Jump to content

I-15 бiс, 1/48 вiд AMG


ANI-MAKS

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
В 15.10.2023 at 18:07, ANI-MAKS сказал:

У моделі є серйозний недолік - повна відсутність імітації двигуна - треба буде з цим щось робити.

Мне кажется - это наименьшее из зол. Что там его видно будет? На некий диск приклеить лучиками цилиндрики, обмотанные проволокой ;)

В 15.10.2023 at 18:07, ANI-MAKS сказал:

Якщо фюзеляж ще сюди-туди, то крила і стабілізатор - жахливий кошмар. Все в якихось подряпинах, напливах, деталі замилені. Імітація провису полотна ледве помітна, якщо це все вишкурювати - можна її втратити.

Ну считай, что есть некая болванка - не из чистого пластика выпиливать. Провис снести и нанести новый :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Sarmat, дякую. Я постараюся..)

1 час назад, Basily сказал:

Чудово зроблений кокпіт! Таке питання -  він блакитний, не світло-сірий?  Чим керувались?

Дякую. Про фарбування кокпіту I-15 бiс я не знайшов ничого. Орієнтувався на сучасні репліки.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
В 31.03.2024 at 18:58, ANI-MAKS сказал:

(без фанатізму..)

Туго натянутая на ребрах перкаль, полагаю, проваливаться внутрь на вертикальных и близких к ним поверхностях не должна, но в отличие от некоторого перебора на механизации крыльев прошлой модели - здесь провис на фюзеляже смотрится довольно органично, некоторая гипертрофированность, я бы сказал «приятно подчеркивает эффект провиса», но не «нервирует глаз».

Работа с деталировкой - чистый кайф, по-белому завидую навыкам)

Link to comment
Share on other sites

Отличное продолжение! Виден скрупулезный подход к каждому элементу.

Матчасти не знаю, но всегда интересно наблюдать за такой тонкой и душевной работой)

Link to comment
Share on other sites

С возвращением!👏

Просто поражаюсь, как у людей так аккуратно получаются такие тонкие работы. Мне приходится маскировать все грунтом и покраской :unsure:

А вот ту маленькую детальку на краю РН как крепил?

Link to comment
Share on other sites

DimaADA, Sarmat - дякую! 

Sarmat, РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм.

А якщо ти про білу детальку – це заготовка під хвостовий ліхтар – просто шматочок пластикового круглого профілю – зробив V-образний паз та приклеїв звичайним клеєм.

А 

Link to comment
Share on other sites

Да уж, підхід академічний до складання- якщо робити, то робити. Прям у стилі Валентина Мучічко 😁До речі, він на фейсбуці вже виходить на фінал зі своїм BV138. Почав обклеювати фольгою.

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, ANI-MAKS сказал:

РН с двох частин збирається - в одної зробив ножем паз на товщину міді та вклеїв суперклеєм.

Ты все правильно понял - я про медную пластинку. Не знал, что РН из двух половинок и думал как ты прорезал?))

Спасибо!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...