Jump to content

1:72 І-153 "Чайка" Моделіст


Recommended Posts

Ок. Будем смотреть. А почему на лыжах? На колесах как-то симпатичнее, тем более, что финны створки с самих стоек снимали и летали без них.

Link to comment
Share on other sites

19 годин назад, Robert сказав:

Ок. Будем смотреть. А почему на лыжах? На колесах как-то симпатичнее, тем более, что финны створки с самих стоек снимали и летали без них.

Ви те що я пишу тут будь ласка сильно всерйоз не сприймайте,  я можу разів п'ять ще все передумати)

Link to comment
Share on other sites

Модель готова до фарбування (залишилось тільки декілька маленьких деталей), в понеділок-середу скоріше за все дороблю до кінця.

 

P.S. Фото кокпіту не вдалося зробити:/, потім на готовій макро зроблю.

 

16798347915903396091874997053273.jpg

16798349132315096572330268510012.jpg

16798349298482044522351239656417.jpg

Link to comment
Share on other sites

Со стабилизатором шото не то 🙄, расчалки были из ленты (нержавеющая сталь), передние - двойная лента, задние между собой скреплялись "уточкой" (в точке перекрещивания). Было бы очень неплохо перед сборкой немножко почитать матчасть 😉

Вижу, что айсиэм таки получше выглядит, чем этот набор 😢

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Robert сказав:

Было бы очень неплохо перед сборкой немножко почитать матчасть 😉

 

Для мене матчастина (будь яка) поки що такі "дебрі", що поки що не лізу.

 

1 годину назад, Robert сказав:

 

Вижу, что айсиэм таки получше выглядит, чем этот набор 😢

Так, набір не з кращих. Але це в мене не "найкраща модель життя", а як то кажуть "кішка" тому...

Link to comment
Share on other sites

Шановний колега, ви швидко робите модель, я б сказав занадто.  ))) 

Перші кроки в моделюванні, це як правило пізнання технології зборки, варіації фарбувань декалювання і тд. Все це йде по наростаючій з кожною новою моделлю. Звертайте увагу на геометрію, як правильно зауважили стабілізатори хвостового оперення зовсім не годяться, на моїй практиці це норма коли приклеєні деталі "відриваю" і  клею по новому.  Є деталі які краще фарбувати окремо, а потім монтувати після всього фарбування моделі. Сьогодні, завдяки інтернету, інформації море. В кожній новій моделі, робіть для себе якесь нове відкриття.  І обов'язково задавайте питання, на те що вас цікавить.  Це НОРМЛЬНО!   Бажаю успіху і обов'язкового прогресу!

Link to comment
Share on other sites

Как я завидую людям, которые могут, как я раньше в детстве: закрыться в комнате от родителей и за день склеить модель! 

Однако, согласен с коллегами. И по поводу стабилизатора (левый хвост покосился), и по поводу растяжек. В таком виде выглядят не очень. Самый простой, на мой взгляд, способ в данном случае: тянутый литник. Уверен, будет выглядеть намного лучше и сделать это проще. 

Буду рад прогрессу!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...