Jump to content

Су-7ИГ 1:72 "Моделсвіт" СЮТ Коростишів автор Бортник Діма 17 років - ГОТОВО!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Трішки добавлю опису.

Модель збирається дуже погано. Вже 5 разів шпаклювали, останній раз суперклеем. Особливо погано йде стик крила з фюзеляжем. Крила приклеїли в складеному положенні.

Модель скоріше за все, буде без декалей. По-перше рідні деки запороли (вилили на них клей), по-друге ліпити інші радянські деки-зірки не будемо (моя особиста позиція). А оскільки прототип був експериментальним, в одному екземплярі, то буде без декалей (ще не встигли нанести перед першим вильотом). Ось так.

Напевне Діма ще не скоро захоче МоделСвіт в руки брати.:wacko:

Робити більше фото не завжди є можливість.:(

PS. А з 1 січня взагалі мені години обрізали (не вистачає коштів в місцевому бютжеті) до 6 годин на тиждень (3 год - субота, та 3-год неділя).:wacko: Не встигли як слід розкластися, як вже треба збиратися.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • foxbot pinned this topic
9 годин назад, foxbot сказав:

А звезд на нем не было что ли? Как-то без декалей смотрится бедненько. ;)

Так, але то діти: не кожен може дійти до декалей, не кожному ще це цікаво, не кожен ще відчув увесь цей захват моделізму... Де-кому достатньо просто скласти модель, комусь пофарбувати - вже досягнення!:)

Link to comment
Share on other sites

Ну, с деками все ж было бы веселее... 

Над обработкой швов желательно поработать в будущем - на металле особенно хорошо видно все недочеты.

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Андрій Бутко сказав:

Так, але то діти: не кожен може дійти до декалей, не кожному ще це цікаво, не кожен ще відчув увесь цей захват моделізму... Де-кому достатньо просто скласти модель, комусь пофарбувати - вже досягнення!:)

Автору 17 лет. Потому ссылка на возраст звучит несколько странно. 

Link to comment
Share on other sites

Всім дякую!

Про деки та про шви (якість стиковки) я писав вище.

Ще хочу добавити, це найгірша модель, у плані збірки, з усіх які ми робили в рамках цього ГБ. Може інші моделі МоделСвіт і кращі за якістю, але ця - просто жах. На відливках виглядає шикарно, а в плані  збірки - це не для дітей!!!

Діма вже доволі досвідчений моделіст, але збірка йому далася важко. Це його останній ГБ. Дімі вже скоро 18 років.

 

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Fokkerd21 сказал:

 

Діма вже доволі досвідчений моделіст, але збірка йому далася важко. Це його останній ГБ. Дімі вже скоро 18 років.

 

А яким чином участь в ГБ впливає на вік, або вік на участь в ГБ?

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, hellcat79 сказав:

А яким чином участь в ГБ впливає на вік, або вік на участь в ГБ?

Навіть не знаю як Вам правильно відповісти.

На гурток ходять діти віком до 18 років. Ось їм я і роздаю, те що прислав "Санта".  Оскільки Діма вже дорослий, на гурток ходити не буде, офіційно. А тому отримати модель від Санти більше не зможе. А ось самому взяти  участь, вже як дорослий, - це як сам захоче.

Link to comment
Share on other sites

В 29.10.2018 в 13:14, foxbot сказав:

Автору 17 лет. Потому ссылка на возраст звучит несколько странно. 

Ну некоторые мальчики (показывая пальцем на себя) и в 55 годиков ленятся все декали наносить... )))

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, Fokkerd21 сказал:

Це його останній ГБ. Дімі вже скоро 18 років.

И шо? Бросить моделизм?  А палкой по попе  не хочет?

Я моделизмом  занимаюсь с 14-ти лет. Вот уже почитайте около 40 лет.

А Диме всего 18? Давайте, мужики, давайте! Давить на кнопки, это гораздо прибыльнее, чем  строить  модели!

Link to comment
Share on other sites

Ніхто не забороняє Дімі займатися моделізмом і приймати участь у бідь-яких ГБ, але вже як ДОРОСЛИЙ!!!

А на гуртку займаються лише ДІТИ!!!

P.S. Приходять на гурток і дорослі, за порадою чи допомогою, чи просто помоделити.... І Діма, я впевнений, теж буде приходити.

Link to comment
Share on other sites

13 години назад, Fokkerd21 сказав:

Діма вже доволі досвідчений моделіст, але збірка йому далася важко. Це його останній ГБ. Дімі вже скоро 18 років.

Вообще-то в данном ГБ можно участвовать и взрослым, участвуя в акции. Так что участие ГБ с наступлением 18-летия не запрещается. Просто взрослые в большинстве своем игнорируют этот ГБ, потому что не воспринимают его всерьез. :angry:

Более того, в прошлом году в акции участвовали и подростки, из Броваров и Кропивницкого, получили подарки от Санты наравне со взрослыми. С этими подарками они могут вполне участвовать и во взрослом ГБ. Правда, там и оценки другие, и призы. B)

Link to comment
Share on other sites

21 час назад, foxbot сказал:

Просто взрослые в большинстве своем игнорируют этот ГБ, потому что не воспринимают его всерьез. :angry:

Выскажу свое мнение по поводу взрослых участников: в большинстве это просто тупое жлобство, я же отдал модельку - дайте и мне. Когда ты, Саша, формируешь окончательный список - меня аж передергивает иногда. Акция то для детей и кружков, привить молодежи что-то, что может дать наше хобби.

Но мы же все политкорректные, люди разные и прочая лабуда...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...