле я и эти декали покупать не думал, просто глянул в набор, а там ... Ну, конечно, и меньше количество, да и качество у ICM несколько проигрывает тому же Бегемоту, а поскольку из магазина ещё не ушел (когда модель брал), то решил сразу и декаль взять. В наличии были только Бегемотовские, их и взял.

Link to comment
Share on other sites

Вітаю спільноту!

Невелике просування в роботі. Нанесені антиблікові "плями", ну і модель впевнено стоїть на своїх "ногах".

IMG_20200930_020226.thumb.jpg.4f49f9961f92ec27cb0064b39e7fb0c5.jpgIMG_20200930_020300.thumb.jpg.39df10d495fdb21b7550c3e41eeed6ac.jpgIMG_20200930_020327.thumb.jpg.3962bffac9d894bcc18118659da453b6.jpgIMG_20200930_020432.thumb.jpg.a04181eff6c0c1e94a862669ad39d18f.jpgIMG_20200930_020446.thumb.jpg.d42d9d2cedbc9fb7e725e87d03143c18.jpg

Але ж чого це коштувало... Я на разі геть не розумію виробника: яким чином належить правильно виставити колеса на стійках? До речі, як я побачив, така сама фігня і на стабілізаторах - прямий отвір в посадочному місці і конус на деталі. Як це має зафіксувати ся, я не розумію... Ще півбіди колеса, там не дуже помітно, залив все зверху супер клеєм, а от як воно на стабілізаторах піде, поки не знаю...

 

Link to comment
Share on other sites

От що я маю на увазі:

IMG_20200930_092942.thumb.jpg.6816fe6b144782a9179df3c8bd319c59.jpg

Сюди ставиться колесо з прямим отвором, і відповідно, на цьому гострому штирьку воно не фіксується, хитається як хоче...

IMG_20200930_093048.thumb.jpg.ae85ea0f8c5f8351146e072a0fa71193.jpg

І те саме по ходу буде зі стабами... Такий самий конус на стабі, і прямий отвір у фюзеляжі. 

Ну, з колесами, "за сприяння" чиєїсь там матері і супер клею, якось вирішив питання, а зі стабами ще "будем посмотрєть".

Link to comment
Share on other sites

13 хвилини назад, Владимир Губенко сказав:

 

Ну, з колесами, "за сприяння" чиєїсь там матері і супер клею, якось вирішив питання, а зі стабами ще "будем посмотрєть".

В мене вони стали без особливих проблем, стабілізатори навіть не дуже гуляли

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, Bodik сказал:

В мене вони стали без особливих проблем, стабілізатори навіть не дуже гуляли

Ну тут варіантів два, або Вам повезло, або в мене руки трохи не з того місця... 🤪 

На справді, колеса мені трохи нерви попили. Ставив на модельний клей, поки притримуєш, ніби ок, відпустив, пара хвилин і повело вбік... Вирішив таким чином, посадив на модельний клей, виставив, і точково зафіксував супер клеєм, дав просохнути і для впевненості ще супер клеєм пройшов по стику. Ну, побачим що зі стабами вийде...

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин назад, Владимир Губенко сказав:

Ну тут варіантів два, або Вам повезло, або в мене руки трохи не з того місця... 🤪 

На справді, колеса мені трохи нерви попили. Ставив на модельний клей, поки притримуєш, ніби ок, відпустив, пара хвилин і повело вбік... Вирішив таким чином, посадив на модельний клей, виставив, і точково зафіксував супер клеєм, дав просохнути і для впевненості ще супер клеєм пройшов по стику. Ну, побачим що зі стабами вийде...

З колесами робив, приблизно, так само. 

Link to comment
Share on other sites

Володя! "Приглуши" пневматики.Блищать як котячі яйця.Гума ,як на мій розсуд,має бути матова.Я нещодавно бачив в одному магазі канцтоварів крейду від кохінора. Пальці пачкає на "ура". Треба буде собі взяти  декілька тонів сірого для приведення гуми планерів та й авто до більш реалістичного виду. Наприклад гуму запаски за кабіною можна залишити чорною (новою).Але якщо буде блищати,то можна буде приглушити блиск.

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, Gavrosh сказал:

"Приглуши" пневматики.

Само собою! Вся модель іще буде покриватись напівматовим лаком, як мінімум. Резина обов'язково приглушиться. А пастелі кохінорівські, і не тільки, то гарна штука. У мене кохінорівська "палітра", якщо пам'ять не зраджує, 24 кольори (до речі чорно-сіро-червоно-коричнева, ну типу синіх і зелених немає, спецом такий набір брав), і так, розсипом, не знаю якого виробника ще декілька крейдочок.

Link to comment
Share on other sites

27 минут назад, Владимир Губенко сказал:

Само собою! Вся модель іще буде покриватись напівматовим лаком, як мінімум. Резина обов'язково приглушиться. А пастелі кохінорівські, і не тільки, то гарна штука. У мене кохінорівська "палітра", якщо пам'ять не зраджує, 24 кольори (до речі чорно-сіро-червоно-коричнева, ну типу синіх і зелених немає, спецом такий набір брав), і так, розсипом, не знаю якого виробника ще декілька крейдочок.

Я їхнього акварельного олівця під іржу собі купив.Не знаю чи підійде в авіації,але в БТТ класно! Я вже пробував його.Намалював легенько,потім  пензликом з водою розмив і вийшли непогані  іржаві патьоки.Для авіації можна взяти і інші тона,палітра непогана у них.

 

Link to comment
Share on other sites

А ще його можно натерти на наждаку в порошок, набирати його на ватну паличку і розтирати по поверхні, теж непогано виходить, а якщо додати в цей порошок води, розвести до стану каши, то тим же пензлем, точковими рухами, наносити "фактурне" покриття, бруд, тощо... Цікава річ.

Link to comment
Share on other sites

Для резины есть специальная краска - называется Tire Black. 
Получается сильно матовый и не очень черный цвет. И не нужно никаких танцев с бубнами. Если хочется - можно потом дополнительно состарить пигментами или жижами, но  в целом из банки получается именно резина, а не полированный глянцевый черный. 

Link to comment
Share on other sites

To Bodik: обов'язково, але його треба трошки підправити, і знизу також, там якісь незрозумілі плями повилазили... Підфарбую, і тоді вже змивку...

To Tali: ну там особых танцев с бубном и не было... Цвет кстати тоже не черный, а как раз под резину, ну правда блестит. Припылил пастелью и порядок. Вживую очень даже ничего смотрится. 

Спасибо Всем за советы, подсказки, поддержку! Приятно!

Link to comment
Share on other sites

To Gavrosh: друже, я Тебе нещодавно трохи обдурив, вибачаюсь. Таки в моєму наборі пастельних олівців присутні і сині і зелені, але таких, типу ніжних, "пастельних" відтінків.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...