Jump to content

F-4 phantom II


Levko_Ukraine

Recommended Posts

20 хвилин назад, Євген сказав:

Та ні ангару в мене поки що немає...

Link to comment
Share on other sites

То добре, що купите. Але який саме Фантом - масштаб, модифікації, бажання по країні експлуатанту в декалі, фірма виробник.... В мене 1/72 в лишках є і Хасегава, і Ревелл....

Link to comment
Share on other sites

59 хвилин назад, Watson сказав:

То добре, що купите. Але який саме Фантом - масштаб, модифікації, бажання по країні експлуатанту в декалі, фірма виробник.... В мене 1/72 в лишках є і Хасегава, і Ревелл....

Масштаб:1/72. модифікації: е-шка розвідник, е-шка звичайна та всі що у вьетнамі були. по декалі: бажано грек або  ізраільтянин або будь-які вьетнамці.

Link to comment
Share on other sites

Є F-4B, та F-4C/D/J від Хасі. Можна робити в'єтнамцями. F-4E від Ревелла на В'єтнам можна зробити саму пізню модифікацію з довгою гарматою, системою TISEO та пізнім крилом. Їх було буквально кілька штук, проходили випробування під кінець війни.

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, Levko_Ukraine сказав:

Можна фото в студію по c/d/j?( Якщо є можливість)

Давайте так. Вы усиленно гуглите по модификациям F-4, выясняете, что конкретно вас интересует. Ищите чертежи и определяетесь с различиями в модификациях.  

Потом на сайте scalemate определяетесь с производителем модели в выбранном масштабе, после этого ищите конкретную модель конкретного производителя. А то вы что не напишите, все пальцем в небо. 

Тему закрываю. 

Link to comment
Share on other sites

  • foxbot locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...