Jump to content

Техно-Хобби 2021 Мариуполь


Recommended Posts

И Вам здоровь!

ну, прдолжайте. Много вопросов по Вашему посту. 

10 часов назад, Marvik сказал:

Выставка посвящена

Выставка стендовых моделей?

10 часов назад, Marvik сказал:

Положения выложу в августе.

А почему не сейчас. Ну хотябы предварительно, чтобы народ хоть немного скнокал к чему готовится. "Законных" Положений пока не нужно, ну хоть "примерно-приблизительно".

Сколько моделей можно везти, масштабы (это напрямую зависит от размеров помещения).

Опять-же проживание и пропитание приезжих.

 

Link to comment
Share on other sites

50 хвилин назад, Dronych сказав:

И Вам здоровь!

ну, прдолжайте. Много вопросов по Вашему посту. 

Выставка стендовых моделей?

А почему не сейчас. Ну хотябы предварительно, чтобы народ хоть немного скнокал к чему готовится. "Законных" Положений пока не нужно, ну хоть "примерно-приблизительно".

Сколько моделей можно везти, масштабы (это напрямую зависит от размеров помещения).

Опять-же проживание и пропитание приезжих.

 

І чого Ви причепилися до чоловіка? Ви собі уявляєте взагалі, скільки праці та часу треба вкласти, що би організувати хоч малесеньку виставку, хоч на 10 моделей?

Написала людина, навіть дати конкретні вказала, написала вчасно, за ДВА місяці, що Ви від неї ще хочете, що б Вам план розташування столів надали?!..

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Андрій Бутко сказал:

І чого Ви причепилися до чоловіка? Ви собі уявляєте взагалі, скільки праці та часу треба вкласти, що би організувати хоч малесеньку виставку, хоч на 10 моделей?

Написала людина, навіть дати конкретні вказала, написала вчасно, за ДВА місяці, що Ви від неї ще хочете, що б Вам план розташування столів надали?!..

От неймётса Вам меня " притопить" .

А я возьму, да и поеду в город Жданов. Я там служил срочную. В Доблестных ПогранВойсках КГБ СССР.

 

Link to comment
Share on other sites

23 минуты назад, Dronych сказал:

От неймётса Вам меня " притопить" .

А я возьму, да и поеду в город Жданов. Я там служил срочную. В Доблестных ПогранВойсках КГБ СССР. Тем более что там служит мой брательник двоюродный, связистом.

 

Link to comment
Share on other sites

Спокойствие, только спокойствие )

Выставка таки да, стендовых моделей )

Шо до размеров и масштабов - везите бочками, но всё шо больше 1:32 будет без витрин...

Проживание в частном секторе у моря, цену уточняю....

Положения, как положения, шо их смотреть)))

С уважением

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, Dronych сказав:

От неймётса Вам меня " притопить" .

А я возьму, да и поеду в город Жданов. Я там служил срочную. В Доблестных ПогранВойсках КГБ СССР. Тем более что там служит мой брательник двоюродный, связистом.

В мене просто немає часу тут когось "топити/топтати/гнобити", навіть Вас:)

Переконаний, що історія Вашого героїчного сімейства тут нікого не цікавить, як і Ваші совкові спогади про славне місто "Жданов", та якщо вже Вас так переймає цей захід, то почніть із себе. 
Так і напишіть: "Я, такий-то такий-то, мені все пофіг, Я знайду час та гроші, Я приїду на дійство за будь-яких умов, Я привезу Х моделей у масштабі 1/YY". Повірте, така заява від Вас додасть натхнення організатору, і не лише йому.

Поважаймо ЧАС та ПРАЦЮ інших людей!

Link to comment
Share on other sites

8 часов назад, Dronych сказал:

А я возьму, да и поеду в город Жданов. Я там служил срочную. В Доблестных ПогранВойсках КГБ СССР. Тем более что там служит мой брательник двоюродный, связистом.

А ебуков получить не боимся, от двух, служившихв ДержПрикордонСлужбе Украины? Тем более, что один из них служил, почти связистом?

Link to comment
Share on other sites

2. Запрещается на форуме и в личке

2.1 Оскорбление пользователей форума.

3. Не одобряется

3.1 Мат, в том числе криптованный

2.7 Оффтоп, переход на личности, а также публикация малоинформативных, бессмысленных и провокационных постов, способствующих флейму, холивару и прочим вредным для форума последствиями.

 

Link to comment
Share on other sites

35 хвилин назад, Dronych сказав:

2. Запрещается на форуме и в личке

2.1 Оскорбление пользователей форума.

3. Не одобряется

3.1 Мат, в том числе криптованный

2.7 Оффтоп, переход на личности, а также публикация малоинформативных, бессмысленных и провокационных постов, способствующих флейму, холивару и прочим вредным для форума последствиями.

 

 

Ого !)))) Хто про правила форума згадав !)))) Перед тим , як писати всяку херню , особливо на ось це пункт раджу вам звернути увагу .  

2.7 Оффтоп, переход на личности, а также публикация малоинформативных, бессмысленных и провокационных постов, способствующих флейму, холивару и прочим вредным для форума последствиями.

