Jump to content

Звезда 1/35 БМП-3 — в разработке


Tali

Recommended Posts

Ну.. если смотреть исключительно на модели, то многие из них очень неплохи. Что-то из авиации я уже собрал, что-то начал (давно, правда), что-то щщупал.

Если бы они научились лить без шагрени и заменили уеби...ый "полиэтилен", который используют для остекления, на нормальное шлифуемое и полируемое стекло – было бы сразу +10 к качеству.

Link to comment
Share on other sites

У мене є їх вантажівка тіпа :) мустанг.Так нічого собі,можна збирати.Мені подобається.Можна зробити таку собі діорамку: наші хлопчаки віджали цього воза і зафарбовують літеру зю. Представляю фігурку солдатика з пензлем та банкою фарби...

А от Мі-24 у 48 розчарував...думаю продати...може хто і купить, а ні...так хай лежить до пори до часу :)

Link to comment
Share on other sites

А щодо БМП...так тут особливо і не потрібна висока якість,бо такі моделі добре виглядатимуть на діорамах  у вигляді дуууужжжжжеее зашкварених бляшанок...

На крайній випадок як трофейні.

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Levko_Ukraine сказал:

Я маю на увазі що поки вони зберуться, то їхнє підприємство вже може не бути російським)

Шо!,може наше?!......

Link to comment
Share on other sites

В 04.04.2023 at 20:04, Levko_Ukraine сказал:

Щось мені здається що нічого в них не вийде...

Одне діло мультики та комп'ютерні малюночки,інша справа - готовий пластик. Але подивимося, може щось і буде толкове...якщо встигнуть звісно :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Кхм.. Мне как-то попались в руки их распиаренные киты с танками Т-35 и Т-28.. Шуму то было много.. а внутри коробки.. а внутри всё та же "звезда", как и много лет назад.. С БМП-3 будет так же, ну может чуть аккуратнее выйдет, пока прессформы не сдохнут..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...