Jump to content

Recommended Posts

КРАСАПЕТА!!! (якщо бути точним,то це відноситься до дівчат).Але і до цього ЯКа теж підходить.Молодець!!!

Я теж такий хочу.Я виріс серед військових і в той час (а мені було 10 років),це кінець 60-х, унас в солдатському клубі були плакати, стенди з малюнками цього планера ( в той час це було популярно,навіть на поштових відкритках їх зображували). Ну звісно були різні стилізовані (але легко впізнаваємі) зразки озброєння - літаки,ракетні установки тощо. А до чого це я ... :) Якась ностальжі напала - ну хочеться цього яка, скада на гус.ходу,"бобика" з газоном і таке старе різне...старію з кожним днем. Вибачайте за оффтоп. Модель мені подобається.І шукати косяки не хочеться.Їх і так в житті хватає,а ця модель нагадує мені далеке безтурботне дитинство.

Дякую тобі  Бодік!

Link to comment
Share on other sites

39 хвилин назад, palanbor сказав:

Хорош ! В галерею его ))

Дякую.

Обов'язково, вже відфоткав)

29 хвилин назад, Александр Беликов сказав:

Отличная модель получилась!!!

Дякую)

10 хвилин назад, MAUS сказав:

Шикарный летающий забор!

Дякую)

А чому забор??))

Знаю, що його птеродактилем називали))

Link to comment
Share on other sites

9 минут назад, Bodik сказал:

 

А чому забор??))

Знаю, що його птеродактилем називали))

Ну, у 28х было три клички- "птеродактиль", "летающий забор" ( упомянут в песне о двадцать восьмом) и "голубь мира" (невооружённый разведчик). "Забор", полагаю из-за вытянутых вперёд двигателей, топливных баков и противофлаттерных балансиров. В принципе, наводит на аналогию со штакетником...:)

Link to comment
Share on other sites

41 хвилину назад, MAUS сказав:

Ну, у 28х было три клички- "птеродактиль", "летающий забор" ( упомянут в песне о двадцать восьмом) и "голубь мира" (невооружённый разведчик). "Забор", полагаю из-за вытянутых вперёд двигателей, топливных баков и противофлаттерных балансиров. В принципе, наводит на аналогию со штакетником...:)

Зрозумів)

Дякую за роз'яснення)

Link to comment
Share on other sites

  • Bodik changed the title to (ГОТОВО) Як-28ПП 1:48 Bobcat
  • foxbot pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...