Jump to content

Mi-24P, zvezda, 1/48, ООН


VitaminD

Recommended Posts

9 часов назад, VitaminD сказал:

Вот только мелкие складки то там то сям, перед покраской буду подшлифовьівать

А в результате чего эти складки образовались ? 

Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Vasil said:

А в результате чего эти складки образовались ? 

Заклепки большими частями декольной бумаги, т.е. фактически пленка покрьівает почти всю поверхность модели.

А т.к. пленка очень тонкая (чтоб хорошо повторять поверхность, в т.ч. расшивку), то замять/помять ее очень легко.

Пленка прозрачная, спешка из-за приклеивания на decal fix большой деколи, где-то не увидел/не заметил, и в итоге получились складки. Их немного, срежу аккуратно, да подправлю поверхность.

Link to comment
Share on other sites

53 минуты назад, VitaminD сказал:

Заклепки большими частями декольной бумаги, т.е. фактически пленка покрьівает почти всю поверхность модели.

А т.к. пленка очень тонкая (чтоб хорошо повторять поверхность, в т.ч. расшивку), то замять/помять ее очень легко.

Пленка прозрачная, спешка из-за приклеивания на decal fix большой деколи, где-то не увидел/не заметил, и в итоге получились складки. Их немного, срежу аккуратно, да подправлю поверхность.

А я думал, что эти декали по типу HGW-шных с удаляемой плёнкой-транспорантом; оказывается не всё так радужно... 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, VitaminD сказал:

Заклепки большими частями декольной бумаги, т.е. фактически пленка покрьівает почти всю поверхность модели.

А т.к. пленка очень тонкая (чтоб хорошо повторять поверхность, в т.ч. расшивку), то замять/помять ее очень легко.

Пленка прозрачная, спешка из-за приклеивания на decal fix большой деколи, где-то не увидел/не заметил, и в итоге получились складки. Их немного, срежу аккуратно, да подправлю поверхность.

А хіба ця плівка не має зніматись? Я мав справу з об'ємними декалям клепок іншого виробника і там плівка після нанесення та висихання розчинялась ізопропіловим спиртом так, що на поверхні залишалась лише клепка з якогось полімеру. 

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Дмитpий said:

А хіба ця плівка не має зніматись? Я мав справу з об'ємними декалям клепок іншого виробника і там плівка після нанесення та висихання розчинялась ізопропіловим спиртом так, що на поверхні залишалась лише клепка з якогось полімеру. 

Я бачив, що у вас в галереї написано, що клепка іншого виробника, але у Едуарда не так, нажаль.

Тут звичайний декольний папір, на якому (мабуть уф принтером) надрукована клепка..біла основа на плівці, чорний колір зверху. Тобто видалення плівки не передбачено, як я розумію.

В інструкції також не вказано про це нічого..просто нанести і зверху загрунтувати. 

На ютубі в якомусь відео автор взагалі їх поверх вже пофарбованої моделі клеїв та насуху підфарбовував.

Зараз почитав, у інших виробників аналогічних декалей пілвку можна видалити розчинником. А тут звичайні waterslide декалі, нажаль.

У мене залишився маленький клаптик цих закльопок, приклею їх на кішку, щоб перевірити, чи зробить з плівкою щось розчинник або ізопроп взагалі. Хоча едуардівські декалі меня не знадобляться більше, на су-25 і так якась клепка є, а інші моделі, на які у них є декалі, я збирати не буду.

Link to comment
Share on other sites

16 минут назад, VitaminD сказал:

Тут звичайний декольний папір, на якому (мабуть уф принтером) надрукована клепка..біла основа на плівці, чорний колір зверху. Тобто видалення плівки не передбачено, як я розумію.

Шкода. Не знав про це. Думав, якщо Едуард робить звичайні декалі, де після нанесення потрібно знімати плівку, то могли б додуматись використати схожу технологію або матеріал і для об'ємних клепок. 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Дмитpий сказал:

Я мав справу з об'ємними декалям клепок іншого виробника

Что за "iнший виробник" понятно - альтернатив не много🤣;

А какой результат вам нравится больше: HGW или "iншого виробника"..?

И если не тайна, где его заклёпки покупали - хочу попробовать ради интереса... 

Link to comment
Share on other sites

17 минут назад, Дмитpий сказал:

Шкода. Не знав про це. Думав, якщо Едуард робить звичайні декалі, де після нанесення потрібно знімати плівку, то могли б додуматись використати схожу технологію або матеріал і для об'ємних клепок. 

Не буду утверждать на все 100, но я где-то видел презентацию Эдуардовских заклёпок, при чём именно на 1/48 Ми-24, и плёнку-транспорант там снимали... 

