Jump to content

US NAVY WWII - Особливості камуфляжу.


Recommended Posts

9 хвилин назад, Fokkerd21 сказав:

Я свого хелкета фарбував Хамбролом. Що дає виробник в баночці, тим і фарбував. Мене влаштувало на 100 відсотків.

Мені здається все це дослідження, породжене срачем до цього і зведеться: я фарбував тим то, результат влаштовує. І так і має бути в хобі.

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, buratino сказав:

Мені здається все це дослідження, породжене срачем

Я в моделизме уже давно (правда с перерывами). Часто бывал и бываю на немецко- и аглийско-язычных форумах.
Ни разу срача или даже просто грубости не встречал... НИ РАЗУ! Объясните - почему?...  Хотя вопрос возможно риторический

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, LvivForever сказав:

Я в моделизме узе давно (правда с перерывами). Часто бывал и бываю на немецко- и аглийско-язычных форумах.
Ни разу срача или даже просто грубости не встречал... НИ РАЗУ! Объясните - почему?...  Хотя вопрос возможно риторический

Те, що Ви вважаєте себе «гуру», я для себе особисто вже зрозумів. На ваше питання - Чому? Тому що! Вам, людині, що вже 20 років проживає в Німеччині мабуть не притаманний наш місцевий «колорит», особливо на фоні подій навколо.

Наостанок: хамство породжує ще більше хамство. Мабуть про першопричини та причинно-наслідкові звʼязки чули…

Link to comment
Share on other sites

46 минут назад, Basily сказал:

Темно синій морський полуматовий дещо світліше за темно синій розпізнавальних знаків. Десь так.

107206.webp

F4U-1stLtBudYountandLtDustyFaustfromVMF-323Korea1951-1.jpg

 

Vought-F4U-4-Corsair-VF-63-White-M201-paint-job-CV-21-USS-Boxer-Korea-1952-01.jpg

Если я правильно понимаю, то на верхнем снимке (период WWII) на фюзеляже Sea Blue ANA607 (средне-серо-синий), который чуть более матовый, чем ANA606, который наносился на верхние поверхности крыльев и стабилизаторов (с 01.02.1943),  или ANA623 ( ANA623(1) ) - все тот же цвет, но более глянцевый (был запущен с 22.03.1944)

На нижних двух снимках - скорее всего Корейский период, и цвет ANA623 ( ANA623(2) ) - это уже цвет по другому, измененному стандарту, чем был во время WWII/

Вообще средний снимок сильно свалился в синеву просто весь, на этот цвет точно не стоит ориентироваться (т.е. запретить никто не может, но явно не стоит)

 

Link to comment
Share on other sites

14 минуты назад, Mikhail Polyakov сказал:

 

Вообще средний снимок сильно свалился в синеву просто весь, на этот цвет точно не стоит ориентироваться (т.е. запретить никто не может, но явно не стоит)

 

Судя по ОЗ это тоже ближе к Корейская война. А под фонарём цветовое искажение меньше.

А вообще я - доверчивый, что производитель модели в схеме дал тем и крашу, благо у Тамии/Ганзы акриловая линия вполне обширная. Правду сказать я не на стопроцентов доверчивый принимаю рекомендованный цвет как базовый и понеслось - пять капель базовый цвет....блииин! слишком тёмный!....ща высветлим!.....да ёлки драные, переборщил!!!....ща поправим! ....и до бесконечности, могу и поругаться с собой. 😄 Хотя осознаю что цветовые стандарты для того и созданы чтоб как все, не взирая а именно потому что у всех цветовосприятие сильно может отличатся.

Link to comment
Share on other sites

13 години назад, buratino сказав:

Те, що Ви вважаєте себе «гуру», я для себе особисто вже зрозумів.

Це абсолютно не вірний висновок - от ким-ким а до «гуру» у моделізмі себе ніколи не прираховував! Навпаки, скоріше я «вічний початківець з деякими амбіціями»😃 І написав я про свій стаж маючи на увазі тільки те що «Часто бывал и бываю на немецко- и аглийско-язычных форумах» (будь ласка не приписуйте мені нічого, просто уважно почитайте!)

13 години назад, buratino сказав:

Вам, людині, що вже 20 років проживає в Німеччині мабуть не притаманний наш місцевий «колорит», особливо на фоні подій навколо.

По-перше, не 20 а 30, але то не суть як важливо, а по друге, і це основне - чи Вам знати, що мені притаманно, а що ні? Я тут не буду розкривати подробиці, але і в моєї родині є загиблі, і моя мати і інші родичі в Україні живуть… так що давайте не будемо торкатися цієї теми, добре?