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, spitfire70 сказал:

А я возьму, да и поеду в город Жданов. Я там служил срочную. В Доблестных ПогранВойсках КГБ СССР.

153140573_3488522161277026_2423482356376268067_n.thumb.jpg.1e54825cdcdbef22349c597fa4600d16.jpg

А это вобще не смешно. Именно на уровне оскорблений. 

Чего завелись? Адреналина перед сном не хватает?

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, Dronych сказав:

2. Запрещается на форуме и в личке

2.1 Оскорбление пользователей форума.

3. Не одобряется

3.1 Мат, в том числе криптованный

2.7 Оффтоп, переход на личности, а также публикация малоинформативных, бессмысленных и провокационных постов, способствующих флейму, холивару и прочим вредным для форума последствиями.

 

 

7 годин назад, Dronych сказав:

А это вобще не смешно. Именно на уровне оскорблений. 

Чего завелись? Адреналина перед сном не хватает?

Ви ж собі дозволяєте подібну поведінку, а п. 2.7 так взагалі у Вас на аватарці написаний:)
То чом би й нам Вас не потролити? Чи Вам стало неприємно, ми Вас образили, обматюкали (зараз Ви знаходитеся за півкрока від цієї стадії, виключно за рахунок моєї дурнуватої принциповості "культурної людини"). Що Ви відчуваєте, коли усе це читаєте?

А тепер спробуйте поставити себе не місце організатора, який щойно завантажив власну машину, власним інструментом, організував цілий логістичний ланцюжок з небайдужих людей, які обіцяли у свій власний вихідний день приїхати хто зна куди та допомогти скласти/помити/розставити, але до Вас зателефонував черговий "совкодрочер" і урочисто оголосив, що в мене тут лише авіація, ідіть до дідька з вашими танками і солдатиками, і все це лише через те, що статут виставки написаний українською... Все. У Вас немає більше виставки. А статут є:))
Людина після цього всього приїздить до дому і читає Ваше повідомлення...

Розумію, Вам важко моделювати подібні ситуації, в тім, як і всі інші, але хоч спробуйте!

Link to comment
Share on other sites

15 часов назад, Marvik сказал:

Шо до размеров и масштабов - везите бочками, но всё шо больше 1:32 будет без витрин...

Великі моделі будуть розташовані на полі майбутнього аеропорту :)  (влада пообіцяла збудувати класний аеропорт у Маріуполі).Так що можна і не тільки 1:32,а і більше... 

Жартую звісно :). Організаторам успіхів у цьому нелегкому проекті.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Дроныч, научись держать себя в руках. А то ты когда нервничаешь - не можешь справиться с форумным цитатником. Все помешано в кучу, и сами цитаты и твои каменты. Прекращай злиться - твоя самоотверженная борьба за переименование городов ничего кроме испорченных нервов не даст. Заберут в дурку - потом вози тебе передачки :P

Не нравится название - организуй партию, избирайся в депутаты, побеждай с монобольшинством и вуаля... Правда тебе еще придется зеленку поотмывать с рожи, запущенную местными аборигенами, но то такэ... издержки ))

Link to comment
Share on other sites

Доброго дня

Ребята, давайте поспокойней...

И да, просьба от имени организатора, или вместо него, не высказываться...

П.с. не детская сказка получается, подумал ежик доедая лису )))

Link to comment
Share on other sites

4 хвилини назад, Marvik сказав:

Доброго дня

Ребята, давайте поспокойней...

И да, просьба от имени организатора, или вместо него, не высказываться...

П.с. не детская сказка получается, подумал ежик доедая лису )))

Запитання до організаторів :

Ви завжди давали оголошення про вашу виставку тільки на російських модельних ресурсах  А цього разу вирішили зробити це на українському сайті . Змінилась "політіка партії " ?)))) Чи ще щось ?))) Просто цікаво ....

А чи буде приймати в цьому році участь у виставці той кумедний дід , що всім показує свій паспорт з прізвищем "Ленін" і дуже цим пишається ?))))

 

Link to comment
Share on other sites

21 минуту назад, spitfire70 сказал:

Ви завжди давали оголошення про вашу виставку тільки на російських модельних ресурсах  А цього разу вирішили зробити це на українському сайті . Змінилась "політіка партії " ?)))) Чи ще щось ?))) Просто цікаво

Обьявлял там где больше читают... "Скала "более посещаемый ресурс... вы вот тоже в курсе )

21 минуту назад, spitfire70 сказал:

А чи буде приймати в цьому році участь у виставці той кумедний дід , що всім показує свій паспорт з прізвищем "Ленін" і дуже цим пишається ?))))

нет...к сожалению Ленин покинул этот мир, царство небесное ему...

еще вопросы есть ? желательно по делу

 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, spitfire70 сказал:

Обьявлял там где больше читают... 

Дякую за визнання нашого маленького сайту )))) Але чомусь "там где больше читают..." вашого оголошення нема ))))

это такой рекламный ход, вы уже ищете рекламу, значит все правильно )

 

1 час назад, spitfire70 сказал:

Це дивлячись якому леніну ))))) Хто зна , який з них у вас в приоритеті )))

вам же сказали - умер человек...по-вашему это смешно ? дб

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...