Jump to content

RC kit з гаража або як скласти свій перший радіокерований літак


MkI

Recommended Posts

Важко підказати.  Можливо хтось і є на форумі рідіокеровщики.  На фуйсбуці мабуть буде швидше знайти. Серед моїх знайомих є Роман Семак, веде технічний гурток в Золотоноші.

Link to comment
Share on other sites

Знаю точно, що Олексій Скляр розбирається в цьому питанні. Але поки він не звернув увагу на цей пост сам не хочу відривати Олексія від будови Ан-14. Люблю його роботи!

Оскільки тут флуд не карається додам, що форум ковриків і сторінка на ФБ живе досить активно! Я почав шукати було якусь інфу і буквально залип на цікавих моделях і темах 🙂

Link to comment
Share on other sites

Якщо коритстуєте ФБ, то пошукайте Чуб Сергія, з групи "Килимків". Наскільки знаю, від досить тісно "в темі" RC. Точно порадить де знайти профільну спільноту та добру пораду.

Link to comment
Share on other sites

Дякую! Почну з пошуку інструкцій на двигун, контроллери і РМ. Поки не протестую електроніку не багато сенсу морочитися з планером. 

Link to comment
Share on other sites

33 хвилини назад, Viper сказав:

Вот один из профильных форумов:

http://forum.modelka.com.ua

Начинать лучше с компьютерного симулятора (авиамодельного) и поиска рядом с собой авиамодельных клубов/кружков, авиамоделистов.

Дякую за посилання! пошукаю чарджер ще, щось його не бачу. 😞 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Три місяці війни. Три місяці вона присутня в моєму телефоні. Кожний день починається з перегляду зведень командування ЗСУ. Війна безжальна і для агресора безглузда. Розпачі не буде. Українці переможуть!

І по моделі є прогрес. Вдалося зібрати все до купи. Електроніка працює, куплено новий акумулятор, хоча деяких речей до Futaba 4 Sky Sport вже не дістанеш. Зокрема тренер кабеля. На черзі остаточний тест двигуна, паливної системи і їх налаштування.

 

 

 

Edited by MkI
Фото відсутні
Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Mikhail Polyakov сказав:

Дуже цікаво) Central Park?)

!!?

Так. 68 поверх на Columbus Circle. Фоточка випадково залетіла :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

З електриками свої проблеми. В трансмітері DX5e Spektrum головний вимикач «дзвенить» через корозію контактів. Як наслідок втрата конекту з приймачем і вихід на режим  „Lost” (високих обертів двигуна), що призвело до травм 😞 і пошкодило (зігнуло) вал двигуна.

Як рівняв видно на фото.

https://photos.app.goo.gl/NJVDaBfC345FqSfz9

Link to comment
Share on other sites

Прикро.  По неволі згадую свою юність.  В совєтскі часи таке не кожен міг собі дозволити. З журналу "Моделіст -Конструктор", з приятелем захопились кордовими електролітами, переробляли моторчики, клеїли з паперу літаки. І я б сказав би, це були моделі-копії приблизно в масштабі 1/28.  От тільки не могли збагнути чому вони швидко розбиваються.  Шкодую що не зберіг ((

Link to comment
Share on other sites

41 хвилину назад, Ltn. Stachel сказав:

Прикро.  По неволі згадую свою юність.  В совєтскі часи таке не кожен міг собі дозволити. З журналу "Моделіст -Конструктор", з приятелем захопились кордовими електролітами, переробляли моторчики, клеїли з паперу літаки. І я б сказав би, це були моделі-копії приблизно в масштабі 1/28.  От тільки не могли збагнути чому вони швидко розбиваються.  Шкодую що не зберіг ((

Та сама історія. В піонерському клубі був гурток авіамодельний, там будували бійцівки. Але його оснащення було як все за союзу, бідненько по західним міркам. Я ж починав з фрог і пластикарту. Потім картонажні моделі з “Mały Modelarz” і так аж до армії. Коли тато купив мені МК-12 то запустити його вже не вдалося :(. Так і викрали в 90х з підвалу разом з підшивками ТМ за 1974-76рр

Edited by MkI
Граммаррр
Link to comment
Share on other sites

Пардон, но, как мне кажется, любая радиоуправляемая модель, изготовленная после 24 февраля, обязана нести боевую нагрузку (хотя бы ручную гранату или фотокамеру) и должна быть передана ВСУ.

Link to comment
Share on other sites

12 хвилини назад, palanbor сказав:

Пардон, но, как мне кажется, любая радиоуправляемая модель, изготовленная после 24 февраля, обязана нести боевую нагрузку (хотя бы ручную гранату или фотокамеру) и должна быть передана ВСУ.

У Sensei FX (це той електрик, що скраю на столі) є бомболюк керований по 5-му каналу. Син якраз прилаштовує там макет атомної бомби…

Link to comment
Share on other sites

8 минут назад, MkI сказал:

У Sensei FX (це той електрик, що скраю на столі) є бомболюк керований по 5-му каналу. Син якраз прилаштовує там макет атомної бомби…

закончите - немедленно передайте оба сабжа военным

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Черговий невдалий запуск у вітер перетворив вимученого «Apprentice» в купу пінопласту без мотору. 
Зате черговий проект на старті:

Ультра-піно-само-флай типу «очуміліручки»

https://photos.app.goo.gl/CMZjqbBxLPRwY8Wa7

 

 

Edited by MkI
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Маленьке оновлення. Стартуючи з новим хобі хотілося зробити його максимально дешевим і приємним. Креслення/розгортки/інспірації беру з нету, матеріал/інструмент в основному депрон, гарячий клей-пістолет. Також використовую сотовий пластик, бальзу, картон. 
Ну і допомагаємо ЗСУ донейшенс звісно…

…що там у чорному ящику?

 

54683FD1-BDC4-4AED-8B79-CA735D8F62D8.jpeg

C99EE1CC-3360-45A7-B708-E6F481DC526F.jpeg

97308C97-31CA-4DD6-8E5B-C608DDEDB7A1.jpeg

85C2561E-4796-43E5-979D-AFE62D595076.jpeg

7498C0B1-3776-4146-8869-5EC82DB65DCF.jpeg

48BFB8E6-06A5-4657-A701-BD75CF325BF7.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...