Jump to content

Постройка Spitfire Mk.I Airfix 1/72


Recommended Posts

Честно говоря, я думал что краска Хобби умерла ещё в конце 90-х. Я с тех пор её никогда в продаже не видел. Её кажись в Харькове "калабродили"?

Link to comment
Share on other sites

20 часа назад, Андрій Бутко сказал:

З новим соплом та голкою грунт та люміній дуються як і раніше не дуже охоче, але більш стабільно. Зелений дується краще, хоча при малій подачі фарби через пару секунд подача припиняється.
Що цікаво, не плюється коли починаєш дути ні за яких умов. Може навіть не плюнути, як би це сказати: "шваркнути" фарбою без великих капель коли після припинення подачі фарби відводиш гашетку назад. Просто різко йде багато фарби і отримуємо заливання.

Все признаки говЁной  краски. Утишительный вариант-может краска недостаточно разведена? Но это не исключает предыдущего утверждения.

Link to comment
Share on other sites

1 хвилина тому, LAnVas сказано:

Все признаки говЁной  краски. Утишительный вариант-может краска недостаточно разведена? Но это не исключает предыдущего утверждения.

Таки фарба. Вчора спробував з Хамбролем: зелений дується чудово на будь-якій подачі. Аркус де-що гірше. Подробиці увечері викладу.

Link to comment
Share on other sites

Андрюха, чтобы почуйствовать разницу между добром и злом надо попробовать хотя бы банку качественного красящего продукта. 70-80 грн для пробы это не деньги, учитывая, что предыдущие 300 грн выброшены вникуда (а мог бы взять все основные цвета на тех же британцев...:)) И уверен, что  харьковские моделисты и так помогли бы тебе с краской на попробовать...

Link to comment
Share on other sites

12 хвилин тому, LAnVas сказано:

Андрюха, чтобы почуйствовать разницу между добром и злом надо попробовать хотя бы банку качественного красящего продукта. 70-80 грн для пробы это не деньги, учитывая, что предыдущие 300 грн выброшены вникуда (а мог бы взять все основные цвета на тех же британцев...:)) И уверен, что  харьковские моделисты и так помогли бы тебе с краской на попробовать...

Та от же ж лихий мене поплутав:) Раніше ж якось працювало...

А чим Хамброл поганий? Ціна 40 грн, і запах у нього мені сподобався:)

Link to comment
Share on other sites

Я со своей стороны могу помочь разобраться только с акрилами спирто-водорастворимыми ( хотя и сам до сих пор кое-что еще пробую и экспериментирую). Вонючками давно не крашу и нюансы подзабылись уже. А вот принцип о качественной краске он общий для всех типов.

Link to comment
Share on other sites

26 минуты назад, Андрій Бутко сказал:

Та от же ж лихий мене поплутав:) Раніше ж якось працювало...

А чим Хамброл поганий? Ціна 40 грн, і запах у нього мені сподобався:)

В стопиццотый раз повторю - на данном этапе акрил от Валледжо рулит. И прайс как две банки хамброла. А расход меньше. Думай сам

Link to comment
Share on other sites

 

21 хвилин тому, LAnVas сказано:

Я со своей стороны могу помочь разобраться только с акрилами спирто-водорастворимыми ( хотя и сам до сих пор кое-что еще пробую и экспериментирую). Вонючками давно не крашу и нюансы подзабылись уже. А вот принцип о качественной краске он общий для всех типов.

 

1 хвилина тому, Hartmann сказано:

В стопиццотый раз повторю - на данном этапе акрил от Валледжо рулит. И прайс как две банки хамброла. А расход меньше. Думай сам

Вкрай ви мене заплутали, шановні колеги!:)

Той факт, що від місцевої нітри час відмовлятися - не викликає в мене жодного сумніву! Лишається тільки питання, що робити зі стратегічними запасами:)

Я собі так міркував: цього "Спіта" як-небудь зліпити з того, що є, а далі - перейти на Аркус завдяки його палітрі/вартості. Зараз розумію, якщо вже залишатися на "вонючках", то варто брати Хамброл: і палітра, і вартісь більш-менш, і придбати можна навіть у Дитячому світі.

Якщо радикальний крок зробити на акріл - доведеться місяців на 2 законсервувати всі фарбувальні роботи, бо фінансова ситуація дуже складна зараз, а вкласти грошей треба кіпу: і грунт, і лаки, і металік, і гума, і камуфляж...

