Jump to content

Гурток ІТСМ м. Коростишів


Fokkerd21

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Добре вийшов. Тільки, на мою думку, це UM, у Ісм немає такого кіля. І праворуч свастика розгорнута.Aле  для свого віку дуже добре, мої моделі навіть зараз іноді гірше виглядають

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, heliofly сказал:

Добре вийшов. Тільки, на мою думку, це UM, у Ісм немає такого кіля. І праворуч свастика розгорнута.Aле  для свого віку дуже добре, мої моделі навіть зараз іноді гірше виглядають

Дякую.

Основа ІСМ Bf-109F, а інші деталі яких не вистачало (кіль, колішата, деталі в кабіні...) підбиралися з запасників. 

У ЮМ немає фрідріха, лише густав.

Дека, також збірна солянка. Свастика клеїлася з окремих кусочків, справа трішки порвалася, домальовували пензликом.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
20 минут назад, Fokkerd21 сказал:

Давненько я тему не поновлював.

Виправляюся.

Наша "банда" (не вся) на крайній обласній виставці в Житомирі 17.11.2023.

І наші нагороди.

 

IMG_20231117_162042.jpg

IMG_20231117_162040.jpg

IMG_20231117_202456.jpg

IMG_20231117_202501.jpg

IMG_20231117_202506.jpg

IMG_20231117_202509.jpg

IMG_20231117_202514.jpg

IMG_20231117_202517.jpg

IMG_20231118_131759.jpg

IMG_20231118_131828.jpg

IMG_20231118_131913.jpg

IMG_20231118_132021.jpg

IMG_20231118_142340.jpg

IMG_20231125_134148.jpg

все отлично. Единственная просьба - когда в следующий раз будете фоткаццо (дай Бог - с большим количеством трофеев), не забуть скомандовать своей "бригаде" сказать "чииииз..." перед спуском затвора ))

Link to comment
Share on other sites

Только что, palanbor сказал:

все отлично. Единственная просьба - когда в следующий раз будете фоткаццо (дай Бог - с большим количеством трофеев), не забуть скомандовать своей "бригаде" сказать "чииииз..." перед спуском затвора ))

Діти потомилися за цілий день. Це я фоткав вже в самому кінці всього дійства, перед самим від'їздом.

У нас не просто виставка, а виставка-конкурс. Діти робили практичну роботу (клеїли модель пластикову, або робили паперову), потім судді оцінювали їх практичні роботи. А потім діти захищали свої моделі (розповідали про моделі), які привезли на виставку.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
22 минуты назад, Fokkerd21 сказал:

........................................

Забув посадити пілота, фонар замаскував, я прогледів. .....................................

Будемо вважати що це дрон.:)

Link to comment
Share on other sites

Шановні Колеги, я зіткнувся з невеличкою проблемою. Якщо хтось з колег зможе допомогти, буду дуже вдячний.

Суть проблеми - оскільки у мене є діти котрі займаються паперовим моделюванням виникла необхідність в цих моделях.

Складніші моделі у мене є, і в папері і скани. Але потрібні прості моделі, на 1 максимум 2 листка. Навіть не моделі а скани. Принтер є, і є можливість роздрукувати. 

Скачати з інета - немає де. Принаймі я знайти не можу.

Може у кого є в електронному вигляді прості паперові моделі, булу дуже вдячний.

Складні моделі типу Халінського, GPM та інші - не потрібні. Такі у мене є.

Можливо є скани наших журналів "Юний моделіст конструктор", чи подібних.

Може хтось підскаже де можна скачати. Ресурси північного сусіда не пропонувати.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...