Jump to content

Звезда 1/48 Ми-24В/ВП – анонс


Tali

Recommended Posts

1 час назад, Маки сказал:

Как говорят психологи: - ищите позитив..!  Относительно низкая цена. Для тех, кто заморочится с поклейкой фольги - просто бери да клей, лишнее отсутствует. Чудесный шанс испытать в бою свои расчудесные скрайберы, ревитеры...Сброс по цене дали как раз на величину ваших умелых рук ;) 

Массовой красивой модели "для всех", к сожалению, не получилось, но по большому счету, пусть это беспокоит  коллектив мануфактуры "Пентакль". Мне важнее и ближе успехи и выпуски наших Клирпропов, Вингси и прочих Айсиэмов с Моделсвитами...

"...коллектив мануфактуры "Пентакль"  -  😁

Link to comment
Share on other sites

Зрештою, багато моделістів можуть собі дозволити купувати дорогі доповнення (про моделі мовчу).Так от - можна купити  клепку  (декалі) від відомої фірми HGW.

Тим більше,що ці декалі клепки випуклої форми148-scale.jpg

і вони будуть пов*язані з випуклою клепкою, що я бачив на хвості 24-ки. Ревітером буде якось не комільфо (випуклі клепки та вдавлені  не сильно гарно поруч дивляться :().Один з прикладів доповень :

double-triple-lines-rivets-060-mm-148-482012.jpgdouble-triple-lines-rivets-090-mm-148-482014.jpgoblong-templates-positive-rivets-148-482017.jpgoval-templates-positive-rivets-148-482016.jpgsingle-lines-rivets-120-mm-148-482015.jpgsingle-lines-rivets-060-mm-148-482011.jpg

Link to comment
Share on other sites

Давайте по честноку:

  • нормальную внешнюю клепку сделала только Хася на Апаче. Всякие древние ревелловские поделки с паровозными болтами не считаются. 
  • внешняя клепка ВСЕГДА страдает при сборке. Ее нужно будет как-то восстанавливать.
  • я навскидку не вспомнил ни одного моделиста-авиатора, кто морочился бы с внешней клепкой, даже там где она была. 

Кому сильно печет - детальные HGW в помощь. 
Кому не сильно - ревитер.
Кто вообще не парится - радуйтесь 25 баксам и новинке. В описании написано, что по сравнению с 1/72 она улучшена. Собираться, уверен, будет на ура. 

Доклад окончил. 

Link to comment
Share on other sites

Так моделісти  і не на такі жертви ідуть.Часом на всі 70-80 % переробляють (доробляють) модель, накатують клепку,  перерізають розшивку повністю  тощо.

Ви вказали три варіанти дій. Кожен сам вибирає свій шлях.Я свій вибрав.Хочу таку модель.Задивлявся на 72-й,але чомусь 48-го більше хочеться.Є що в руках потримати.Тим більше, що 48-й не погіршує модель (часто буває,що одна модель у 72-у іноді краще  ніж у 48-у).А в цьому випадку все ОК!

Link to comment
Share on other sites

Не могу сказать, что мне допы этого магазина очень нравятся.
Последнее, что я смотрел - это смоляная техника, которую они бонусом к Ил-76 докладывали. Так там БТР был отлит едва ли не одной деталью.
Так что прежде чем тосковать по их клепке - нужно дождаться и посмотреть, что оно будет. 

Link to comment
Share on other sites

А вообще если подумать, то у меня есть идея, как нанести прозрачный полностью отверждаемый полимер на декольную бумагу.
Я даже знаю какая типография имеет для этого необходимое оборудование. Едва ли не единственная на всю Украину...

Link to comment
Share on other sites

18 минут назад, Tali сказал:

Не могу сказать, что мне допы этого магазина очень нравятся.
Последнее, что я смотрел - это смоляная техника, которую они бонусом к Ил-76 докладывали. Так там БТР был отлит едва ли не одной деталью.
Так что прежде чем тосковать по их клепке - нужно дождаться и посмотреть, что оно будет. 

Cогласен.Посмотрим,что из этого выйдет.

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, Tali сказал:

А вообще если подумать, то у меня есть идея, как нанести прозрачный полностью отверждаемый полимер на декольную бумагу.
Я даже знаю какая типография имеет для этого необходимое оборудование. Едва ли не единственная на всю Украину...

Но это самашедший труд !!! Нужно ведь сделать (намалевать) клепку в точности как на прототипе. Это ж какие мозги надо иметь !

Link to comment
Share on other sites

On 3/22/2020 at 2:55 PM, Gavrosh said:

Це в доповнення до мого повідомлення, плюс декалі від HGW  і буде прекрасна модель!

91035866_3106817999370203_5634633441766014976_o.jpg

Таку штуку робить зараз модельна контора-магазин Арма i вона буде тiльки як частина передзамовлення. Окремо вона продаватися не буде, хiба тiльки брати HGW

Link to comment
Share on other sites

@Tali  внешняя от ХГВ конечно хорошо, НО, как она отреагирует на скотч , камо то как то маскировать  придется , не улетит ли декальный клеп вместе со скотчем ... Либо же клеп клеить вместе со всеми деками...

