Jump to content

L-39C 1/48 "Special Hobby" (ГОТОВО)


Bodik

Recommended Posts

Підкажіть ще 2 моменти.

1.Яким кольором фарбувати стійки шасі?

2.Панель навколо ВСУ має бути жаростійкою (колір алюмінію), якщо так, то може є фото як саме правильно має бути?

image.thumb.png.59c3a1537ac6c1487f6b2653befa6337.png

Link to comment
Share on other sites

Ніби розібрався.

1.В основному стійки світло-сірі.

image.thumb.png.88a9a8f1ae38a942e5e7b77627d74c04.png

image.thumb.png.a145f3e040e9fb95b6f5876254d0fcfc.png

image.png.e723d921b25dc6fdf15309b57b397d79.png

2.Там де ВСУ фарбується тільки вихлопна труба (сопло), панелі навколо в колір низу.

image.thumb.png.c39231a92782a21e7336139a8aecdcdf.png

Якщо помиляюсь, поправте.

Link to comment
Share on other sites

Тримаю кулаки - вимальовується ефектна модель! Побажання автору: приділіть увагу пілонам. Маю на увазі додати по мінімуму  ухвати, напрямні упори. Начебто дрібниця - а солідності додає.

Link to comment
Share on other sites

16 хвилин назад, Oldmeh сказав:

Тримаю кулаки - вимальовується ефектна модель! Побажання автору: приділіть увагу пілонам. Маю на увазі додати по мінімуму  ухвати, напрямні упори. Начебто дрібниця - а солідності додає.

Дякую.

На пілонах будуть бомби П-50Т.

Link to comment
Share on other sites

9 хвилин назад, Oldmeh сказав:

Тоді ухвати - без них ніяк!

Можливо маєте фото?

Приблизно розумію про що мова, але все ж, краще уточнити.

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Oldmeh сказав:

Передній - прямий, задній -рогатий

IMG_20240207_122006.thumb.jpg.5168578726e3da650c78ba5b93ae2286.jpgIMG_20240207_121959.thumb.jpg.1543c3a44ea5f5bb68ad7e17f1bc8ba6.jpg

Дякую, спробую зробити щось схоже, наскільки вийде.

Link to comment
Share on other sites

Найбільше переживав за момент зняття масок з фонаря і, як виявилось, недаремно. В передній кабіні на прозорих деталях пил і якась пляма справа знизу. Що це і як там опинилось без поняття, спиртом не витирається, схоже на клей. Але клей там не міг опинитись, але маємо, що маємо. Планував ще деякі дрібні допрацювання, але вже не буду робити, оскільки модель і так запоров. Є ще один фонарь, але боюсь, що якщо почну знімати, міняти, запорю все ще більше.

Важка, для мене, ця модель...

20240215_074317.thumb.jpg.bec7a5401d04036f30c8736733f5667f.jpg20240215_074307.thumb.jpg.997b0d16221344a135915a9d3ea77387.jpg20240215_080944.thumb.jpg.0900be25bdee2430f9f1c089bcc91cbb.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, duke6 сказав:

А попробуйте сделать чехол на фонарь, раз воздухозаборники и сопло с заглушками.

Думаю над цим...але повністю закривати не хочеться. Хіба частково прикрию там де пляма або передню кабіну.

Link to comment
Share on other sites

Прикро... Богдане, в середену кокпіта можно якимось чином завести голку від інсулінового шприцу?

Link to comment
Share on other sites

30 хвилин назад, MAUS сказав:

Прикро... Богдане, в середену кокпіта можно якимось чином завести голку від інсулінового шприцу?

Теоретично можна спробувати

Link to comment
Share on other sites

Справа в тому, що я декілька разів стикався з подібною ситуацією. Як виявилося, ці плями на внутрішніх поверхнях фонаря нагадували якийсь конденсат (від ЛКП???). Вони дуже легко усувалися шляхом протирання внутрішньої поверхні скла  маленькою ватною кулькою, змоченою звичайною водою.  Отже в Вашому випадку я би попробував змити цю пляму дістільованною (краще бі-дістільованною) водою під легким тиском із шприця. Застосування дістіляту в данному випадку повинно завадити виникненню плям від різноманітних кальцинатів які присутні в звичайній воді.

Link to comment
Share on other sites

15 хвилин назад, MAUS сказав:

Справа в тому, що я декілька разів стикався з подібною ситуацією. Як виявилося, ці плями на внутрішніх поверхнях фонаря нагадували якийсь конденсат (від ЛКП???). Вони дуже легко усувалися шляхом протирання внутрішньої поверхні скла  маленькою ватною кулькою, змоченою звичайною водою.  Отже в Вашому випадку я би попробував змити цю пляму дістільованною (краще бі-дістільованною) водою під легким тиском із шприця. Застосування дістіляту в данному випадку повинно завадити виникненню плям від різноманітних кальцинатів які присутні в звичайній воді.

Одна з плям точно зовні. А пил, не так просто буде прибрати. Все ще в роздумах що робити

Link to comment
Share on other sites

  • Bodik changed the title to L-39C 1/48 "Special Hobby" (ГОТОВО)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ну а тремя неделями раньше приехали пару брычек от ACE и долгожданные декали на Як-9... Стоит отметить, что декали ничем не удивили - качество безупречное👍, но именно это я и ожидал, а вот грузовики от ACE порадовали - уровень последних разработок явно на высоте👌
    • Приветствую..! Как-то вот мне удалось приобрести на неделе Fujim(овский) D3A2 - до сих пор не верится🤣 А сегодня приехал F-18 от Academy и убранство кабинета на Me-410 от Clear Prop.  Тут стоит отметить, что сегодня я был удивлён: допы от Clear Prop оказались менее ажурными, чем аналогичные от Art Scale: По F-18 впечатления крайне положительные - расшивка достаточно тонкая(тоньше чем на F-14) и весьма колоритная декаль👍
    • на чертежах наплывы на крыле есть  
    • Не полюбляли мабуть фізику в школі 😂
    • будете смеятся,но я использовал двери,просто зажимал возле петель  
×
×
  • Create New...