Jump to content

ГОТОВО: Су-17УМЗ України БН 68 Modelsvit 1/72


Recommended Posts

22 часа назад, Дмитрий Побережник сказал:

Взагалі цікаво, чи наносилась технічка по всім правилам на літаки в парадні лівреї?

здається мені что никто восстановлением тех. трафаретов после такой смелой малярки не занимался ))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Суперская работа ! Малярка вообще - выше всяких похвал !

Респект !!! 

 

ps потрать еще три минуты и сделай ПВД параллельными - порченый конус никто не заметит, а вот эти косые пики сразу бросаются в глаза )

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, palanbor сказал:

Суперская работа ! Малярка вообще - выше всяких похвал !

Респект !!! 

 

ps потрать еще три минуты и сделай ПВД параллельными - порченый конус никто не заметит, а вот эти косые пики сразу бросаются в глаза )

Проблему бачу і згоден на всі 100%, але страшно його чіпати. Воно зламається при мінімальному навантажені. Може при нагоді тяпну для хоробрості та щось буду робити. 

Піто від Master вставлені в отвори-канали, які я просвердлив в пластиковій частині трубки з набору. Пластикова основа зламається набагато швидше, ніж піддасться латунь. 

Link to comment
Share on other sites

  • Tali changed the title to ГОТОВО: Су-17УМЗ України БН 68 Modelsvit 1/72
16 минут назад, Маки сказал:

Замечательная покраска!

Очень понравилась фактура ЛКП. Какой был финишный лак?

Micro Satin від MicroScale. Я його не наносив тільки на пофарбовані металіками елементи сопла. В цих місцях відблискує AK Xtreme Meral покритий AK Gauzy Shine Enhancer. Це перша модель на якій я вперше за декілька років не використовував футуру.

Перед нанесенням декалей модель повністю була вкрита Gauzy. До певного моменту я планував поекспериментувати з поліроючими пастами, але зрозумів, що навіть ідеально рівна і блискуча поверхня в 72 масштабі виглядає дуже нереалістично. 

Link to comment
Share on other sites

Вот не являюсь сторонником попугайских раскрасок боевых машин...Но в данном случае  модель выглядит просто подкупающе. Браво, Дмитрий!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...