Link to comment
Share on other sites

41 минуту назад, Дмитрий Побережник сказал:

Таку штуку робить зараз модельна контора-магазин Арма i вона буде тiльки як частина передзамовлення. Окремо вона продаватися не буде, хiба тiльки брати HGW

Вище я писав про це. Але самому потрібно буде по кресленням наносити кожний шовчик,лючок.А Арма (теж посилання я давав вище) даватиме вже готову кльопку.Тільки правильно розташовувати потрібно буде.І буде вона (декаль) продаватися тільки членам їхнього клубу (по низькій ціні) і трохи по вищій всім іншим  за умови попереднього замовлення моделі МІ-24. Якось так...

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, TomcaT сказал:

@Tali  внешняя от ХГВ конечно хорошо, НО, как она отреагирует на скотч , камо то как то маскировать  придется , не улетит ли декальный клеп вместе со скотчем ... Либо же клеп клеить вместе со всеми деками...

Я точно не пам*ятаю,але у мене десь на робочому компі (доступу зараз не маю) було відео про те,що декалі HGW вже клеють на готову,пофарбовану в камо або інш. колір поверхню. Тобто не потрібно захищати скотчем, масками.Це,як Ви зауважили,клеїться разом з іншими декалями (ОЗ, номера та інш.).Якщо знайду  дома щось (відео),викладу обов*язково.

p.s. правда знайшов і матерали,які показують,що декалі  кльопки наносяться і до фарбування (однотонний колір).Тільки потрібно знайти ще щось пов*язане із нанесенням декалей кльопки на камо до фарбування.

 

Link to comment
Share on other sites

Це один з прикладів нанесення декалей кльопки на готову поверхню :

https://www.youtube.com/watch?v=LPmSYd4P4LU

на нефарбовану поверхню:

https://www.youtube.com/watch?v=LPmSYd4P4LU

Али приходжу до висновку,що є два варіанта.Один  з них,найбільш прийнятний  - декалі кльопки білого (світлого) відтінку,які наклеюються на готову поверхню і їх видно завдяки кольору та незначній випуклості.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Gavrosh said:

Вище я писав про це. Але самому потрібно буде по кресленням наносити кожний шовчик,лючок.А Арма (теж посилання я давав вище) даватиме вже готову кльопку.Тільки правильно розташовувати потрібно буде.І буде вона (декаль) продаватися тільки членам їхнього клубу (по низькій ціні) і трохи по вищій всім іншим  за умови попереднього замовлення моделі МІ-24. Якось так...

Можливо, то я щось путаю на рахунок продажу декалей окремо від набору, але точно пам'ятаю, що якісь з їх допів будуть тільки за умови попереднього замовлення моделі у них. Можливо вони ще потім прокачають його до ProKit. В них є така фішка, коли вони беруть набір від Звэзди и різний автермаркет власного та стороннього виробництва і продають трохи дешевше ніж все це окремо. Я в них так брав Мі-24П з якого збирав свій ПУ1 в 72. Правда, зараз у мене нема бажання брати його в 48. Я "бережу себе" для Су-25 від Prop&Jet.

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Дмитрий Побережник сказал:

Ой йой! Ну все! Старість не радість... вже в голові все перемішалось! 

85-й ?,а що вже мені говорити -59-й.🤓

Link to comment
Share on other sites

В 22.03.2020 at 14:46, Tali сказал:

нормальную внешнюю клепку сделала только Хася на Апаче.

Да конечно. Airfix, Линкс - ДВА раза (см местную галерею), из добавленного - пара рядочков  по 1 см HGW на капотах.

 

В 22.03.2020 at 14:46, Tali сказал:

внешняя клепка ВСЕГДА страдает при сборке. Ее нужно будет как-то восстанавливать.

А точнее - НИКОГДА не пострадала (два линкса и апач). Дело в степени кривизны рук и терпении. Прикрываешь клёп при шлифовке и не льёшь клей в швы сверх меры - и все дела.

В 22.03.2020 at 14:46, Tali сказал:

я навскидку не вспомнил ни одного моделиста-авиатора, кто морочился бы с внешней клепкой, даже там где она была.

Вы хочете песен? Их есть у меня (с) Как раз навскидку https://www.dishmodels.ru/gshow.htm?p=428 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Бегемот выпустил деку на 1/48 Ми-24.

В ней есть три украинских борта, в т.ч. тот, что был обстрелян над Еленовкой в 2014-м.

98000607_3389987467682560_1270170714468515840_o.jpg 98012429_3389987497682557_2640645425152917504_o.jpg

Ну и сама дека.

1438096590.jpg 1438100748.jpg 1438095626.jpg

Остальные варианты есть в pdf на сайте производителя – PDF 1 и PDF 2

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...