Jump to content

Т-34-85. Самотній вовк війни) Передає привіт родині котячих за нову ходову. by Віталій


Віталій

Recommended Posts

Всім привіт! Починаю новий запил. На цей раз не скіф (слава Богу) а Т-34-85 від ІСМ. Прийшла мені ідея зробити його з пантерівськими катками. Вони вже давно на танку але фото немає, часу також + не всі катки прийшли отже як розберуся з своїми проблемами сфотографую все і залию. Ці фото так, щоб було розуміння що було до встановлення катків. Замінив решітку МТО на ту що залишилась від Т-64А. Почав робити із скрепки поручні. По діаметру саме то. Ввечері кину свіжі фото. 

DSC06672.JPG

DSC06673.JPG

DSC06674.JPG

DSC06675.JPG

DSC06676.JPG

DSC06677.JPG

DSC06678.JPG

Link to comment
Share on other sites

Катки я не вспів забрати. Завтра заберу. Поки накидаю фото с катками які мені прислав Алексей Трифонов. Велике йому спасибі за це) Ті катки що я мав забрати відислав Олександр Михайлов, за що йому теж велике спасибі)  Катки від звєздовської пантери. звірявся я з кресленням і фото й дійшов висновку, що пантерівські катки кріпили на ступиці від катка Т-34. В ІСМ каток і ступиця були відлиті і прийшлось нищити каток. Пантерівські катки теж трохи підточував щоб я міг встановити їх на танк. Ще будуть катки выд Т-34 ранні обрезинені і цільнометалеві. + анексіровав на гуртку (з дозволу учителя) з мініартовського набору радянських танкістів ,що чистять ствол, ящики з снарядами до 85ки. Пару кину на МТО. Також буде пару каністр, відро, каток від пантери запасний без будь якої ступеці, і МГ) Ось чому самотній вовк війни. бо вже давно не має зв'язку з іншими, почав обкрадати німців та ще й має кучу барахла на собі яке по факту мало везтись на вантажівках. + є ідея анексірувати ще командира танку з цього ж самого набору танкістів. 

DSC06701.JPG

DSC06705.JPG

DSC06706.JPG

DSC06709.JPG

DSC06710.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Давно я не викладав сюди фото з Т-34-85. Так давно що його аж доробив. Залишились дрібниці, приклеїни фару і придумати щось з паливним баком. Кріплення я посіяв але є в наявності 2 німецькі каністри (дякуючи добрим людям). Є ідея зробити там кріплення для каністр. Буде дивитись оригінально. Чи все таки склепати кріплення і не морочити голову? Барахло буду кидати потім. Вперше збирав наборні пластикові траки. Не все вийшло, але надіюсь що в наступний раз буде краще. Трохи помняв бризговики.

DSC06746.JPG

DSC06747.JPG

DSC06748.JPG

DSC06749.JPG

DSC06750.JPG

DSC06751.JPG

DSC06752.JPG

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Дмитрий Колесник сказав:

По таким фото, нажаль, неможливо оцінити роботу, декілька зауважень, що можливо виправити:

 

61.JPG

62.JPG

Зрозумів, виправлю.А стики ливарних форм все таки не можуть бути такого розміру правильно?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...