А ось «колорит» - це слово яке не зовсім підходить до суті піднятого мною тут питання… але меньше з тим, я написав, що воно скорше всього реторічне, і кожен може дати відповідь самому собі…

Перепрошую, що задав це питання у суто технічній темі, просто не стримався, якось не весело це все читати стало…

по суті теми можу додати тільки наступне:

Маю викраски від Валлехо по двох серіях фарб: Model Color та Air Color.

зробив фото кожної з них при трьох різних освітленнях, але візуально дивлячись на винуватця (тобто колір  FS15042 ANА623 Glossy Sea Blue чи відповідно FS35042 ANA607 Dark Sea Blue) помітно що це ніяк не чистий (темно) синій, але скоріше темний синювато-сірій, з акцентом на слові сірий… 

IMG_3728.thumb.jpeg.c79f8fe88830173f9ee3223b172457fa.jpegIMG_3729.thumb.jpeg.c029bfe8c25c20b46f657cf979a75124.jpegIMG_3730.thumb.jpeg.0293f46afa9520698b5fadc608fc690d.jpeg
IMG_3731.thumb.jpeg.66636f97d8909f50099cc51a63bbf524.jpegIMG_3732.thumb.jpeg.e9edd21fe3ea03625e219e595e39c9a0.jpegIMG_3733.thumb.jpeg.609ab47873727f3535108397dd115145.jpeg

 

Link to comment
Share on other sites

15 годин назад, buratino сказав:

Мені здається все це дослідження, породжене срачем до цього і зведеться:

Юра,  так от давай зробимо ТАК, щоб цього не трапилось. ))

Link to comment
Share on other sites

1 година назад, LvivForever сказав:

😃

 ... візуально дивлячись на винуватця (тобто колір  FS15042 ANА623 Glossy Sea Blue чи відповідно FS35042 ANA607 Dark Sea Blue) помітно що це ніяк не чистий (темно) синій, але скоріше темний синювато-сірій, з акцентом на слові сірий… 

Це якраз той момент, коли в свій час я потрапив в глухий кут.  В усіх журналах, на всих боксартах, кольорових інструкціях які потім появились, спостерігаєш виражений темно-синій колір, відкриваєш баночку з фарбою, а там темно-сірий.

Link to comment
Share on other sites

34 хвилини назад, Ltn. Stachel сказав:

Юра,  так от давай зробимо ТАК, щоб цього не трапилось. ))

З задоволенням! Давно на цьому форумі і завжди приємно перечитувати дружнє спілкування, а не це от все…)

По суті теми важко щось сказати, не зовсім моя. Але з цікавістю поспостерігаю, може це надихне мене купити Корсар від Меджик факторі.

Link to comment
Share on other sites

Своїми очима  Navy Вlue я бачив ось таким. І як по правді, бачу й сьогодні. 

8_6e4785f4797fb9b24c09f375a26fb422.thumb.jpg.9d33d8a05ead3135a0241b19a162a32d.jpg9_37896e941713af87fe8eb762b7935e6f.thumb.jpg.3cc51c051a6668b61f592b3b0f374334.jpg

7_03ab80948f89c9a32fb30fa5f6c701af.thumb.jpg.00ba60ef3bae965a8237aa263a62ce49.jpg

На дішмодел, де вперше реєструвався, місцеві  екс-перди  "имели вапросы" до мого синього. )))

Ну і на той момент, не я один такий був. Ось робота, різниця один рік. 

http://www.hsgalleries.com/gallery04/f6f3lc_1.htm?fbclid=IwAR1r7en3qOgskTkS5kXw_fSPalt84v670Ao2TWKom3K3kDOUyGxLs1UbPc0

Link to comment
Share on other sites

Те що дуже впливає на сприйняття кольору освітлення і положення очей щодо нього це ні для кого не секрет (ну і про налаштування фототехніки та моніторів взагалі окрема тема), на мою скромну думку, синій і всі його відтінки цьому схильні більше інших, так я в курсі про колірне коло але тим не менш це моя думка заснована на моєму сприйнятті кольору. Скажу для уточнення дальтонізм виключено у принципі, і довідка є. ))) Тут нещодавно, близько двох років тому, Катю будував від Академії свіжу тоді, фарбував як я вже говорив вище, відштовхуючись від інструкції лише на трохи висвітливши з таким же ледь помітним прешейдингом, в результаті Катя вийшла як новий п'ятак, ну то таке, треба було олії не шкодувати. Нещодавно розглядав фото, на одному здивувала виразна різниця, хоча фарбував з однієї заправки аерографа.

