Jump to content

Вибір моделі Су-27, 1/72.


Recommended Posts

19 годин назад, amidndima сказав:

Оце слухаю та слухаю туто, та зрозуміти не можу

amidndima

- це все важко зрозуміти, та може і не потрібно ...

На рахунок Сушок, - я знаю, що пакували Італ, а ще і деякий час Накотне. Су-33 - є в мене и Італ і Ревел.

А взагалі, я придбав собі МіГ-29УБ, от ним і займусь, а Су-27 можливо влітку від Ревела візьму.

1 годину назад, Gavrosh сказав:

Я колишній следак прокуратури.Звик задавати чітки питання і отримувати на них чіткі відповіді.

- ну, тоді все зрозуміло, - по "медведчуківству" в мене не має ніяких запитань.

1 годину назад, Gavrosh сказав:

колись  було у мене-допитую злочинця.

На скільки мені відомо - допитують підозрюванних , а злочинцями їх визнає суд (чи Ви слідчий радянської прокуротури?) 😁

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, MARADER said:

- це все важко зрозуміти...

Та усе мені зрозуміло, то шоб слідчих на зятя вивести. 🤠

4 hours ago, MARADER said:

... а Су-27 можливо влітку від Ревела візьму.

От шо тільки зараз здогадався, так те шо "новим руським" пропонувати  те що за кутом, подорожче, шоб часом не лажанулися.🙃
(пошепки: тільки ж ви сильно не стріляйте по мені, бо й так, більш ніж неділю стріляють).
revell, таж звєзда
https://www.scalemates.com/kits/revell-04937-sukhoi-su-27sm-flanker--936550

4 hours ago, MARADER said:

А взагалі, я придбав собі МіГ-29УБ, от ним і займусь...

Сподіваюсь 29УБ, звєзда.. 🙃🙃🙃

Link to comment
Share on other sites

5 годин назад, amidndima сказав:

revell, таж звєзда

Яка мені різниця - що вони туди кладуть, якість і ціна мене влаштовує, тому купую Ревел. А за набої, хай німці платять - вони війну програли (та ще й за спалених жидів не відповіли) - тому, я вмиваю руки.

5 годин назад, amidndima сказав:

Сподіваюсь 29УБ, звєзда.. 🙃🙃🙃

Навіть не сподівайтесь 😄

5 годин назад, amidndima сказав:

а яка ж мораль у пластику та картонки.. ? 😄

- от як би не такі запитання, Ми вже давно взяли би і Донецьк і Севастополь...

На скільки я пом'ятаю, Звізда під санкціями в Україні, і я не чув щоб їх зняли.

Link to comment
Share on other sites

На скільки мені відомо - допитують підозрюванних , а злочинцями їх визнає суд (чи Ви слідчий радянської прокуротури?)    - злочинець,це людина,яка вчинила зло,а чи винна вона у тому,дійсно вирішує суд.Коли перед мною сидить вбивця чи гвалтівник,то для мене він і залишається вбивцею та гвалтівником.А всі нюанси (презумпція невинуватості та інше) КПК залиште суду. У мене не було жодного ДОСУ (повернення на дослідування) чи оправдального вироку.Всі злочинці отримали своє по заслугах тому,що мною було чітко доведено їх винуватість (докази вини).А щодо закидів про мертвечука (відверто не розумію про що це) та радянської прокуратури - мені неприємно чути це від Вас. Для мене мертвечук ЗЛОЧИНЕЦЬ.І в умовах війни,коли на кону стоїть питання існування нас як держави та питання життя українців,оті всі пусі-сусі щодо презумпції невинуватості мертвечука  та іншого кодла мене не хвилюють.

Сумління у мене чисте. Хоча в прокуратурі в той час теж був бардак,але не в такій мірі,як це зараз є.І коли я зрозумів,що систему я не перероблю (скоріше вона мені хребет зламає),я написав рапорт і пішов з прокуратури.Хоча робота мені дуже і дуже подобалася.

Вибачте за оффтоп.

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Gavrosh сказав:

Сумління у мене чисте.

Я дуже радий за Вас! 😉

Як на мене - хто в нинішніх умовах купує або продає в Україні "Звезду", - той і є "медведчук". А купувати чи ні - це вибір і справа кожного особисто.

Link to comment
Share on other sites

30 минут назад, MARADER сказал:

Я дуже радий за Вас! 😉

Як на мене - хто в нинішніх умовах купує або продає в Україні "Звезду", - той і є "медведчук".

Этожеж капець, что кругом творится!!! Обложили!!!

https://militarymodel.com.ua/custom-filter-results/aviatsiya/zvezda.html

https://scale-union.kiev.ua/aviatsiia/r/filter=74/limit=96/

https://modeland.com.ua/sbornye-modeli-zvezda-ru/

https://modelism.com.ua/catalog

А тут вообще немыслимое:

https://reskit.com.ua/index.php?route=product/product&path=59&product_id=942&mfp=13-tip-tovara[набор деталировки],12-masshtab[1/48]

мало того, что под "Звезду" легли, так ещё и с "Квинтой" снюхались!!! Дважды зрада зрадная.

Шоже делать, как жи жить...

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин назад, Туман сказав:

Этожеж капець, что кругом творится!!! Обложили!!!