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, Vasil сказал:

Что за "iнший виробник" понятно - альтернатив не много🤣;

А какой результат вам нравится больше: HGW или "iншого виробника"..?

И если не тайна, где его заклёпки покупали - хочу попробовать ради интереса... 

Мені не доводилось користуватись продукцією HGW, так що порівняти не можу. Заклепки для Мі-24П я купляв під брендом АрмаМоделс - це московський онлайн/фізичний магазин стендового моделізму.

Якщо я правильно пам'ятаю, то вони писали, що це їх власна продукція, яку вони випускали з нагоди виходу моделі від Звєзди. 

Я їх замовляв в Сімферополі. 

Link to comment
Share on other sites

4 минуты назад, Дмитpий сказал:

Мені не доводилось користуватись продукцією HGW, так що порівняти не можу. Заклепки для Мі-24П я купляв під брендом АрмаМоделс - це московський онлайн/фізичний магазин стендового моделізму.

Якщо я правильно пам'ятаю, то вони писали, що це їх власна продукція, яку вони випускали з нагоди виходу моделі від Звєзди. 

Я їх замовляв в Сімферополі. 

Я думал, что это декали Квинта... 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Vasil said:

Не буду утверждать на все 100, но я где-то видел презентацию Эдуардовских заклёпок, при чём именно на 1/48 Ми-24, и плёнку-транспорант там снимали... 

у них даже на сайте на фото они прикленньі с пленкой

https://www.eduard.com/eduard/3d-decals/eddie-the-riveter/aircraft/1/mi-24v-positive-rivets-%26-surface-details-1-48.html

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, VitaminD сказал:

.....

Еще хочу подвесное оборудование на магнитах крепить, а не приклеивать намертво. Купил для єтого когда-то 1*1*1мм неодимовьіх магнитов. Буду пробовать на ненужньіх деталях, насколько хорошо будет держаться и сколько их нужно, а там видно будет.

Гарна ідея, я так вже давно роблю. достатньо одного магніта, а на протилежний бік платстинку металеву. Все тримається чудово.

Гарні доробки, але мені різануло око фарбовані хомути на гідравліці втулки основного гвинта, то таки краще з фольги робить або з скотча,  виглядатиме акуратніше і більш достовірно.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Лекарь said:

Гарна ідея, я так вже давно роблю. достатньо одного магніта, а на протилежний бік платстинку металеву. Все тримається чудово.

Гарні доробки, але мені різануло око фарбовані хомути на гідравліці втулки основного гвинта, то таки краще з фольги робить або з скотча,  виглядатиме акуратніше і більш достовірно.

я сьогодні вже вранці думав, що наступного разу якісь об'ємні хомути буду використовувати, щоб краще виглядало, а тут вже залишу як є.

3 hours ago, Bams said:

Стройові вогні на крилах зверху і на капоті за гвинтом помаранчового кольору.У Вас чомусь зелений.

На одному з фото лівий виглядав червоним, а правий темним (я вирішив, що зелений, для дублювання габаритних).

Зараз знайшов окреме фото..вони дійсно помаранчові, дякую, виправлю.

От тільки про "капот за гвинтом" не зрозумів. Там наче нема таких. Тільки на хвостовій балці, але він точно червоний.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Bams said:

Вибачте,в полях під Куп'янськом немає ні часу,ні можливості шукати інфу.Як приклад Едіковське травло для 35-го: 01.jpg

оо..тепер і я побачив на єдуардовських декалях з клепкою такую штуковину там.

Дякую! Ії теж пофарбую.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Выходные были покрасочными (в покраске ещё краказябра была ) Грунт, шейдинг, первый слой жёлтого. Пробуем уйти от декалей технички на крыльях This is the way 😎 
    • Тоже прибарахлились ☺️ малый захотел кота 🐅 Стволы для вундеров
    • Не коробка, но все равно обновка)))
    • С декалями закончил. "Глаза" не очень хорошо лягли на полусферическое основание..завтра посмотрю как будет смотреться после софтенера. Белую подложку принтер печатает слегка прозрачной и они получились темнее, чем хотелось бьі из-за черного фона.   И в комплекте не бьіло обозначений на рулевой винт, пришлось напечатать.   Немного смьівки, нитки, магнитьі в подвесное и будет финиш.
    • Какой колоритный Messerschmitt 🤣 - прямо красавчек: жёлтенький, как цыплёнок.., и пёрышки такие красненькие пре красненькие👌.  Короче, мИне сподобався👍! 
×
×
  • Create New...