 

изображение_viber_2024-02-22_19-13-16-461.jpg

Link to comment
Share on other sites

Я тут сам в небольшом замешательстве, строю такой "нолик" , только пожалуйста не кидайтесь табуретками - да опять японец но в неродной ливрее, хотя 🤫 попутно с ним строятся еще Джинга и Лорна но те уже в родных камуфляжах, а вот на "нолик" цветных фото не нашёл 😟

image.thumb.png.f750e33b8ad8d3645bd2c87b131c1fe4.png

Link to comment
Share on other sites

22 хвилини назад, лесоруб сказав:

Я тут сам в небольшом замешательстве, строю такой "нолик" , только пожалуйста не кидайтесь табуретками - да опять японец но в неродной ливрее, хотя 🤫 попутно с ним строятся еще Джинга и Лорна но те уже в родных камуфляжах, а вот на "нолик" цветных фото не нашёл 😟

image.thumb.png.f750e33b8ad8d3645bd2c87b131c1fe4.png

Та які проблеми, попробуємо розібрати і таке питання. Я так розумію, це той самий перший ''Zero'' що став трофеєм. Якого знайшли на Алєутських островах. Думаю його пофарбували по стандарту ''Уайлдкета'', низ світло-сірий NS Light Grey, верх блакитно-сірий NS Blue Grey. 

Link to comment
Share on other sites

Тут интересный вопрос, вот фото корсара с выставки, общался с вледельцами, они говорят цвет аутентичный, но с разных ракурсов смотрится по разному. Вопрос то и возник по цвету, серийный 96-995, такой и должен быть цвет? 

S7004711.JPG

S7004713.JPG

S7004716.JPG

Link to comment
Share on other sites

Богдан, для тех , кто на бронепоезде- 96-995 это что? Каталожный номер краски? Если ДА, то откакого производителя?

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Ltn. Stachel сказал:

Та які проблеми, попробуємо розібрати і таке питання. Я так розумію, це той самий перший ''Zero'' що став трофеєм. Якого знайшли на Алєутських островах. Думаю його пофарбували по стандарту ''Уайлдкета'', низ світло-сірий NS Light Grey, верх блакитно-сірий NS Blue Grey. 

Так, це та сама двійка. Також схиляюся до цих кольорiв, просто на деяких фото кіль і кермо одним відтінком на інших кермо з низом зливається. Думаю це якраз освітлення впливає.

Link to comment
Share on other sites

19 минут назад, лесоруб сказал:

Так, це та сама двійка. Також схиляюся до цих кольорiв, просто на деяких фото кіль і кермо одним відтінком на інших кермо з низом зливається. Думаю це якраз освітлення впливає.

А как вариант: красили поверх японской краски, в Тайнань Кокутай элероны, РВ, РН были другого цвета, отличного от основного 😊, потому оттенок мог получиться соответственно разный.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Переговоры уже ведутся 😂
    • Так это и есть иголки, просто размер 25 или 24, тонкие, поэтому уже толщина стенки чуть вылазит… Как-то затарился на Али ассортиментом типоразмеров, очень выручает https://a.aliexpress.com/_EjwKzq3 Конечно, если хорошо порыться, у меня и тонкостенные латунные Metal Alloys (или как их там) найдутся, там стенка, пожалуй, должна быть даже потоньше (если такой размер найдется), но здесь модель, скорее, под изкоробку, пристреляться к пластику и производителю. Если норм зайдет, потом повторю, уже с «плюшками».
    • Чи може використовувати голки від шприців? Там стінки тонші будуть.
    • Времени на хобби вообще нет, но чуть выкроил.  1. За дурной головой и рукам работа: выпилив пару окошек в нише понял, что это делать не нужно было, и пришлось менять штатную деталь на трубку (вообще зря, не выпилил бы эти два окошка - стоковая деталь вполне была бы норм). В общем, два окошка в нише, через которые проходит канал воздухозаборника от корневой части крыла выпиливать не рекомендую, не повторяйте чужих ошибок) Рассверлил пулеметные порты, примерил трубки - толщина стенок, конечно, не масштабная, но на таком мелком размере - пофиг) Загрунтовал детали нутрянки, завтра постараюсь начать покраску. За отсутствием указаний по цветам в родной инструкции, взял за основу трупмовскую от 1/32.
    • Да, норм. Вот тут правильные картинки декалей: https://www.hobby.dn.ua/en/mikromir-mkr-72028-hunting-provost-burmesemalaysianmuscat-and-omaniraqisudanese-p-112947.html  
×
×
  • Create New...