Буду думати.

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, Андрій Бутко сказал:

 

 

Вкрай ви мене заплутали, шановні колеги!:)

Той факт, що від місцевої нітри час відмовлятися - не викликає в мене жодного сумніву! Лишається тільки питання, що робити зі стратегічними запасами:)

 

То, что и сделал я со всеми своими запасами нитры Хобби - в мусорку, скопом

Link to comment
Share on other sites

Humbroll это тоже далеко не панацея . хотя и у меня самого краски данного бренда составляют 90% от наличных . но

у них те оттенки которые имеют трех или четырехзначный номер отличные по качеству не уступают тому же Revell а те у которых двухзначный номер очень  крупнозернистый пигмент ( такое впечатление что его на старой кофемолке мололи :))

ПыСы ну зачем же выбрасывать краски Хобби . их например можно подарить малышне в детский модельный клуб в тот же Коростышев .

Link to comment
Share on other sites

22 годин тому, Violator сказано:

Humbroll это тоже далеко не панацея . хотя и у меня самого краски данного бренда составляют 90% от наличных . но

у них те оттенки которые имеют трех или четырехзначный номер отличные по качеству не уступают тому же Revell а те у которых двухзначный номер очень  крупнозернистый пигмент ( такое впечатление что его на старой кофемолке мололи :))

ПыСы ну зачем же выбрасывать краски Хобби . их например можно подарить малышне в детский модельный клуб в тот же Коростышев .

Дякую за інформацію!

У клубі Коростышева з нітрою працюють? Наші СЮТ3 та СЮТ4 нітру на щастя не використовують, сидять на акрілі "Хома":)

Link to comment
Share on other sites

Провів досліди з емалями "Хамброл" Matt 80E, "Аркус" E095m Aluminium, "Аркус" E387f Dark Green.

На "Зебру" та "Тікурілу" коштів поки що нема, тож розводив усі емалі розчинником від "Аркус" Universal Thinner.

Фрагменти стабілізатора від "Канбери" зашкурені та знежирені спиртом. Нижній люк "Канбери" та фрагмент крила "Метиора" задуті грунтом "Хобі" та частко пофарбовані нітро.
Маски накладав з порушенням технології не давши просохнути фарбі, то ж на залишки клею від тамієвського скотчу прошу не звертати увагу.
Фарба просушена 24 години у кімнатних умовах.
"Краш"-тест проводився шляхом здирання фарби нігтем.

1. "Хамброл" Matt 80E дуже сподобався! Все класно, починаючи від запаху, закінчуючи адгезією до пластику. З першего разу розвів надто рідко, довелося додавати фарбу, десь близько 1:1 вийшло. 
Дується просто чудово на будь-якій подачі, нічого не забивається та не плюється. Шар рівномірний, покривистість добра.
Адгезієя сильна: здерся до пластику після дуже сильного тиску. На люку здерся разом з грунтом значно легше.

2. "Аркус" E095m Aluminium теж сподобався і навіть приємно здивував адгезією. Тут все навпаки вийшло: при розбавленні 1:1 занадто густа фарба, нормально пішов після додавання розчинника 1:1,7.
Дується трохи краще від нітри, на малих подачах блокується, не плюється. Шар рівномірний, покривистість трихи гірша за нітру, але нормальна.
Адгезієя дуже сильна: нігтем здерти до пластику так і не зміг! На люку здерся разом з грунтом значно легше.

3. "Аркус" E387f Dark Green відразу отримав у мене власну назву "Зелений болотний" за свій колір та запах:) 
З розведенням я навіть розгубився: при 1:1 занадто густа, після зменшення пропорції на третину стало краще, але покривистість не дуже, що призвело до товстого шару.
Дується трохи краще від нітри на будь-якій подачі, не плюється. Шар рівномірний, але затовстий у мене вийшов.
Адгезієя не дуже сильна: на рівні нітри. Шар явно не просох як слід...

В цілому, "Аркус" хоч і вимагає певних танців з бубнами, але таки кращий за мою нітру. Що правда, слід враховувати той факт, що наймолодшій моїй "Хобі" не менше 2 років, "Аркус" зовсім новий, Aluminium так взагалі в модній пластиковій баночці, яку я весь час боявся перекинути. "Хамброл" простояв ріків півтора (на Як-1 купувався), не розпаковувався.

