Jump to content

Recommended Posts

7 годин назад, Dronych сказав:

Ну, не знаю,может будет на пользу. https://www.hobby.dn.ua/ru/models-kvm-48035-yak-28p-maski-maski-diski-kolesa-p-102545.html

Це на П від хобі боса, а в мене ПП і виробник bobcat. 

Маски наріжу сам, тут ніби нічого складного нема.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 хвилин назад, serega сказав:

Клёпку может лучше убрать,пока не поздно,смотрится не очень,сильно переразмерена.ИМХО.

Кстати ,как делали?

 

Все ж залишу, завеликою виглядає хіба що на контейнері парашута, може трохи наждачкою сточу.

Сверло і закльопки від мастерклаб.

Хоча ще подумаю...може й приберу її....

Link to comment
Share on other sites

59 хвилин назад, marsik555 сказав:

Может попытаться поискать декальную клепку? Хороший результат с ней.

Можливо для наступної моделі. