Jump to content

Вибір моделі Су-27, 1/72.


Recommended Posts

Коллеги, є бажання зібрати модель Су- 27 української армії з фоксботівською декою. Але, з моделей маю лише Італ і Фікс.

Вирішив придбати щось більш сучасне, та не снаю - у Трампа дві моделу Су-27 - ранній та В.

Яку краще взяти, чи там пластик однаковий?

Link to comment
Share on other sites

54 минуты назад, MARADER сказал:

Коллеги, є бажання зібрати модель Су- 27 української армії з фоксботівською декою. Але, з моделей маю лише Італ і Фікс.

Вирішив придбати щось більш сучасне, та не снаю - у Трампа дві моделу Су-27 - ранній та В.

Яку краще взяти, чи там пластик однаковий?

тре брати ту модель, під яку Саня робив маски

 

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Andrevell сказав:

тре брати ту модель, під яку Саня робив маски

Знаючи Сашину "любов" до Свізди, робилось скоріше всього під Трамп, аре питання не в цьому.

Як я розумію, Україна має старі літаки, випуску до 91 року. Чи підходить Трамп 1661, чи в версію В поклали щось цікаве ? (планер скоріше всього в обох наборах однаковий)

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, MARADER сказал:

Знаючи Сашину "любов" до Свізди, робилось скоріше всього під Трамп, аре питання не в цьому.

Як я розумію, Україна має старі літаки, випуску до 91 року. Чи підходить Трамп 1661, чи в версію В поклали щось цікаве ? (планер скоріше всього в обох наборах однаковий)

Там різні хвостові обтікачі, наразі більше нічого не згадаю, тре дивитись

 

Link to comment
Share on other sites

Не думаю, що з масками будут складності при роботі з Трумпом. Переваги масок в тому, що їх завжди можно адаптувати на відміну від декалей. Насправді під час роботи з масками від FoxBot складнощів з нанесенням їх на поверхні подвійної кривзини більше ніж з адаптацією під модель конкретного виробника. Я використовував маски FoxBot на Су-27УБ від Звєзди, Cу-24МР, МіГ-29 и МіГ-29УБ від Трумпа і жодних проблем з адаптацією не було, хоча наскльки я пам'ятаю, маски на МіГ-29 робились під модель віт ICM. В майбутньому планую зібрати ще один Су-27 в пікселі и буду брати Трумп (якщо до того часу не буде кращих альтернатив), а на данний момент маю такий тільки в ломаному камуфляжі. 

Link to comment
Share on other sites

6 часов назад, MARADER сказал:

є бажання зібрати модель Су- 27  моделей маю лише Італ і Фікс.

Вирішив придбати щось більш сучасне

 Бери Звездовский и получай удовольствие. Он и современный, и собирается без проблем и относительно правильный на сегодня. Имеет  грешки, но не критичные, как грицца пока носом не ткнешь мало кто заметит.

Link to comment
Share on other sites

35 минут назад, MARADER сказал:

Та Звізду зараз важко купити, і не дуже хочеться проплачувати набої.

Та може у когось вже є на руках і купляти  у росіян не прийдеться.Хай шановний LAnVas підкаже конкретну звіздовську модель.Тоді можна і пошукати на теренах України.

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, Gavrosh сказал:

Та може у когось вже є на руках і купляти  у росіян не прийдеться.Хай шановний LAnVas підкаже конкретну звіздовську модель.Тоді можна і пошукати на теренах України.

Не зрозумів чому смішно.Адже є  у людей на руках моделі звізди,куплені ще до 14 року.

Link to comment
Share on other sites

Та, смішно, що це виглядає якось по "медведчуківськи" 😉.

Взагалі то не розглядав Зірку, як на мене, вона з Трампом на одному рівні - може трохи точніше, але шпаклювати більше.

Питання було про вибір між ціми двома

 

87554784.jpg

6767676.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Gavrosh сказал:

Та може у когось вже є на руках і купляти  у росіян не прийдеться.Хай шановний LAnVas підкаже конкретну звіздовську модель.Тоді можна і пошукати на теренах України.

Так у Звєзди тільки Су-27СМ, хоча різниця не дуже велика, але деякі моменти треба будет переробляти. В Трумпа деталізація моделі краща, але я не можу нічого сказати за її копійність. 

Link to comment
Share on other sites

4 минуты назад, MARADER сказал:

Та, смішно, що це виглядає якось по "медведчуківськи" 😉.

Взагалі то не розглядав Зірку, як на мене, вона з Трампом на одному рівні - може трохи точніше, але шпаклювати більше.

Питання було про вибір між ціми двома

 

87554784.jpg

 

Я мав справу з цим (Flanker B) в 2016. Вийшло якось так десь. 

photo_4_1489343023.jpg

Link to comment
Share on other sites

В пікселі Су-27 В з широким ластом. Що Звезда Су-27СМ що Трумп має косяки. Трумп з кльопкою, але криві задні ніші шасі. В Звезди треба переносити приціл, немає клєпки, але багатша комплектація (стопори під колеса, драбина, заглушки, пілот)

Link to comment
Share on other sites

Могу ошибаться, но борта 100 и 101 вроде бы уже с широким ластом. Так что Trumpeter, по логике, должен подойти любой. Но в зависимости от выбранного прототипа. 

Была попытка адаптировать маски под несколько моделей (Airfix, ICM, Italeri и Trumpeter ), но это изначально было ошибкой, потому что все модели имеют свои нюансы и отличия. Потому вот уже Су-27УБ я делал конкретно под Trumpeter. Но как уже было сказано выше, маски проще подогнать под модель, чем декаль. Так что при опыте и сноровке проблем возникнуть не должно. 

Что касается лучшей модели Су-27, то на данный момент объективно это все-таки модель от Звезды. Но каждый сам решает, брать ее или Trumpeter. Trumpeter попроще, но тоже не ужас-ужас-ужас. Вот более ранние модели, типа Airfix, ICM, Italeri, Hasegawa и т.п., я б, конечно, уже не стал бы рекомендовать совсем. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Gavrosh сказал:

Та може у когось вже є на руках і купляти  у росіян не прийдеться.

аналог - т.н. реверсный газ : налицо откровенная отмывка денег :lol:

 

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин назад, palanbor сказав:

аналог - т.н. реверсный газ : налицо откровенная отмывка денег :lol:

- це все дуже сумно, може краще Хорнета купиті?

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, MARADER сказал:

- це все дуже сумно, може краще Хорнета купиті?

ну или Су-33 на крайняк. Хоть и вражеский, но все-таки - палубник :lol:

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, MARADER сказав:

Знаючи Сашину "любов" до Свізди, робилось скоріше всього під Трамп, аре питання не в цьому.

Кстати, забыл про этот момент. Когда делалась декаль и маски на Су-27, модели от Звезды даже в планах еще не было. Потому примерки на эту модель не велись. Аналогичная ситуация с МиГ-29. На момент работы над декалью была модель от ICM (Italeri, Hasegawa и прочие имеющиеся на тот момент модели вообще не брались к рассмотрению). Модель от Trumpeter появилась, когда макет уже был сдан заказчику. А Звезда выпустила свою "самую точную модель" МиГ-29, когда декаль уже была в печати. А делать под нее маски я уже не стал принципиально. 

 

2 хвилини назад, palanbor сказав:

ну или Су-33 на крайняк. Хоть и вражеский, но все-таки - палубник :lol:

У Трампа есть модель J-15, который делался на основе Су-27К с короткими килями, купленного у Украины. Так что если есть желание, то можно переделать под украинский борт. ;)

Link to comment
Share on other sites

5 хвилин назад, palanbor сказав:

ну или Су-33 на крайняк. Хоть и вражеский, но все-таки - палубник :lol:

Та есть он у меня, а вот деки на него нет (ну тот, который "не взлетим, так поплаваем")

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, foxbot сказал:

 

 

У Трампа есть модель J-15, который делался на основе Су-27К с короткими килями, купленного у Украины. Так что если есть желание, то можно переделать под украинский борт. ;)

m1017.gif

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, MARADER сказал:

Та есть он у меня, а вот деки на него нет (ну тот, который "не взлетим, так поплаваем")

жаль что у московитов нет аналогов американских "агрессоров" и "эдверсери" - Сушка с амеровскими звездами и надписью NAVY смотрелась бы по пижонски

Link to comment
Share on other sites

6 хвилин назад, foxbot сказав:

У Трампа есть модель J-15, который делался на основе Су-27К с короткими килями, купленного у Украины. Так что если есть желание, то можно переделать под украинский борт. 

А шо я этим выигрываю - деки на украинский Су-27К у меня все равно нет, да и мне кажется что J-15 будет ближе к Су-33.

У меня и "самый точный" МиГ-29 есть, а деки на него нет.

Link to comment
Share on other sites

7 хвилин назад, palanbor сказав:

жаль что у московитов нет аналогов американских "агрессоров" и "эдверсери" - Сушка с амеровскими звездами и надписью NAVY смотрелась бы по пижонски

Жаль что NATC советские самолеты не приобретает и не перекрашивает.

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, MARADER сказав:

А шо я этим выигрываю - деки на украинский Су-27К у меня все равно нет, да и мне кажется что J-15 будет ближе к Су-33.

ОЗ я напечатал много разных, можно по размеру подобрать. Номера масками или также подобрать что-то из уже имеющегося. Техничка советская, т.е. подойдет Бегемот. 

4 хвилини назад, MARADER сказав:

У меня и "самый точный" МиГ-29 есть, а деки на него нет.

Декаль от Аутентик никак не подойдет? Или уже раритет? Ну ничего, скоро я еще нарисую, правда, не пиксельные. 

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, foxbot сказав:

Декаль от Аутентик никак не подойдет? Или уже раритет? Ну ничего, скоро я еще нарисую, правда, не пиксельные. 

Аутентиковских дек я уже давно не встречал.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...