Jump to content

1/35 БМД-1 (Panda Hobby) by Serg106en


Recommended Posts

1 час назад, ВПК сказал:

Поди у Вас, Сергей, появился новый шкаф для моделей, в старом такое количество просто не поместится! :)

Да, у меня два шкафа и оба битком)... нужен третий.

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Олексій Єременко сказал:

Знаю на власній шкурі що таке БМД від панди... Тому аплодую стоячи. На виході дуже класна модель!

Дякую)!.... На черзі БМД-2 від тієї ж Панди...знову повеселимося)).....;)

Link to comment
Share on other sites

Начебто, да. Но, нєт. От КВ ваші - да! А тут якось скучнінько. Якихось би кольорів-відтінків, там панелів, площин різних купа. Ну це таке, дуже суб"єктивно. 

Об"єктивно: гусениці піднімають передні і задні опорні катки, а на верху - хвилі провисів: так не буває. На лінивці траки теж не лягли. 

Взагалі, машинка сподобалась, але око, видно, вже звикло до більш агресивних модуляцій. 

Сподобалась оптика. Як робили? 

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, DanS сказал:

Начебто, да. Но, нєт. От КВ ваші - да! А тут якось скучнінько. Якихось би кольорів-відтінків, там панелів, площин різних купа. Ну це таке, дуже суб"єктивно. 

Об"єктивно: гусениці піднімають передні і задні опорні катки, а на верху - хвилі провисів: так не буває. На лінивці траки теж не лягли. 

Взагалі, машинка сподобалась, але око, видно, вже звикло до більш агресивних модуляцій. 

Сподобалась оптика. Як робили? 

Спасибі! Так, дізнався, що провисання немає занадто пізно, коли вже була зроблена фотосесія(... БМД-2 буде з правильним натягом ;)! Агресивну, явну цветомодуляцию не люблю, мені здається, що танк стає все менш схожий на справжній. Намагаюся знайти ту золоту середину, щоб і не дуже помітно було і вона не кидалася ва очі, і в той же час робила об'ємної модель, більш видовищною. Я вважаю, що якщо та сама цветомодуляция і высветвления помітні і кидаються в очі - значить вони зроблені неправильно. Хоча зрозуміло, що моделізм без гіперреалізму стає просто не таким цікавим. Фари, як завжди, Ельф, триплексы DVD диск.

Link to comment
Share on other sites

Я, власне, це і мав на увазі, що добре зроблена модель (!) , а без перепадів у 5 екстремальних відтінків, око вже не сприймає. Тенденція однако! Повністю поділяю ваш погляд на фарбування-тонування. Але підсвідомість вимагає шоу :D Успіху з №2! До речі, металеві траки ніхто не випускає? Якраз на таких ходових з ріденькими катаками металеві траки виглядають шикарно. 

Link to comment
Share on other sites

Только что, DanS сказал:

Я, власне, це і мав на увазі, що добре зроблена модель (!) , а без перепадів у 5 екстремальних відтінків, око вже не сприймає. Тенденція однако! Повністю поділяю ваш погляд на фарбування-тонування. Але підсвідомість вимагає шоу :D Успіху з №2! До речі, металеві траки ніхто не випускає? Якраз на таких ходових з ріденькими катаками металеві траки виглядають шикарно. 

Так, з металевими тракам напевно все це було б набагато більш видовищною, але завдання міняти траки не ставив. Загалом обидві БМД роблю чисто відволіктися від головних робіт...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...