Jump to content

Fairey Swordfish Mk.1, 1/72 Airfix - ГОТОВО!


Fokkerd21

Recommended Posts

10 годин назад, palanbor сказав:

Слава, привет!

Посмотрел на твою покраску и засомневался :  насколько я помню еще с 80-х (:o) то когда я красил свою нововскую "авоську" (она так и ушла к кому-то недостроенной) то на схеме окраски на донышке коробки было указано не 2 основных цвета верхнего камо, а 4...

Дякую, я цей момент знаю. Але пролиставши всю літературу, що є в наявності, для себе зробив висновок, що камо на верхньому та нижньому крилі були в однакових кольорах. Просто нижне крило знаходиться в тіні верхнього і здається, що колір інший. Це я так вирішив, може я і помиляють, не знаю.

 

10 годин назад, palanbor сказав:

...и само расположение пятен какое-то не английское вышло. ...

А ось тут косяк мій. Я просто неправильно замаскував, маскував на гуртку, діти відволікали, ось і накосячив. Можна бити табуреткою прямо по голові:wacko:.

Перефарбовувати не буду, моя нервова система другій раз таке маскування не витримає:rolleyes:

Можливо потрібно було фарбувати верхне крило окремо, але там такий стик стійок, побоявся що буде не дуже, якщо їх потім стикувати.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Fokkerd21 сказал:

Але пролиставши всю літературу, що є в наявності, для себе зробив висновок, що камо на верхньому та нижньому крилі були в однакових кольорах. Просто нижне крило знаходиться в тіні верхнього і здається, що колір інший. Це я так вирішив, може я і помиляють, не знаю.

Этот вопрос неоднократно поднимался. Когда речь идет об англичанах, у которых архивы и вся документация не могла быть уничтожена вследствие боевых действий, нет оснований не доверять.

image.thumb.png.1c55d695b13a6422679813d40cb32aba.png 

Link to comment
Share on other sites

5 годин назад, Mikhail Polyakov сказав:

Этот вопрос неоднократно поднимался. Когда речь идет об англичанах, у которых архивы и вся документация не могла быть уничтожена вследствие боевых действий, нет оснований не доверять.

image.thumb.png.1c55d695b13a6422679813d40cb32aba.png 

Може й так, дискутувати не буду.  Значить був неправий.

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, Basily сказав:

Це водні акрили? Грунтували? Як що так, то чим. Як фарба в роботі?

Ні, це емальки. Не грунтував. 

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, Fokkerd21 сказал:

Може й так, дискутувати не буду.  Значить був неправий.

Бывало и такое, что вот знаешь, что лопасти у немцев были черно-зеленые, а потом... ХРЕНЯК! и они просто черные, причем уже на законченной модели, стоящей на полке. И объяснить самому себе, как так получилось, в какой момент нашло затмение - не удается)))

Link to comment
Share on other sites

1 хвилину назад, Mikhail Polyakov сказав:

Бывало и такое, что вот знаешь, что лопасти у немцев были черно-зеленые, а потом... ХРЕНЯК! и они просто черные, причем уже на законченной модели, стоящей на полке. И объяснить самому себе, как так получилось, в какой момент нашло затмение - не удается)))

+100500 точніше і не скажеш.

Я вже переріс той період коли був дотошним перфекціоністом. Я моделі роблю для себе і в свое задоволення. Недоліки є в кожній моїй роботі, і я до них відношусь спокійно, куди ж без них.

Є косяки в моделі, Ви мені їх показали, дякую. А ось виправляти їх чи ні, це вже буде залежати від трудоємкості самого процесу. В цьому літаку робити повне перефарбування - я не буду. Буде так як є.

І до критики я відношусь спокійно і доброзичливо.

Ще раз Всім Дякую!!!!

Link to comment
Share on other sites

54 минуты назад, Fokkerd21 сказал:

+100500 точніше і не скажеш.

Я вже переріс той період коли був дотошним перфекціоністом. Я моделі роблю для себе і в свое задоволення. Недоліки є в кожній моїй роботі, і я до них відношусь спокійно, куди ж без них.

Є косяки в моделі, Ви мені їх показали, дякую. А ось виправляти їх чи ні, це вже буде залежати від трудоємкості самого процесу. В цьому літаку робити повне перефарбування - я не буду. Буде так як є.

І до критики я відношусь спокійно і доброзичливо.

Ще раз Всім Дякую!!!!

Я когда своего последнего 109го, "испанца", который в галерее, докрасил (под рукой были и боковики, и фото, и внимательно все рассматривал, конечно же), еще раз внимательно посмотрел на расположение камуфляжных пятен на фото и тоже сам себе сказал: "Нуууу.... перекрашивать не буду. Как есть - пусть так уже и будет" ))))  

Link to comment
Share on other sites

А в ГБ я приймаю участь не заради оцінок чи перемог (мені це не цікаво). ГБ - це для мене стимул в хорошій компанії зробити модель на поличку для себе.

 

Ну це все лірика. По моделі - далі глянцевий лак, декі, знову глянцевий лак, змивка, сатиновий лак. Далі буде....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У мене виникло невеличке питаннячко. Що робити з палубою? Яка була палуба на авіаносцях Британії в Другій світовій. Фарбувати (тоді в який колір) чи залишити в кольорі дерева?

Link to comment
Share on other sites

Насколько помню по описаниям атак камикадзе, палуба английских авианосцев отличалась бронированием. Чем выгодно отличалась от палуб американцев. Думаю, тут стоит уточнить по базированию конкретного прототипа. Может там было что-то старенькое с деревянной палубой. А может быть и нет.

https://ru.wikipedia.org/wiki/Авианосцы_типа_«Илластриес»

Link to comment
Share on other sites

2 хвилини назад, Маки сказав:

А що там? У мене комп свариться, не хоче ссилку відкривати.

Link to comment
Share on other sites

Я к тому, что отличается от той, что на подставке. Та все же ближе к американцам. Есть фото британской, металлической, в цвете. Бронированная несущая или обшита металлом не знаю, но фактура и оттенок нагляден:

69896439_228330501478029_6277306260308099072_o.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, heliofly сказав:

Симпатично,но фото уж больно темные,мало,что рассмотришь.И ,мой "больной"вопрос:  расчалки будут?

Дякую!

Модель ще не готова. Фінальні фото будуть кращі. Розчалки будуть обовязково, під них я ж робив петелькі із проволки.

А чому "больной"? Ця процедура доволі проста. Мені, наприклад, набагато легше зробити розчалки на біплан, ніж маскувати фонаря наприклад BF-110.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Fokkerd21 сказал:

Майже готово.

 

   

   

   

  DSC04132.JPG 

  DSC04135.JPG   

    DSC04140.JPG

          

   

 

Все гут, но вот антенное снижение выбивается из общей картины...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...