Jump to content

1/72 GLOSTER E28/39 PIONEER Clear Prop


kava

Recommended Posts

22 година назад, MAUS сказав:

 В принципе, работа есть в галерее (Бога ради не сочтите за рекламу).

 

 

 

Дуже дякую за інструкцію. Вашу модель в галереї бачив, уважно її регулярно вивчаю (як еталон). Мені дуже сподобалась! Кабіну відкривати не буду, навички не ті, але в цілому постараюсь повторити)

Link to comment
Share on other sites

28 минут назад, kava сказал:

Сточив товщину кришки моторного відсіку до 0,5 мм, трохи по іншому наклеїв силові елементи - "я художник, я так бачу" ( с) 😀

IMG_20211223_173250.jpgIMG_20211223_215218.thumb.jpg.ecaeb686251f00a6f93e1fa3f8dcb868.jpgIMG_20211223_215121.thumb.jpg.6cc35ee914479f4e031ce8e65ac1c983.jpgIMG_20211225_145131.jpgIMG_20211225_223825_1.jpgIMG_20211225_223901.jpg

А зачем? Планируете открывать отсек двигателя?

Link to comment
Share on other sites

Так, обов'язково. І хочу також щоб кришка закривала двигун, як у вас. Але двигун сильно сточувати не хочу, нібито зараз гарненько лягає під кришку. Можливо, доведеться трохи знизу двигуна припиляти обідки камер згоряння (ті що з болтами), а, може, і не треба буде.

Link to comment
Share on other sites

 Боюсь, стачивание ничего не даст.  Мне пришлось убирать три нижние камеры сгорания. Трагедии в этом никакой нет, ибо они не просматриваются вообще.  Более того, сопло разрезал на две части. Это дало возможность играть с осью установки двигателя. Модель не проектировалась с опцией открывания-закрывания моторного отсека. Если бы сейчас повторял стройку, то не парился бы и моторный отсек наглухо закрыл, а двигатель поставил бы рядом на стапеле.

Link to comment
Share on other sites

Зараз мотор вільно поміщається під кришкою. Сфотографувати не можу, бо заклеїв моторний відсік перед грунтовкою планера. загрунтую - покажу. А двигун настільки класний, що є бажання придбати ще один і поставити поряд з літаком на підставці. Можна навіть трохи іншу модифікацію показати, двигун дууже видовищний!

Link to comment
Share on other sites

9 годин назад, kava сказав:

Нещадно розламав штурвал при викусуванні з рамки, довелося робити новий. 

На своєму гіркому досвіді, я перестав користуватися кусачками,  деталі з рамки випилюю саморобною пилочкою, зроблене із лезо для бриття. Спочатку відділяв дрібні деталі, а тепер всі.

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, kava сказав:

 А двигун настільки класний, що є бажання придбати ще один і поставити поряд з літаком на підставці. Можна навіть трохи іншу модифікацію показати, двигун дууже видовищний!

Таким бажанням я загорівся теж і досить давно. Та все руки не доходять.

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, kava сказав:

Нещадно розламав штурвал при викусуванні з рамки, довелося робити новий. 

 

51 хвилину назад, Ltn. Stachel сказав:

На своєму гіркому досвіді, я перестав користуватися кусачками,  деталі з рамки випилюю саморобною пилочкою, зроблене із лезо для бриття. Спочатку відділяв дрібні деталі, а тепер всі.

Одна з причин, чому я свого часу розкошелився на дійсно недешеві однобічні кусачки DSPIAE ST-A 3.0. Навіть тоненькі деталі МініАртівських наборів з купою питателів я зміг відрізати ними так, що воно не ламалося. Хоч пилочки також є, і використовую час від часу - але кусачки в більшості випадків перемагають. Є дешевші аналоги, від того ж U-Star і ще когось, кажуть, не гірше. 

ST-A-4-1000x1000.webp 

Link to comment
Share on other sites

Як краще ізолювати кабіну? 

а) просто заліпити скотчем, ліхтар фарбувати окремо і готовий приклеїти на місце після повного пофарбування літака. 

б) поставити заліплений ліхтар на місце тимчасово, пофарбувати літак повністю, зняти і пофарбувати ліхтар, приклеїти. 

в) приклеїти ліхтар остаточно, фарбувати з усім літаком, наклеївши попередньо на нього маски. 

г) ваш варіант? 

