Jump to content

Kawanishi E15K1 Shiun 1/72 RS Models - ГОТОВО


AndreyK

Recommended Posts

  • 1 month later...
28 минут назад, Александр Беликов сказал:

Не N1K1 конечно, но грунт есть.

12814240_1064434013597935_7774069511655365047_n.jpg

Саша, это грунт или перекрас учебного, оранжевого? (вопрос не праздный, у меня такой загрунтованный лежит... давно, никак не сочиню себе план покраски)

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Mikhail Polyakov сказал:

Саша, это грунт или перекрас учебного, оранжевого? (вопрос не праздный, у меня такой загрунтованный лежит... давно, никак не сочиню себе план покраски)

Миша, вопрос конечно интересный. Но морячков думаю, что грунтовали. Конечно всегда есть исключения. Есть фото, где ободранности до металла. И то же морячок.

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, Александр Беликов сказал:

Миша, вопрос конечно интересный. Но морячков думаю, что грунтовали. Конечно всегда есть исключения. Есть фото, где ободранности до металла. И то же морячок.

Саша, конкретно ж у этого, на фото, все нижние поверхности оранжевые, и оранжевый под ободравшимся зелёным (давно в матчасть нырял, ничего не помню, но похоже на перекрас)

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Mikhail Polyakov сказал:

Саша, конкретно ж у этого, на фото, все нижние поверхности оранжевые, и оранжевый под ободравшимся зелёным (давно в матчасть нырял, ничего не помню, но похоже на перекрас)

Вполне возможно.

 

Link to comment
Share on other sites

On 3/28/2022 at 8:55 AM, Александр Беликов said:

Не N1K1 конечно, но грунт есть

On 3/28/2022 at 9:25 AM, Mikhail Polyakov said:

Саша, это грунт или перекрас учебного, оранжевого?

Конкретно цей борт що на фото - очевидно один з перших M6A1, пофарбований зеленим пізніше поверх помаранчевого. Що стосується ґрунту - то Сейрани точно ґрунтувалися, це добре видно на фото з процесу реставрації того екземпляру, що зараз після реставрації виставлений у музеї.

Але ж це зовсім інший виробник, тому не показник зовсім.... Щось я так остаточної відповіді для себе й не знайшов. Можливо хтось цікавився темою Kawanishi H8K Emili? Цікаво, як там в плані ґрунту... Наскільки я розумію - низ там був у кольорі алюмінію. А от чи це голий метал, чи фарбований сріблястою фарбою? Логіка говорить, що мав би бути фарбований, але..  Є ж фото облізлого N1K1, де на наявність ґрунту не схоже.

168751562_145750888_tcimg_077E6D5B.webp

 

Link to comment
Share on other sites

Оновлення...

Фарбувати вирішив акрилом з набору AK 2060 "IJN WW2 Aircraft". Попередньо зробив прешейдинг (проте, забув сфотографувати). Спочатку сірий, сушка два дні, далі маски на низ де необхідно, наніс зелений, теж два дні сушки. Проте, коли почав знімати маски - мене чекав неприємний сюрприз. Не знаю, чи це так спрацювала комбінація з попереднім шаром металіку Arcus, чи в чому причина... Хоча перед фарбуванням перевіряв - на шарі ґрунту чи іншого акрилу фарба трималася достатньо міцно. А от на літаку коли став знімати маску - якщо з сірою ще було більш менш, то на зеленій подекуди разом з маскою підривалися великі шматки фарби, яка тягнулася як маскол й знімалася суцільним шаром. Таке.. Якщо дрібні дефекти ще був би сенс підфарбувати й лишити як є, то в цьому разі вже не було. Плюнув, вирішив зняти весь зелений верх й перефарбувати заново чимось іншим. Хоча натхнення після такого, відверто кажучи, трохи мене полишило - знімати фарбу, заново різати маски... купа мороки... Сиджу вже кілька днів, потроху пінцетом обскубую фарбу шматочками...

027.thumb.jpg.7eeab764e865a0923b0849631931cf98.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Я так понимаю данный набор АК водный? Это, что то типа богомерзкого водного АКАНа или велехи? Тогда не удивительно, что оно не особо держится на металлике, да еще и эмали. Как вариант надо было дать посохнуть, иногда водные краски от просушки начинают лучше держаться. 
Возьмите, если есть возможность спиртовую Тамию. Японские цвета там были, XF-70, XF-13, что то морской, что то армейский. Но морской ИМХО сильно изумрудный, и яб его армейским разбавил бы чуть чуть.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, AlexRain said:

Я так понимаю данный набор АК водный? Это, что то типа богомерзкого водного АКАНа или велехи?

Так. Хоча, як не дивно, Акан мені в роботі сподобався значно більше (колись чимало ним працював, але після довгої перерви більшість кольорів вже засохли від часу), й адгезія та міцність після висихання в нього все ж трохи кращі. Принаймі,  він так не тягнеться в місці пошкодження, як маскол.

2 hours ago, AlexRain said:

Как вариант надо было дать посохнуть, иногда водные краски от просушки начинают лучше держаться. 

Я ж писав - сушив дві доби перед тим, як знімати маски, цього завжди вистачало навіть для фарб, що повільно сохнуть.

2 hours ago, AlexRain said:

Возьмите, если есть возможность спиртовую Тамию. Японские цвета там были, XF-70, XF-13, что то морской, что то армейский. Но морской ИМХО сильно изумрудный, и яб его армейским разбавил бы чуть чуть.

З Тамії маю XF-11 (IJN Dreen), колись купив здуру... Але колір виявився дуууже темний, майже чорний лиш з легким зеленим відтінком. Тамія робить фарби з добрими властивостями, але от кольорами біда - практично всі вони якісь не такі й треба змішувати...  Побачу, можливо простіше намішати потрібний колір з емалей, які під рукою та й все. Спочатку треба до кінця зняти цю фарбу.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • А где это такие скидки..? 
    • Хоть вопрос и не ко мне 🤣: да, сужается.  Более того при виде с верху это самый узкий фонарь из всех более-менее доступных МиГ-3 в 1/72, a именно: Самый широкий у Альфа, у Hobby Boss примерно на 1-1,3 мм уже, а у Armory примерно на 0.5-0.7 мм уже чем Hobby Boss.  При этом сужаются к хвосту все три... 
    • Вітаю колеги!  Класна тема! З такої оказії як -40% на AK Realcolor взяв декілька десятків пляшечок, тепер піду майструвати підставку під них.  Також не міг пройти повз новинку від Фікса, а за одне і наблизитись до давнішньої мрії - зібрати людську ластівку у 72му.  Все, тепер мінімум місяць ні ногою в модельний магаз)
    • Кстати, вот о чём подумалось: для чего именно был ПТБ в данном случае? Поскольку делаем борт камикадзе, то возможно предположить, что ПТБ был нужен для усиления эффективности атаки (пожар), либо таки по прямому назначению. Отсюда выходит раздвоение: либо вешать ПТБ на кронштейны изкоробки онли, либо доделывать ещё пару маленьких кронштейнов и питающие трубки 🤔
    • Здравия! Получил посылочку   Теперь есть три модельки. Осталось сесть и собрать все одним присестом 
×
×
  • Create New...