Jump to content

Magic Factory 1/48 A-4M Skyhawk (#5002) — в разработке


Tali

Recommended Posts

Китайская компания Magic Factory, ранее выпустившая F4U Corsair в 48-м, анонсировала вторую модель.
И, к сожалению, накосячила, там же где и Hasegawa на своих скайхоках. Это только то, что сразу бросается в глаза на фото..

DSC-7873-Qx-UREo-WNO5o-Yi-K3cm-Bwh-NMkh-YJu-Mbkjt.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

все понятно, кроме одного : почему именно М ?  Не выпустив ни одной более ранней модификации (реально прославивших эту машину) браться сразу за М - то же самое, что не выпустив ни одной модификации Миг-21, сходу выпустить СМТ  :blink:

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, heliofly сказал:

А в чем недостаток Хасегавы?

Это лечится малой кровью или требует достаточно серьезного перепила?И как исправлять?

насколько можно судить из каментов - это ступенчатая выемка под предкрылок. В реале ступеньки нет - предкрылок ложится не в нишу, а просто внахлест на верхнюю пов-ть крыла. Хотя, может ошибаюсь... и дело вовсе не в этом :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Шкода. Не знав про це. Думав, якщо Едуард робить звичайні декалі, де після нанесення потрібно знімати плівку, то могли б додуматись використати схожу технологію або матеріал і для об'ємних клепок. 
    • Я бачив, що у вас в галереї написано, що клепка іншого виробника, але у Едуарда не так, нажаль. Тут звичайний декольний папір, на якому (мабуть уф принтером) надрукована клепка..біла основа на плівці, чорний колір зверху. Тобто видалення плівки не передбачено, як я розумію. В інструкції також не вказано про це нічого..просто нанести і зверху загрунтувати.  На ютубі в якомусь відео автор взагалі їх поверх вже пофарбованої моделі клеїв та насуху підфарбовував. Зараз почитав, у інших виробників аналогічних декалей пілвку можна видалити розчинником. А тут звичайні waterslide декалі, нажаль. У мене залишився маленький клаптик цих закльопок, приклею їх на кішку, щоб перевірити, чи зробить з плівкою щось розчинник або ізопроп взагалі. Хоча едуардівські декалі меня не знадобляться більше, на су-25 і так якась клепка є, а інші моделі, на які у них є декалі, я збирати не буду.
    • А хіба ця плівка не має зніматись? Я мав справу з об'ємними декалям клепок іншого виробника і там плівка після нанесення та висихання розчинялась ізопропіловим спиртом так, що на поверхні залишалась лише клепка з якогось полімеру. 
    • А я думал, что эти декали по типу HGW-шных с удаляемой плёнкой-транспорантом; оказывается не всё так радужно... 
    • Заклепки большими частями декольной бумаги, т.е. фактически пленка покрьівает почти всю поверхность модели. А т.к. пленка очень тонкая (чтоб хорошо повторять поверхность, в т.ч. расшивку), то замять/помять ее очень легко. Пленка прозрачная, спешка из-за приклеивания на decal fix большой деколи, где-то не увидел/не заметил, и в итоге получились складки. Их немного, срежу аккуратно, да подправлю поверхность.
×
×
  • Create New...