Jump to content

Fokkers Eindeсkers 1:72


Fokkerd21

Recommended Posts

8 годин назад, Fokkerd21 сказав:

Надрукував простиню хрестів.

Відсканував ісм та фікс і зкомплектував.

Тепер треба поекспериментувати з різними лаками.

IMG_20240117_221206.jpg

О, це вже хрестиків вистачить на три життя )))

Я з лаками практикую досить давно, по якості і прозорості більше подобається Mr.Color, але є одна особливість і це кінцева кристалізація. То може вибирати окремі зразки, задувати, а через добу декалювати?

Link to comment
Share on other sites

41 минуту назад, Ltn. Stachel сказал:

...о може вибирати окремі зразки, задувати, а через добу декалювати?

Так і хочу, є кілька різних лаків (футура, вальехо, ганза, тамія, хамброл акрил і емаль, мотіп з балончика, ревел емаль, нітролак).

Тут головне, щоб лак утворив міцну плівку, і потім в воді не розчинився.

Link to comment
Share on other sites

40 хвилин назад, Fokkerd21 сказав:

Так і хочу, є кілька різних лаків (футура, вальехо, ганза, тамія, хамброл акрил і емаль, мотіп з балончика, ревел емаль, нітролак).

Тут головне, щоб лак утворив міцну плівку, і потім в воді не розчинився.

Якщо ревел "1", то будь обережний, хоч і прозорий як вода, проходить місяць другий, а він як липучка. 

Link to comment
Share on other sites

40 минут назад, Ltn. Stachel сказал:

Якщо ревел "1", то будь обережний, хоч і прозорий як вода, проходить місяць другий, а він як липучка. 

Так, одиничка. Дякую за попередження. 

Link to comment
Share on other sites

Емаль - лак "Хамбролл" - рідкісне лайно! Взагалі не сохне! Колись місяць тримав ракети на батареї опалення, а йому байдуже, липне, як падлюка! Закінчилось тим, що змив його і задув деталі "футурою".

Link to comment
Share on other sites

7 часов назад, Basily сказал:

Добрий день! Можливо більш детально щодо лруку. Як саме? Бо є потреба друкувати досить велику кільсть декалей.

Колись давно, 2012-2013 роках, купив в якомусь модельному магазі два листки (А4) декальної бумаги, як зараз знаю, для лазерного принтера. Є і для струйника, вони різні. 

Свої декі відсканував і в ворді зробив собі макет. Потім на лазернику роздрукував. Зараз треба покрити лаком і дека буде готова. 

Можна і кольорову деку малювати, був би кольровий лазерник. Але!!!! Білий колір не вийде роздрукувати, потрібен спец принтер з білим кольором.

Можна і на струйнику друкувати, треба лише знайти папір для струйника. 

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Fokkerd21 сказал:

Білий колір не вийде роздрукувати, потрібен спец принтер з білим кольором.

Или специальная бумага с белой подложкой (вроде видел в каком-то магазине)

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Fokkerd21 said:

Тут головне, щоб лак утворив міцну плівку, і потім в воді не розчинився.

если печатали на лазерном принтере, то лаком не нужно декаль задувать перед нанесением, бо в нем порошок, которьій запекается на бумаге, а не краска, как в струйнике, которая попльівет в воде

2 hours ago, Fokkerd21 said:

Можна і кольорову деку малювати, був би кольровий лазерник. Але!!!! Білий колір не вийде роздрукувати, потрібен спец принтер з білим кольором.

картридж ghost white toner для лазерньіх принтеров..можно купить в Германии

тогда печатается сначала бельій слой, потом вторьім заходом цветной

9 minutes ago, duke6 said:

Или специальная бумага с белой подложкой (вроде видел в каком-то магазине)

но тогда надо вьірезать бельій фон по форме фона на ливрее или строго по форме рисунка

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, VitaminD сказал:

если печатали на лазерном принтере, то лаком не нужно декаль задувать перед нанесением, бо в нем порошок, которьій запекается на бумаге...

Треба спробувати. Але памятаю, що в додатку до використання паперу, було написано, що потрібно покрити лаком.

Link to comment
Share on other sites

В мене є папір з лаковим шаром ( з білим також, придбав ще десь 2006 в нашому Криму, там на ринку була у одного дядьки точка з моделями). А чим візуально відрязняється папір для лазеру від струйника?

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Basily сказав:

А чим візуально відрязняється папір для лазеру від струйника?

Если коротко, то на струйном принтере краска впитывается в бумагу, а на лазерном принтере - приваривается под температурой порядка 300 градусов. Потому бумага нужна разная. Я вот для лазерного принтера никак не могу фотобумагу найти по той же причине. Купил бумагу для струйника - результат не тот. 

