Jump to content

ГОТОВО: Постройка Т-54, 1/35 Скіф


Dmitry Che

Recommended Posts

Здорова, тут такая постанова..

Забыл габариты приклеить... А шо там у нас скиф предлагает? ахаахах, непонятно  шо... В общем малость переделал СКИФовский габарит под более нормальный вид...

 5980388a688fe_1.thumb.jpg.870d09fb76ae7f351192619b7fd80cac.jpg

Также сделал крепления траков на полке

 5980388d41085_.thumb.jpg.479f88cdb0cb3531325af87980b035a9.jpg

Последние фото, перед покраской:)

5980388fc588a_1.thumb.jpg.1721da732838b53394b31e781e3049a1.jpg 59803891cdfbe_2.thumb.jpg.2013aca972d72d9c4a5024dfc1d4dcdc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Круть яка! І вистачає ж часу і надхнення не тільки це робити, а ще й фотографувати процес! Щодо габаритів цікаво - як саме робилося? Я в своїх на скіфівських МТЛБ і Т-64 висверлював середину і заливав рідким склом, але після фарбування воно все одно нічого не видно... 

Link to comment
Share on other sites

45 минут назад, Aly сказал:

Круть яка! І вистачає ж часу і надхнення не тільки це робити, а ще й фотографувати процес! Щодо габаритів цікаво - як саме робилося? Я в своїх на скіфівських МТЛБ і Т-64 висверлював середину і заливав рідким склом, але після фарбування воно все одно нічого не видно... 

Я теж розсверлював. Але брав літник прозорий, тягнув до діаметру, щоб зайшов в отвір в гариті. Потім брав одну сторону и обережно підносив до сірника і кінець літнику обережно ставав округлим, як ламапочка. Але потрібно обережно, щоб тільки трохи округлилося і буде все ОК ) Потім обрізав, з хвостиком і клеів. А щоб  не втрачати можливостей - потрібно після фарбування обережно цю прозору частину прочистити. Наприклад обережно змочити спиртом саму прозору деталь, а потім вже кольоровим лаком (я мішаю лак і трохи фарби) 

Link to comment
Share on other sites

Только что, Tali сказал:

по моему, прешейдинг норм. 

потом основными цветами его можно довести до нужной кондиции. 

Базу задул, сегодня сделаю высветления и покажу, что вышло.

Link to comment
Share on other sites

18 минут назад, Tali сказал:

Класс!

Вещи в смысле окраски или деталировка?

Деталировки. Хочется какой-то брезент влепить, чтобы логично было, или ящик.  

Вешать скатку на крепления на башне не хочу ибо скроются петли. ... Место на полках есть, но немного и смотрится пустовато и скучно...

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Dmitry Che сказал:

Деталировки. Хочется какой-то брезент влепить, чтобы логично было, или ящик.  

Це радянська машина часів "розвитого соціалізму" 60-х, тож якійсь хабар на броні ніхто б возити не став би, все має бути "за статутом". У тому числі за нестатутне розміщення брезенту можна по голові отримати. А ось трохи гілок з листям для маскування - під час навчань використовувалось регулярно. Гілки можна розмістити так, щоб вони не закривали найважливіщі елементи моделі, але при цьому будуть оживляти модель. Якщо б були відкриті якісь люки-ящики - можна було б накидати інструментів зверху, ніби ТО відбувається, але ж він буде весь закритий, як я розумію? Ну і зрештою можна взагалі нічого не додавати, а оживити броню брудом від солдатських чоботів і пилюкою.

Link to comment
Share on other sites

Только что, Aly сказал:

Це радянська машина часів "розвитого соціалізму" 60-х, тож якійсь хабар на броні ніхто б возити не став би, все має бути "за статутом". У тому числі за нестатутне розміщення брезенту можна по голові отримати. А ось трохи гілок з листям для маскування - під час навчань використовувалось регулярно. Гілки можна розмістити так, щоб вони не закривали найважливіщі елементи моделі, але при цьому будуть оживляти модель. Якщо б були відкриті якісь люки-ящики - можна було б накидати інструментів зверху, ніби ТО відбувається, але ж він буде весь закритий, як я розумію? Ну і зрештою можна взагалі нічого не додавати, а оживити броню брудом від солдатських чоботів і пилюкою.

Про листя думав, а про гiлки - нi. Дякую, щось придумаю)

Link to comment
Share on other sites

Прилепил на место трос, предварительно его покрасив и затонировав ( просто покрасил в металл и сверху притемнил  и добавил ржавчины - так же и на зап. траках на полке.  Приклеил бревно и окрасил некоторые мелочи, типа : защитный кожух маски орудия, светомаскировку, брезент на креплении пулемета ДШК и спаренного пулемета.

DSCN0931.thumb.JPG.90bd1740c09e89845485bfcc3d875b0c.JPG DSCN0932.thumb.JPG.6ceb51285b67a29ebdcf3e36b149ccf7.JPG DSCN0935.thumb.JPG.d5470f40d922a6f7563c7ffa9197c289.JPG

Link to comment
Share on other sites

Гусеница 

36 минут назад, Dmitry Che сказал:

Как вам такой "прикол" на финале работ? 

Гусеница пружинит? Так приклейте намертво к каткам, делов-то!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...