Так скрізь вороги, про те, є і нормальні магазини -

https://www.hobby.dn.ua/

https://bmforum.com.ua/index.php

- адекватні ціни, надійний сервіс - я завжди там купую!

11 хвилину назад, Туман сказав:

мало того, что под "Звезду" легли, так ещё и с "Квинтой" снюхались!!! Дважды зрада зрадная.

Тут трохи мимо - "Квінта" на скільки я знаю, фігурок оккупантів не виготовляв і під санкції не потрапляв.

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, Tali сказав:

Мужчины, я вам предлагаю вернуться к моделизму

Ми поводимо себе дуже шляхетно, - просто шукаємо відьом у мутній воді 😉

А взагалі - це така прилюдія, перед заняття моделями - необхідно розімьяти пальці, гарно сприяє дрібній моториці 😉

Link to comment
Share on other sites

3 минуты назад, MARADER сказал:

Тут трохи мимо - "Квінта" на скільки я знаю, фігурок оккупантів не виготовляв і під санкції не потрапляв.

Совсем не мимо. "Квинта" настолько российско-патриотическая фирма, что других таких надо искать. Об этом знают все те, кто раньше сидел безвылазно на scalemodels.ru. Но, когда очень хочется кушать, а "модельный рынок в Украине полностью умер (с)", то можно и с "Квинтой" пообниматься.

Link to comment
Share on other sites

8 хвилин назад, Туман сказав:

Совсем не мимо. "Квинта" настолько российско-патриотическая фирма, что других таких надо искать. Об этом знают все те, кто раньше сидел безвылазно на scalemodels.ru.

Можливо, я вже давно не сиджу на Скейлі, хоча колись сайт був непоганий. А продукція Квінти мені не цікава.

А взагалі то, це тема для великої дискуссії, я би назвав її  - "Хто винен - і що би з ним зробити". Пропоную розпочати її вже зараз, сподіваюсь, багато хто захоче приєднатися! 

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, MARADER сказал:

Можливо, я вже давно не сиджу на Скейлі, хоча колись сайт був непоганий. А продукція Квінти мені не цікава.

Едік починає працювати з подібними декалями. Потрохи відходить від "бутербродів", які самі по собі класні,але не зручні в плані склеювання між собою.Один необережний рух пензликом з клеєм і вся красота злазить. Сподіваюсь,що і на СУШКУ та інші ходові моделі будуть 3D декалі.

Link to comment
Share on other sites

29 минут назад, Tali сказал:

Мужчины, я вам предлагаю вернуться к моделизму, пока я не доехал до компьютера и никто не испортил мне настроение по дороге...

Дяденька,простите нас,мы больше не будем.Ковид,пыльца цветущих деревьев и цветов так на нас нехорошо действуют,возбуждают.Простите... :)

Link to comment
Share on other sites

15 часов назад, Gavrosh сказал:

Приєднуюся. Я колишній следак прокуратури.Звик задавати чітки питання і отримувати на них чіткі відповіді.Вже вибачайте,таким вже і залишуся.З усіх постів я так і не зрозумів,чия сушка краща ( із зазначенням виробника та каталожного номера).

А я действующий главный редактор (хоть и в узкопрофильном СМИ) и привык  вникак в суть слов. 

Что значит "самая лучшая"?  

  • самая геометрически точная?
  • самая деталированная?
  • с лучшей стыковкой?
  • самая дешевая? 
  • О какой вообще сушке идет речь? Ранняя/поздняя одноместная, УБ? 

Выше написали - Братский Трамп чуть кривее (как обычно), но крой лучше.
Вражеская Звезда точнее, богаче деталировка, но легкая шагрень на пластике и очень тонкий крой, который можно легко убить шлифовкой или грунтом/краской. 

Выбирайте...

Link to comment
Share on other sites

  • самая геометрически точная
  • самая деталированная
  • с лучшей стыковкой

О какой вообще сушке идет речь? Ранняя/поздняя одноместная, УБ?   Для мене особисто це не є важливим,якщо будь-яка підійде по вищепереліченим параметрам.

 

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, MARADER сказал:

Ми поводимо себе дуже шляхетно, - просто шукаємо відьом у мутній воді 😉

А взагалі - це така прилюдія, перед заняття моделями - необхідно розімьяти пальці, гарно сприяє дрібній моториці 😉

 

1463642942140710652.jpg

Link to comment
Share on other sites

41 минуту назад, AlexRain сказал:


Сам пластик. Я не знаю у кого как, а мой набор, с настолько мизерной расшивкой, что даже ноготь не цепляется. Но при этом кили у меня имеют вполне нормальный крой типа Эдуарда. При этом линии расшивками кривые, видимо при остывании пластик вело.... 21й век.... Пластик тонкий и мягкий, не модель, а холодец. Собираемость, соединить зад и перед, можно тронуться..... 

Саме через це я вибрав Trumpeter, коли збирав Су-27, а потім засмутився, коли Звєзда Су-27УБ випустила на базі набору Су-27СМ. Всі болячки з розшивкою там ті самі (як і на всій продукціх до була до і після). Правда модель до мене потім потрапила подарунком, тому 71 піксельний борт я робив з неї, поглиблюючи розшивку. 

Link to comment
Share on other sites

18 годин назад, amidndima сказав:

Ну що тут сказати..
а на шо ще я сподівався-я...

А что Вы хотите этим сказать? На что Вы намекаете??? 😲

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...