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Fokkerd21 сказал:

IMG_20240121_162451_1.jpg

IMG_20240121_162437_1.jpg IMG_20240121_162434.jpg

Слава, не в обиду - залезь в настройки камеры и выставь формат фото 3:4. Такие фотки как у тебя сейчас (16:9) выкладывают тока деффачки в инстаграме)) Но с них какой спрос ? ))

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, palanbor сказал:

Слава, не в обиду - залезь в настройки камеры и выставь формат фото 3:4. Такие фотки как у тебя сейчас (16:9) выкладывают тока деффачки в инстаграме)) Но с них какой спрос ? ))

Я в фотографіях взагалі 0, а може і "-1".

Зараз в налаштуванні стоїть на весь екран.

Наступного разу спробую поставити 3:4.

Дякую!

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Ltn. Stachel сказал:

Слава, так з хрестами що? Лаком закріплювали?

Так. 

Закріпив зцідженим лаком з балончика "мотіп".

Можна і тамією х-22 і ганзою, і хамбролом емалькою.

Водні акрили (валехо, хамброл, футура) негодяться.

Декі вже і переніс на моделі. Є кілька нюансів, які треба підправити, підфарбувати, підклеїти. Зроблю - результат покажу.

А поки висновок.

Мої саморобні декі виявилися найкращі за якістю, єдиний нюанс, трішки грубуваний шар лаку, перестраховувався.

ІСМ - просто мусор, повністю розсипалися, навіть покриті лаком.

Ревел - дубові, погано підстають від паперової основи і погано облягають нерівності, але добре липнуть до моделі.

Едік - тоненькі, добре облягають нерівності, але на моделі тримаються дуже погано, ніякі приварки не допомають. З горем пополам закріпив, треба трішки підфарбувати.

Фікс - теж не сподобались декі, такі як і в едіка, але більш дубові і трішки краще липнуть, але все одно тримаються погано.

Якась біда з цими деками.

Дуже розчарований фіксом, до цього збирав моделі фікса, там були декі картографа, якість космос. А тут повна фігня.

P. S. Разом зі мною, паралельно на гуртку, Максим клеїв декі на Ан-2, клеїв декі від @foxbot. Так ото взагалі якийсь нереальний космос, кращих дек я не бачив!!!!

Тоненькі, облягають криволінійну поверхню ідеально, липнуть - не віддереш.

Тихо дивився і заздрив.

Шкода що колега @foxbot не випускає дек на першу світову.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
7 хвилин назад, Fokkerd21 сказав:

Робота просувається.

З деками закінчив.

Майже закінчив з капотами та кілями.

Далі різна дрібнота...

Продовження буде...

 

IMG_20240204_172723_1.jpg

IMG_20240204_172710.jpg

IMG_20240204_172703_1.jpg

IMG_20240204_172651.jpg

«Мабуть, це любов»))

Link to comment
Share on other sites

3 минуты назад, buratino сказал:

«Мабуть, це любов»))

Таки є, трішки.

Наразі збираю інформацію по типам літаків, які були на озброєнні УНР-Гетьманат-Директорія 1917-1920рр. І відповідно підшукую моделі.

Link to comment
Share on other sites

7 хвилин назад, Fokkerd21 сказав:

Таки є, трішки.

Наразі збираю інформацію по типам літаків, які були на озброєнні УНР-Гетьманат-Директорія 1917-1920рр. І відповідно підшукую моделі.

Айндеккер тільки на перший погляд легкий для збирання, але диявол завжди десь поруч…)

Я теж хочу зібрати щось з УНР, але в моєму 32-му вибір невеликий. Якщо раптом щось трапиться з інфо, буду вдячний!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Да, норм. Вот тут правильные картинки декалей: https://www.hobby.dn.ua/en/mikromir-mkr-72028-hunting-provost-burmesemalaysianmuscat-and-omaniraqisudanese-p-112947.html  
    • О,как все запущено-то...А деки хоть правильно вложили?Я имею в виду ,что там,где на коробке написан малайзийский вариант(понятно,что картинки перепутаны)  ,деки малайзийские?СМR когда-то выпускал классный вариант малайзийского Провоста с сине- белыми шашечками и такой же  полосой на фюзеляже Я хочу малайзийца,какую коробку искать?
    • Нашел интересный ролик с песней японских пилотов,правда, про ки 43 ,но все рано интересно http://www.aviationofjapan.com/2013/11/gunka-kato-falcon-fighter-corps.html?m=1
    • Я так понял, анонс в Мошоне состоялся?    
    • Ну типа готово, завтра по хорошему свету попробую отфотать модельку.
×
×
  • Create New...