Дружина дала експертну оцінку: сморід у хаті є, але не такий їдкий, терпіти приємніше:)

До поліпшення фінансової ситуації буду сидіти на емалях з поступовим переходом на акріл.

IMG_6402.thumb.JPG.a870a21a0d07aa7fac590IMG_6403.thumb.JPG.d9f0153c73d301b883d8dIMG_6405.thumb.JPG.ac551b6746cb3676e015c

IMG_6406.thumb.JPG.a73b5cba398de18fad46dIMG_6407.thumb.JPG.99760d3f4dd9f9696a393IMG_6409.thumb.JPG.d88ba9779f7754485dfca

IMG_6410.thumb.JPG.1dd7763bccb9871999f59IMG_6411.thumb.JPG.ef7cd6c817f98e76f57cfIMG_6412.thumb.JPG.dbc113fb9eb57c83c3a02

IMG_6413.thumb.JPG.06d308aa90bc1b3ea17acIMG_6415.thumb.JPG.9ea7ead6b3653f75d4aa1IMG_6416.thumb.JPG.2821302dfc0d334af3348

Link to comment
Share on other sites

Ну, вот и лады. Ежели нужен будет колор под Люфтваффе (74-75-76, 70-71, 02) могу подогнать под...под литру темного "Патрика" или 150 виски ;)

Link to comment
Share on other sites

36 хвилин тому, Hartmann сказано:

Ну, вот и лады. Ежели нужен будет колор под Люфтваффе (74-75-76, 70-71, 02) могу подогнать под...под литру темного "Патрика" или 150 виски ;)

Дякую! 70-71, 02 в мене є від Аркусу, а 74-75-76 може знадобиться, але пізніше. Зараз британців буду гнати:)

Link to comment
Share on other sites

Добраніч, шановне товариство!

Доповідаю про свої "зради та перемоги", як зараз модно групувати думки на певних сайтах:))

Після чергового змиття фарби "Злюка" була задута  "Аркус" E095m Aluminium замість шару грунту. Дуже вже мені сподобалась адгезія фарби, то ж вирішив ризикнути.
Вирішив зовсім даремно, бо не врахував той факт, що "металик" виявляє чітко усі огріхи обробки поверхні, яких у мене більше ніж достатньо, хоч я їх собі вже давно вибачив:) Зараз основна мета - поставити нарешті модель на поличку.

IMG_6417.thumb.JPG.93295d69af5a620614df0IMG_6418.thumb.JPG.3b6e667ccdebb23beee1eIMG_6419.thumb.JPG.6af25e8da5fbc2d3eb5d5

IMG_6421.thumb.JPG.91381522162747590c246IMG_6422.thumb.JPG.60386a7db10bbc2945d67IMG_6423.thumb.JPG.b1329c46e4fe392cbba66

IMG_6425.thumb.JPG.8d343a4b631b0b0cd1b66

Фарба лягла нормально, хоч дулася із "марцепанами": розвести фарбу з першого разу не вдається, потрібно підбирати. Результат однозначно кращий за мою нітру, хоч їй уже два роки... 

Неприємності чекали на мене у вечорі...
Спробував заполірувати фарбу "войлоком" (кусок від радянського килиму, або "доріжки"): цілком нормально все заполірувалося, хоч в місцях, де було натиснуто надто сильно, помітно змінився відтінок фарби.

IMG_6426.thumb.JPG.72d875725df7637ef10e9IMG_6428.thumb.JPG.7c21517b4165b1ca5e9b6IMG_6429.thumb.JPG.fab8a98015e3ee238288f

На жаль, останній факт мене не засмутив, і я пішов далі: лаючись на забуті вже трохи труднощі маскування не прямокутної форми, спокійно наклав маски на "люміній". Фарба при цьому вела себе нормально, ніяких здирань не було.
Оськільки звик свято дотримуватися технології, перед фарбуванням білим знежирив поверхню розчином "Фейрі"... Емаль, що чудово покрила модель, дала прогалини до пластику!!! Мій емоційний стан після цього ви всі чудово розумієте:)
Опанувавши себе вирішив, що ні "Аркус", ні тем паче "Аерфікс", до моїх проблем відношення не мають, і кару на горло для них треба відмінити. Модель вижила:) (Сподіваюся, як і котик, який кинувся мені під колеса вранці). 
Сам винен: порушив технологію: фарбу сушив 14 годин, замість 24 годин. Звик до нітри, з нею таких приколів не було: увечорі пофарбував, уранці вже можна працювати далі.