IMG_20211226_113344.jpg

Link to comment
Share on other sites

Если кабина закончена, я бы поставил фонарь, замаскировал и красил.

Клеить его отдельно рекомендуется только если он идеально становится на место. Иначе — подгонять по окрашенной модели — прямой путь напортить.

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, kava сказал:

Як краще ізолювати кабіну? 

а) просто заліпити скотчем, ліхтар фарбувати окремо і готовий приклеїти на місце після повного пофарбування літака. 

б) поставити заліплений ліхтар на місце тимчасово, пофарбувати літак повністю, зняти і пофарбувати ліхтар, приклеїти. 

в) приклеїти ліхтар остаточно, фарбувати з усім літаком, наклеївши попередньо на нього маски. 

г) ваш варіант? 

IMG_20211226_113344.jpg

Я всегда сначала монтирую фонарь, обрабатываю стык, маскирую и крашу целиком уже собранный планер.

P5142532.JPG

DSC02545.JPG

PA230013.JPG

Link to comment
Share on other sites

А як бути з внутрішньою поверхнею переплету ліхтаря? Якщо задути під низ інтер'єрним, то може бути погана адгезія до вакумного ліхтаря, якщо грунтовкою - у мене тільки сіра. Що краще в цьому випадку? 

Link to comment
Share on other sites

Фонарь закрывается масками как с внутренней, так и с наружной сторон. Наносится слой грунта. Окрашивается внутренняя сторона фонаря .Маски с внутренней стороны снимаются и фонарь монтируется на тушку. Обрабатывается место приклейки фонаря. Интерьер кабины маскируется. Далее красится вся тушка. 

PC040011.JPG

Link to comment
Share on other sites

На своём Пионере то же ставил вакуумный фонарь. Но для большего реализма имитировал внутреннюю часть каркаса (тянутый литник). Примитивно, конечно, но учитывая масштаб с пивом пошло...  Не совсем понял опасения по поводу цвета грунта. Какая разница? Ведь фонарь красится с обеих сторон.

P5131534.JPG

P5131536.JPG

P5131538.JPG

P5131537.JPG

P5231547.JPG

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, kava сказав:

А як бути з внутрішньою поверхнею переплету ліхтаря? Якщо задути під низ інтер'єрним, то може бути погана адгезія до вакумного ліхтаря, якщо грунтовкою - у мене тільки сіра. Що краще в цьому випадку? 

Скільки разів задував інтер'єрний першим шаром, мов би проблем не було. Правда я користуюсь тільки нітрофарбами.

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, MAUS сказав:

 Не совсем понял опасения по поводу цвета грунта. Какая разница? Ведь фонарь красится с обеих сторон.

 

Я планую фарбувати тільки ззовні

Link to comment
Share on other sites

Цей піонер - "кішка", можна сказати, перша модель із застосуванням  смоли, травлення, всяких ефектів при пофарбуванні. Тому максимально напічкувати його не планую) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Думаю по всіх працюючих дистрибʼюторах, в ЕС так точно.  АК, серію Realcolor в новій пластиковій  тарі випускають на ринок, через це на все скло знижка до повного розпродажу. Зокрема я в Берліні купував. 
    • А где это такие скидки..? 
    • Хоть вопрос и не ко мне 🤣: да, сужается.  Более того при виде с верху это самый узкий фонарь из всех более-менее доступных МиГ-3 в 1/72, a именно: Самый широкий у Альфа, у Hobby Boss примерно на 1-1,3 мм уже, а у Armory примерно на 0.5-0.7 мм уже чем Hobby Boss.  При этом сужаются к хвосту все три... 
    • Вітаю колеги!  Класна тема! З такої оказії як -40% на AK Realcolor взяв декілька десятків пляшечок, тепер піду майструвати підставку під них.  Також не міг пройти повз новинку від Фікса, а за одне і наблизитись до давнішньої мрії - зібрати людську ластівку у 72му.  Все, тепер мінімум місяць ні ногою в модельний магаз)
    • Кстати, вот о чём подумалось: для чего именно был ПТБ в данном случае? Поскольку делаем борт камикадзе, то возможно предположить, что ПТБ был нужен для усиления эффективности атаки (пожар), либо таки по прямому назначению. Отсюда выходит раздвоение: либо вешать ПТБ на кронштейны изкоробки онли, либо доделывать ещё пару маленьких кронштейнов и питающие трубки 🤔
×
×
  • Create New...