Jump to content

Lockheed F-117 Nighthawk. Trumpeter 1/32.


Serg106en

Recommended Posts

14 минуты назад, RDV сказал:

Основные стойки насухо вставлены? Поменять местами нужно.

Ох уж эти кетайсы... Такие ажурные детали, как стабилизирующие поток пластины в бомбоотсеке, отлить из бетона.

f34ab910-ced6-40d2-bf5f-4334a365c5e3.jpg.00738971918e3dc424c64eb2c42d6a17.thumb.jpg.5ed907139957122bd93a35b934000586.jpg f-117-99072a.thumb.jpg.85d0aa6ac5d5fc8a14a89498d6e415bf.jpg

 

Да, стойки просто вставлены....Пластины сточу. А вот про стойки не понял....что не так?

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, RDV сказал:

Колесами наружу, к законцовкам крыла, полувилкой к бомбоотсеку.

45696416_1274474856051037_2333957349737234432_o.thumb.jpg.34c2be79d68563abda5175dabdbdcbce.jpg

Жесть((.... Трумп продолжает не просто удивлять,  а просто поражать((....:wacko: За подсказку спасибо, RDV!  Я даже и внимания не обратил....

Link to comment
Share on other sites

33 минуты назад, Serg106en сказал:

Великодушно прошу пардону - это моя невнимательность....У Трумпа всё правильно....Полувилками внутрь....

ЯВЧвф.JPG

"Великодушно прошу пардону - это моя невнимательность..." - Сергію,не спіши.Будь уважним :) А то гарно виконана модель може бути "покалічена" такими дрібницями.

Link to comment
Share on other sites

42 минуты назад, Gavrosh сказал:

"Великодушно прошу пардону - это моя невнимательность..." - Сергію,не спіши.Будь уважним :) А то гарно виконана модель може бути "покалічена" такими дрібницями.

Віктор, до Нового року ще планую Пантеру зробити.... Час мало залишається(...

Link to comment
Share on other sites

25 хвилин назад, Serg106en сказав:

Сборка почти закончена. Осталось кое где подчистить, подправить, подогнать...
 

DSC_0009_hf.jpg

Оце у Вас темп....

Link to comment
Share on other sites

В 16.12.2019 at 14:19, Serg106en сказал:

Та там деталюшек всього нічого....на пару вечорів збірки.

Ну, тогда для полного отдыха надо браться за какой-нибудь Б-24 или Ланк: там и деталюшек побольше (с) и размер правильный 🤣🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Tali сказал:

Мне тоже кажется, что стоит сильно разведенным черным пройтись.

Чуть сгладить и затемнить. Главное, не закрасить полностью.

Вот для меня как раз этот вопрос и стоит сейчас на повестке - тоже склоняюсь, что чуток надо бы затемнить....сделать что то похожее на этот аппарат...

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

В 19.12.2019 at 16:00, Serg106en сказал:

Вчера началась заморочка со столь сложным в моделизме цветом как чёрный. Для меня покраска в чёрный цвет модели "терра инкогнита".... Сложность покраса в черный именно этого аппарата в том, что именно чёрного цвета на фотках почти нет, есть множество оттенков тёмно-серого и даже тёмно-коричневого.... В общем, попытался - база "радикально чёрный цвет" (с) - глянец от Тамии(как всегда), затем оттенки чёрного и тёмно серого, немного тёмно-коричневого. Небольшой панельный эффект, солевая техника, убирание контраста, легкое высветление....

 

17f64fef-c7da-43ff-a69b-9c3fc9efe253.jpg1b7302b8-b6dd-4608-bad8-188c051db682.jpg6795dfb3-1157-47b4-81cc-d11456ffee52.jpg

Сергій! Ти ж знаєш ЕНОТіка (форум MAXI моделізм).Він живе у штатах.Часто їздить по різним авіамузеям, авіашоу тощо.У всякому випадку, у нього більше шансів побачити цей планер "вживу".Попитай у нього щодо чорного кольору  цього F-117.

Link to comment
Share on other sites

Это немножко бессмысленно, потому что есть вагон и тележка факторов, которые влияют на реальный цвет и его восприятие конкретным человеком в конкретных условиях. 

Вот вам две соседние фотки из моей папки.
Какой из черных правильный?

F-117_006-копия.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Tali сказал:

Это немножко бессмысленно, потому что есть вагон и тележка факторов, которые влияют на реальный цвет и его восприятие конкретным человеком в конкретных условиях. 

Вот вам две соседние фотки из моей папки.
Какой из черных правильный?

F-117_006-копия.jpg

 

Шановний Tali ! Це все ж таки фото,а я про живі очі.І нічого не заважає,наприклад, відвідувачу авіашоу подивитись на планер при сонці,у хмарну погоду,при штучному освітленні у музеї (ангарі) і визначитись щодо кольору.І я з вами згідний,що є багато чинників,які можут в тій чи іншій мірі впливати на сприйняття навколишнього середовища  тою чи іншою особою. Так,планер міг експлуатуватися (зберігатися) в різних умовах (кліматичних тощо) та інші чинники, при яких один планер може відрізнятися по кольору від іншого.

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Gavrosh сказал:

Сергій! Ти ж знаєш ЕНОТіка (форум MAXI моделізм).Він живе у штатах.Часто їздить по різним авіамузеям тощо.У всякому випадку, у нього більше шансів побачити цей планер "вживу".Попитай у нього щодо чорного кольору  цього F-117/

Так, Ми з Віктором дуже часто спілкуємося, але, думаю, в музеях це одне, в робочий апарат це все ж трохи інше...

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Gavrosh сказал:

Шановний Tali ! Це все ж таки фото,а я про живі очі.І нічого не заважає,наприклад, відвідувачу авіашоу подивитись на планер при сонці,у хмарну погоду,при штучному освітленні у музеї (ангарі) і визначитись щодо кольору.І я з вами згідний,що є багато чинників,які можут в тій чи іншій мірі впливати на сприйняття навколишнього середовища  тою чи іншою особою. Так,планер міг експлуатуватися (зберігатися) в різних умовах (кліматичних тощо) та інші чинники, при яких один планер може відрізнятися по кольору від іншого.

Колеги, можна довго сперечатися з приводу кольору. Вигоряння ЛКП, його запилення, час доби, погода, передача кольору фотоапаратом, монітор - все це, звичайно, впливає на те, що ми бачимо. Але давайте відштовхуватися від того, що спочатку літак повинен бути ніби як чорний в тому сенсі, якому ми і розуміємо чорний колір, а вже як зобразити цей чорний, з урахуванням вигорання його, тут вже у кого як фантастика спрацює і як побажає бачити своє творіння автор)).....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...