IMG_6430.thumb.JPG.7a77246f9f862734902f8IMG_6431.thumb.JPG.8f5b6babb5fbb6519abb2IMG_6432.thumb.JPG.de92e309d798f0293dfe3

 

Фарба змита втретє, залишив лише під масками елеронів та керма висоти, подивимося, що з нею буде, підфарбую наразі...
У стані афекту спробував було загрунтувати нітрою "Хобі": із трьох баночок, дві засохли повністю. Третьою весь час працював до цього, і вона мені вже набридла як гірка редька, то ж полетіла у відро з нечистотами разом з двома першими...

IMG_6434.thumb.JPG.7f440062b08e45c84ab30IMG_6435.thumb.JPG.2701a30aaa4b6c5f57ce5

 

Врятував мене Толік, ака LAnVas, дай йому Боже здоров'я та усіляких моделей замовлених!:) Дав мені трішки грунту від "Ганзи": емаль в розчиннику "Тамія", що пахне радянським клеєм!:) 
Немає просто слів, що би висловити своє задоволення! Аер дує так, як я хочу! Ніяких там залипань, ніякого плювання, на найменшій подачі чітко все! Фантастика просто!!!:)) Завтра ще продовжу експерименти, але хороша фарба - основа доброго настрою моделіста!:))
Ще раз дякую, Анатолію! З мене пиво!:)

 

IMG_6437.thumb.JPG.8b32abe4a58cc7cec0173IMG_6438.thumb.JPG.de69cf0591e03a102b354IMG_6439.thumb.JPG.d1d5ad813d02aa23ac6bd

IMG_6440.thumb.JPG.9e292d2aa7f01b125991aIMG_6441.thumb.JPG.7df87903ff9cade265337IMG_6442.thumb.JPG.e030b843774acddd203d9

IMG_6443.thumb.JPG.32e161b12d327624a095cIMG_6444.thumb.JPG.3f343300912a9f0cabb39IMG_6445.thumb.JPG.0989b4a392cd515bf5c17

IMG_6446.thumb.JPG.2f12a327d23e9b6c53e2fIMG_6448.thumb.JPG.acfa12c57224f0e27ae0d

Link to comment
Share on other sites

Цікава розповіддь. Якісна фарба - це велика справа! Сам постійно страждаю від неякісних фарб, і поки що нічього краще "нітри" не знайшов.

Link to comment
Share on other sites

2 годин тому, MARADER сказано:

Цікава розповіддь. Якісна фарба - це велика справа! Сам постійно страждаю від неякісних фарб, і поки що нічього краще "нітри" не знайшов.

Дякую, шановний MARADER, перепрошую, не знаю Ваше ім'я:)

Теж страждав, але більше страждати не збираюся!:) Сумний досвід, і не тільки мій особистий, показує, що використання дешевих варіантів часто собі дороже. При чому, значно дорожче...
Проблема в мене насправді була комплексна: тут і матчастина (все почалося з копресора а "закінчилося" ремонтом аерографа), і якість фарби, і мої "кривокутні руки"... Такі проблеми, звісно, вирішувати важко, але я впорався:) Щоправда, шлях, який я для цього обрав, слід визначити як нераціональний: занадто багато було витрачено зусиль на цілком природні речі, які видно неозброєним оком. З іншого боку: доки сам не спробуєш, доки на своїй власній шкірі не відчуєш усих нюансів (ну не всих, хоча би головних нюансів) - справи не буде. Буде лише чергове витирання фарби або довга перепалка на сайті...:)

Проти нітри нічого не маю!:) Де-що маю проти конкретної нітри: "Хобі". А саме -  нестабільність характеристик. Навіть якщо винести за дужки мої "апаратні" проблеми з аером та компресором, мовчу вже про власні руки, то є проблеми саме з фарбою. Наприклад, восени минулого року відкупорив "не юзаний" грунт від "Хобі" (юзаний викинув ще рік тому). Доки працюю - нормально все. Але щойно проблеми на роботі, коли не до улюбленого хобі тиждень, чи три - у грунті з'являються якісь зайві елементи. При чому, якщо кусочки фарби мені ще якось зрозумілі (вони не розчиняються ні при яких умовах, але більш-менш нормально фільтруються крізь панчоху), то поява маслянистих плям у закритій повністю тарі ставить мене тупо перед "новими воротами" як баранчика. "Нові ворота" відчиняти мені вже набридло, то ж  шукаю нових шляхів:)

