Jump to content

Ил-76МД 76777 ЗВЕЗДА 1/144 (ГОТОВО)


Bodik

Recommended Posts

11 хвилину назад, Владимир Губенко сказав:

Успіху! Гарний "сарай" має вийти! Герби нафарбовані будуть? Подивлюсь із задоволенням.

Дякую.

Так, нафарбовані.

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, Tali сказав:

Лучше б ты жопу к леву и праву приклеил сначала...

Приміряв готову, стає норм.

Роблю як ти і радив, спочатку кілька разів приміряю насухо.

Link to comment
Share on other sites

Хорошо идёт))) А как у него с расшивкой? Так же как на всех последних новинках Звезды:"Она вроде есть,но на самом деле её нет".(((  Крутил в руках Су27СМ,купил на свою голову,сравнил с Су27 УБ от Трубадуров,теперь думаю,а оно мне нужно,снова всю расшивку углублять,возьму Трубача и соберу из коробки,ну почти из коробки)))) 

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, serega сказав:

Хорошо идёт))) А как у него с расшивкой? Так же как на всех последних новинках Звезды:"Она вроде есть,но на самом деле её нет".(((  Крутил в руках Су27СМ,купил на свою голову,сравнил с Су27 УБ от Трубадуров,теперь думаю,а оно мне нужно,снова всю расшивку углублять,возьму Трубача и соберу из коробки,ну почти из коробки)))) 

Дякую.

На перший погляд з розшивкою все добре, але ні. Місцями розшивка замилена, в деяких місцях лінія розшивки обривається по середині, а в деяких місцях вона просто відсутня. Але я думаю, що це вже просто прес форми зносились.

Наприклад на двигунах (передня кругла частина) розшивка або замилена, або взагалі відсутня, а на крилі чітка і в міру глибока.

Link to comment
Share on other sites

С рампой у меня така же хрень. Просто так она не закрылась – нужно было то ли фюзель распирать, то ли рампу подрезать - не помню, так как я именно на этом этапе его отложил. 

Link to comment
Share on other sites

56 хвилин назад, Tali сказав:

С рампой у меня така же хрень. Просто так она не закрылась – нужно было то ли фюзель распирать, то ли рампу подрезать - не помню, так как я именно на этом этапе его отложил. 

А з нижньою частиною, саме з пузом ще гірше...

Link to comment
Share on other sites

Пузо я как-то приладил с минимальные отклонениями. 
К сожалению, показать ничего не могу, тк на форуме я эту модель не светил, а коробка с ней сейчас на даче. 
Если доеду еще в этом году - что вполне вероятно - заберу. Посмотрю, может получится до ума довести. 

Самое страшное, что потом в кошмарах снилось - это зачистка колес была... 

Link to comment
Share on other sites

43 хвилини назад, Tali сказав:

Пузо я как-то приладил с минимальные отклонениями. 
К сожалению, показать ничего не могу, тк на форуме я эту модель не светил, а коробка с ней сейчас на даче. 
Если доеду еще в этом году - что вполне вероятно - заберу. Посмотрю, может получится до ума довести. 

Самое страшное, что потом в кошмарах снилось - это зачистка колес была... 

Колеса мені не страшні після Мрії)))

А от пузо лякає...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Через хворобу більше двох тижнів не підходив до моделі. За кілька днів трохи просунувся в процесі. Встановив скло кабіни пілотів і штурмана, наклеїв маски на прозорі деталі. Встановив ковпаки радіолокаторів. На носі вилізла неприємна ступенька, навіть не знаю чому так вийшло, вирівняв все шпакльовкою.

IMG_20201027_221754.thumb.jpg.65c2fb92d94b8b2e2ff6692b4e9df37d.jpgIMG_20201027_225550.thumb.jpg.15c12a75cdfc7c1a056861fae679de2c.jpgIMG_20201115_224628.thumb.jpg.77946b0a329d3093112cf7df97586908.jpgIMG_20201115_224643.thumb.jpg.028dfd72bcd54c6bb3704fbd8dc16493.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...