Jump to content

ICM 1/72 Mitsubishi Ki-21 Japanese Heavy Bomber


LansVVS

Recommended Posts

  • LansVVS changed the title to ICM 1/72 Mitsubishi Ki-21 Japanese Heavy Bomber
  • 8 months later...
  • 4 weeks later...
11 година назад, LansVVS сказав:

А що є сумніви? 

Є одна цікава ідея. Хотілось би хоч приблизно знати, наскільки відрізнятимуться моделі від ІСМ і Special Hobby

Link to comment
Share on other sites

До речi, так- той  кулемет,що Ви будували , must have  для  Ki21🙂

Спешл(МРМ) у свiй час копiрували з Ревеллу

Тобто Спешл- це Ревелл,що погано збираеться,але мае интерь'ер та деякi дрiбницi,що вiдсутнi у орiгiналу

 

Link to comment
Share on other sites

13 години назад, heliofly сказав:

Зараз знайшов повiдомлення,що Спешл теж  вiде розробку Кi21.Я мав на увазi   лiтак вiд МРМ

Спешиал його робив зі смолою в херзнані роки. Досить проблемна моделя була, про скляний пластик - то взагалі краще промовчати, як на поминальні

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Отримав на руки модель, дуже сподобалась. але, оскільки відкритого варіанту верхньої задньої стрілкової точки не передбачено, то кулемету, якого я роблю, не буде видно. Треба робити вакумний ліхтар. Я не дуже уявляю, як виглядала відкрита турель. Може у когось є відповідні матеріали? Фото, креслення, схеми? Як то все відкривалось? Буду вдячний. 

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, kava сказав:

Може у когось є відповідні матеріали?

Є японська книга по Ki-21 на японський ж мові, але креслення та фото достатньо інформативні. Давайте адресу поштової скриньки - скину. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...