Наголошую також, що не хочу, що би мої потуги сприймали як антирекламу виробника нітри під маркою "Хобі"!:) Доки "свіжа" - фарба чудова! Досить невибаглива, якщо підібрати розчинник та інші параметри, швидко сохне: після 7 годин висихання за ніч, ніяких проблем!
На мій скромний погляд, фарба "Хобі" цілком відповідає запитам початкового рівня, коли треба спробувати себе в улюбленому хобі і зробити це дешево та сердито:)) Про якість говорити немає жодного сенсу:)

Минула ніч для мене була рубіконом: нарешті розібрався я з апаратно-хімічними проблемами, зараз мені цілком зрозуміло, куди слід рухатися:)
Дуже дякую всим, хто допомагав мені на цьому нелегкому шляху!:)

Зараз однозначно переходжу на емалі: перший етап - використання закупленої вже емалі "Аркус", другий - "Хамброл" і нічого більше!:). 
Навчений гірким досвідом, ніяких стратегічних запасів фарби робити вже не буду: лише під конкретну модель.:)
Щойно дозволять фінанси - перейду на акріли. Почну з грунту, тут мені ще є над чим подумати, бо грунт від Толіка мене трохи збентежив:)
Маю ще змінити налаштування мозку: звик до нітри, і сприймати нові правила гри з емалями досить важко:)

Link to comment
Share on other sites

Андрій, мене звати Володимир, - ниби то у підписі повинно біти прописано:unsure:

Форбу "Хоббі" я колись використовувал - дуже сподобалась, але це було давно. 

Зараз я намагаюсь пристосуватись до автоємалей у баллонах - там фарба достатньо якісна (MOTIP), та й ціна у 3-4 рази нижча від фірмовіх модельних емалей.

Link to comment
Share on other sites

2 хвилин тому, MARADER сказано:

Андрій, мене звати Володимир, - ниби то у підписі повинно біти прописано:unsure:

Форбу "Хоббі" я колись використовувал - дуже сподобалась, але це було давно. 

Зараз я намагаюсь пристосуватись до автоємалей у баллонах - там фарба достатньо якісна (MOTIP), та й ціна у 3-4 рази нижча від фірмовіх модельних емалей.

Дуже приємно, Володимере!:)

Про автоемалі чув різні відгуки, останній - не дуже для наших справ підходить. Але це виключно особиста думка, якщо Вас влаштовує фарба - значить усе добре!:)

Link to comment
Share on other sites

Продовжив випробування нового грунту: після трьох діб просушки нігтем віддерти від пластику на вдалося. 
Добре змивається медичним спиртом.

IMG_6453_1.thumb.JPG.7b8df2a104800874ba1IMG_6454_1.thumb.JPG.da1f337de5f705ccbb4

"Спіта" трохи пошкурив наждачним папером 2000, знежирив "Фейрі", задув  "Аркус" E095m Aluminiu. Лягає краще за нітру, але ще ніяк не пристосуюся до особливостей емалей.

IMG_6449.thumb.JPG.c1d9f790b4a84212260f6IMG_6450.thumb.JPG.940c997b87f127fc8fdabIMG_6451.thumb.JPG.dcfc4074277c4f12a2cc7

IMG_6457.thumb.JPG.582ed95408f1e55f6b7c7IMG_6458.thumb.JPG.0116b2fc1caedbc206a10IMG_6459.thumb.JPG.ff26867e43cae7cae29f0

IMG_6460.thumb.JPG.4e28f9aaef81297106bb8IMG_6461.thumb.JPG.b0536f447d9208d2b62a0IMG_6462.thumb.JPG.c5acd14173502f66961ff

IMG_6463.thumb.JPG.4f08b5fa56c0a2377c732

 

Задув пневматики кольором "Гума" від "Хобі". Фарба вела себе цілком пристойно, не зважаючи на вік (близько 3 років): дулася нормально на малих подачах.

IMG_6464.thumb.JPG.2890d2313ad65ab5ff489IMG_6465.thumb.JPG.b4cfc805983b3bf8ec153IMG_6469_1.thumb.JPG.32030cf0881196df4c5

Спробував сухим пензликом підфарбувати вихлопні патруки: якось не дуже вийшло...
Як їх взагалі правильно фарбувати? В інструкції рекомендують металиком, але на фото часто коричневі...

