Jump to content

Recommended Posts

Спробую долучитись до ГБ ще з одним проектом. Мі-24П в 48 від "Звезди". Масштаб трохи не мій, бо щось надто велика модель вийде, але не дуже хочеться мати модель бродівської бригади армійської авіації. 

Модель - все ще сира новинка від "Звезди".

IMG_2169(2).thumb.JPG.d8f4eb385409ea91e9b4652e917127f8.JPG

Деталізація - біль. Над нею доведеться попрацювати і поглиблювати крій. Саме тому брав коробку по попередньому замовленню з бонусним набором доповнень: 

3D декаль для імітації заклепок

IMG_2168(2).thumb.JPG.01a34ea1aea7d9a4a5c8765fa3543c60.JPG

Смоляні колеса

IMG_2166(2).thumb.JPG.bf9ce526ebf3f3653da5f872c92c0d4d.JPG

Пара смоляних блоків НАР

IMG_2165(2).thumb.JPG.016d885ee0b6456a4414967e1649c5d4.JPG

Металеві стволи для гармати

IMG_2159(2).thumb.JPG.ef1ed3ec81c5193826d486f4af15ae01.JPG

Ще я чекаю на набори травла для інтер'єру десантного відсіку, екстер'єру та декаль для кабіни пілотів. Чекую на вихід деки від FoxBot правда поки не знаю, які борти вона в себе включає. Вже декілька років зберігаю деку з емблемою бригади в різних маштабах, тому тут вона тоже може згодитись. 

IMG_2171.thumb.JPG.ffe13fba3ff0c3a0b70e1125713c2ca8.JPG

Я не знаю точно, чи встигну закінчити модель ко кінця ГБ, бо поки му Су-17УМ3 не закінчу, за цю не візьмусь, но я думаю, що півроку на дві моделі має хватити. 

 

Link to comment
Share on other sites

Декаль планирую печатать в августе. Вариант из Бродов будет, но в этой части только один. Потому что в эту часть попали варианты в основном с красными номерами. А часть с вариантами из Бродов будет в следующем году. Как и В/ВП/Р. ООН-овские варианты решили напечатать последними, т.е. скорее всего через год.  

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, foxbot сказал:

Декаль планирую печатать в августе. Вариант из Бродов будет, но в этой части только один. Потому что в эту часть попали варианты в основном с красными номерами. А часть с вариантами из Бродов будет в следующем году. Как и В/ВП/Р. ООН-овские варианты решили напечатать последними, т.е. скорее всего через год.  

Почекаю, подивлюсь. Дякую за  інформацію. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Дима,попробуй с травлом сделать следующим образом,

Вырезаешь в пластике дырку)))),тобиш отверстие, чуть меньше самого элемента травления.гдето по 0.5-1 ммс каждой стороны хватит с головой.

Обжигаешь травло,если поверхность криволинейная.

Прикладываешь травло  на место и начиная с углов, прикладывая паяльник к травлу понемногу утапливаешь его в пластик.

Звучит страшно,но буквально сделав  пару раз на кошке всё получается отлично.Я умудрялся 60ватным паяльником впаивать их так,что даже приходилось расшивку вокруг нарезать,чтоб обазначить лючок или решетку)))

Link to comment
Share on other sites

В 21.09.2021 в 23:29, serega сказав:

Дима,попробуй с травлом сделать следующим образом,

Вырезаешь в пластике дырку)))),тобиш отверстие, чуть меньше самого элемента травления.гдето по 0.5-1 ммс каждой стороны хватит с головой.

Обжигаешь травло,если поверхность криволинейная.

Прикладываешь травло  на место и начиная с углов, прикладывая паяльник к травлу понемногу утапливаешь его в пластик.

Звучит страшно,но буквально сделав  пару раз на кошке всё получается отлично.Я умудрялся 60ватным паяльником впаивать их так,что даже приходилось расшивку вокруг нарезать,чтоб обазначить лючок или решетку)))

Мені в танках також ця технологія може стати в нагоді. Але звучить дійсно жахливо. 

Link to comment
Share on other sites

Мені в танках також ця технологія може стати в нагоді. Але звучить дійсно жахливо

Ідея непогана.Тільки дійсно потрібно брати маленький паяльник 25-40 ват (бажано такий невеличкий,щоб тепло від грубого жала не плавило пластик навкруги травла,а нагрівало тільки саме травло).  Є такі собі паяльнички-бздюлькі, невелички за розміром та потужністю.

І,звісно,потренуватися на "кішках".  Бо так,за відсутністю досвіду можна  і гарну модель спустити в унітаз.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
2 часа назад, Tali сказал:

Шо та мне перехотелось...

А шо так? Лучшее упражнение на развитие дзєна! В принципе в весь этот кит об этом... Времени в него вложить нужно очень много, а что там будет на выходе я предсказать не могу....  

Link to comment
Share on other sites

7 годин назад, Tali сказав:

Шо та мне перехотелось...

Вот-вот! Сначала давай рисуй декаль, шнеля-шнеля! А потом "шо та мне перехотелось..." А декаль уже нарисована и первые части напечатаны. Тут задумаешься, имеет ли смысл печатать продолжение. :angry:

Link to comment
Share on other sites

31 хвилину назад, Tali сказав:

А чо я-то? 
Я, вроде, не просил именно эту декаль.

Именно эту, может, и не просил. Но давай сейчас не будем вспоминать про все твои хотелки, начиная с серебристого F-104. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 часа назад, palanbor сказал:

если получится всю эту роскошь не накрыть толстым слоем краски - шедевр гарантирован !

Товщина шару фарби тут навіть не основна проблема. Залишки прозорої підкладки погано видно на пластику, но вони будуть добре помітні після нанесення грунту. Тут доведеться кожен міліметр роздивлятись під лупою. Плюс, сама клепка не дозволить відполірувати ні грунт, ні фарбу після нанесення. Якщо щось ляже не так як треба, доведеться повністю змивати та фарбувати знову. 

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, Дмитрий Побережник сказал:

................Якщо щось ляже не так як треба, доведеться повністю змивати та фарбувати знову. 

Так в этом случае и клёпка наверное улетит...:(

Link to comment
Share on other sites

Может быть грунтом дунуть на минимальном давлении, при том, что сам грунт развести по максимуму? Или вообще сразу нанести краску так же? А полирнуть можно мягкой зубной щеткой, при надобности. Не?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...