Jump to content

IBG Models 1/72 I.A.R. 80/81 Romanian Fighter family


LansVVS

Recommended Posts

25 хвилин назад, buratino сказав:

Може окрім 29-го😉

На сегодня перепаковали три модели от Trumpeter: МиГ-29, МиГ-29УБ и Су-27. Но вроде как продолжение будет. 

Link to comment
Share on other sites

Класс,обязательно возьму.Если Раду разработчик-это гарантия качества.Может,еще и его декали  будут-вообще песня будет.Жаль,что у Раду бизнес  не пошел из-за короны и ему пришлось закрыть магазин

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, MAUS сказал:

Всё-таки перепак Амодела....

Информация конечно обескураживающая😭😭😭. Уточните пожалуйста почему вы так считаете? 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Владимир 17 сказал:

image.thumb.png.0bd7cf29f1cc16f2211622cd1c341098.png  Схоже на те. Хвилює одне - заклепки будуть як на FW-190D? 

Если это перепак А-модела, то о каких заклёпках вы говорите..? 

Link to comment
Share on other sites

Як для 1/72 багато розчленування. Робота для ювеліра.

В одному наборі будуть всі існуючі варіанти прототипа, стало бути декалям солідний аркуш.  Хто придбає, обов'язково виставіть процес збирання, з задоволенням буду спостерігати.

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю що в одному наборі будуть всі версії, скоріше це візуалізація того чим вони відрізняються і яки деталі будуть в том чи іншому наборі. ^_^

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, LansVVS сказав:

Можу подарувати, якщо кому треба.... ^_^ Не зібраний... 

Думаю такий подарунок є у кожного моделіста ))

Сама сутність питання в тому, коли появиться натхнення зібрати модель, незалежно від її якості. Я запав на ІАR в кінці 90-х, а до роботи надихнуло фото прототипа з Мікімаусом, в 2011.

nve00006-4_d74056b88f6a9b7bdf11744d67660244.thumb.png.20397122c0db850cba7759ff072727d5.png

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, Vasil сказав:

Если это перепак А-модела, то о каких заклёпках вы говорите..? 

Я пожартував. Аmodel такий image.thumb.png.8aa4e56a79511d4ce4c977f56404e6ed.png. Як бачите, двигун не настільки деталізований, кіль та руль повороту на половині фюзеляжу, а не окремо, кабіна менш деталізована, по іншому зроблені ніші шасі, капот двигуна і т. д. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...