IMG_6466.thumb.JPG.6673518c453f397238515IMG_6467.thumb.JPG.e8121663a3dab062cfd22

Маленький Кирило допамагає татові з усих сил!:)

56fba42076ea8_IMG_6452_.thumb.JPG.b3f7b656fba42213857_IMG_6456_.thumb.JPG.e391f6

Link to comment
Share on other sites

27 минуты назад, Андрій Бутко сказал:

Як їх взагалі правильно фарбувати? В інструкції рекомендують металиком, але на фото часто коричневі...

Я красил так (по рецепту от @StarFar):

  • сначала покрасить во что-то похожее на Tamiya XF-64 Red Brown
  • потом используя два пигмента - ржавчина и гарь/копоть - получить такой ржаво-закопченный вид
  • потом матовый лак
  • ставить на модель в самом конце
Link to comment
Share on other sites

57 хвилин тому, Alder сказано:

Я красил так (по рецепту от @StarFar):

  • сначала покрасить во что-то похожее на Tamiya XF-64 Red Brown
  • потом используя два пигмента - ржавчина и гарь/копоть - получить такой ржаво-закопченный вид
  • потом матовый лак
  • ставить на модель в самом конце

Дякую! 

Пігменти в мене є, але ще жодного разу їх не юзав, спробую. А вони лаком не здуються?

Link to comment
Share on other sites

Мое мнение таково, что на рабочих машинах ржавчины на патрубках почти не было, ибо она просто не успевала образовываться. Там скорее горелый металл - Burnt Iron. Производители и моделисты красят и советуют и так и так. Хотелось бы выслушать профессиональное мнение и познать таки истину.

Link to comment
Share on other sites

2 минуты назад, Андрій Бутко сказал:

Пігменти в мене є, але ще жодного разу їх не юзав, спробую. А вони лаком не здуються?

Я втирал их основательно. Для этого удобно пользоваться стоматологическими брашами. Выглядят как-то так:

BendaMicro.thumb.jpg.079422573ed699d67d7

На кончике мягкая ворса, удобно набрать пигмент и втереть. А потом лаком покрыл - не сдулись.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Так это и есть иголки, просто размер 25 или 24, тонкие, поэтому уже толщина стенки чуть вылазит… Как-то затарился на Али ассортиментом типоразмеров, очень выручает https://a.aliexpress.com/_EjwKzq3 Конечно, если хорошо порыться, у меня и тонкостенные латунные Metal Alloys (или как их там) найдутся, там стенка, пожалуй, должна быть даже потоньше (если такой размер найдется), но здесь модель, скорее, под изкоробку, пристреляться к пластику и производителю. Если норм зайдет, потом повторю, уже с «плюшками».
    • Чи може використовувати голки від шприців? Там стінки тонші будуть.
    • Времени на хобби вообще нет, но чуть выкроил.  1. За дурной головой и рукам работа: выпилив пару окошек в нише понял, что это делать не нужно было, и пришлось менять штатную деталь на трубку (вообще зря, не выпилил бы эти два окошка - стоковая деталь вполне была бы норм). В общем, два окошка в нише, через которые проходит канал воздухозаборника от корневой части крыла выпиливать не рекомендую, не повторяйте чужих ошибок) Рассверлил пулеметные порты, примерил трубки - толщина стенок, конечно, не масштабная, но на таком мелком размере - пофиг) Загрунтовал детали нутрянки, завтра постараюсь начать покраску. За отсутствием указаний по цветам в родной инструкции, взял за основу трупмовскую от 1/32.
    • Да, норм. Вот тут правильные картинки декалей: https://www.hobby.dn.ua/en/mikromir-mkr-72028-hunting-provost-burmesemalaysianmuscat-and-omaniraqisudanese-p-112947.html  
    • О,как все запущено-то...А деки хоть правильно вложили?Я имею в виду ,что там,где на коробке написан малайзийский вариант(понятно,что картинки перепутаны)  ,деки малайзийские?СМR когда-то выпускал классный вариант малайзийского Провоста с сине- белыми шашечками и такой же  полосой на фюзеляже Я хочу малайзийца,какую коробку искать?
×
×
  • Create New...