Jump to content

Улыбашки ;)


Tali

Recommended Posts

20 часов назад, Levko_Ukraine сказал:

Screenshot_20230727-103508.png

пардон, а что написано на красной этикетке ? Плохое разрешение фото не позволяет прочитать. Предполагаю что надпись таки имеет значение в смысле юмора... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

32 хвилини назад, Ltn. Stachel сказав:

Апачи прилетели?  ))

Плакатик был призван поднимать боевой дух уезжающих воевать.Кмк,надпись в сочетании с силуэтами- это троллинг 80го уровня.А вобще,Апач с тризубцем бы неплохо смотрелся 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

 

21 година назад, Ltn. Stachel сказав:

%D0%A3%D1%87%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%

Да, глянув на одночасні роботи нашого колеги Levko_Ukraine і себе пригадую в шкільні роки. Ось якраз до першого вересня, хотів душу вилити.  Сиджу в тому класі як арештант, дивлюся у вікно, де ще так тепло і хочеться гуляти.

-  Де ви взялися з вашою школою, у мене тут такі грандіозні плани, я збирався побудувати 35 літаків і 12 корабликів.  І всі повинні плавати, літати і гудіти!  

Це був суцільний кошмар. І тільки з приходом осінніх дощів по трошку заспокоювався. 

Але як все почалось?  З Першого дзвоника, в перший клас, я таки втік!  Навіть старший брат не встиг мене перехватити)))

 А якщо ще враховувати нову систему то це🤬. Спочатку 1-2 уроки зранку онлайн, потім йди на другу зміну у школу на ще 4-5 уроків. А якщо тривога то йди в укриття ( в якому навіть миші сидіти не хочуть )через всю школу... Коротше навчальний рік буде веселий🥴. А в першому класі хоч і не біг ні куди, але в інший клас все-таки забрів😅.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Levko_Ukraine сказав:

 

 А якщо ще враховувати нову систему то це🤬. Спочатку 1-2 уроки зранку онлайн, потім йди на другу зміну у школу на ще 4-5 уроків. А якщо тривога то йди в укриття ( в якому навіть миші сидіти не хочуть )через всю школу... Коротше навчальний рік буде веселий🥴. А в першому класі хоч і не біг ні куди, але в інший клас все-таки забрів😅.

О, як я тебе розумію )).  Мій син перед самою війною закінчив 9 класів, зараз в коледжі. Коли я був дома, до пізнього вечора вчили англійську, я навіть думав що поверну свої слабкі знання, які здобув по закордонним плаванням, але марно )))

Link to comment
Share on other sites

Хочу напомнить уважаемым коллегам, что эта тема создавалась для юмора на околомодельные темы. 
Тащить сюда все подряд и тем более устраивать тут разборки не нужно.

Ввиду хренового самочувствия и наличия большого количества букв, текст я не читал, поэтому скрыл всю «дискуссию». Если очень хочется — обсудите все вопросы в личке. Также напомню, что есть кнопка «Игнорировать», если кто-то из коллег настолько неприятен, что вы не хотите видеть его посты на форуме. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...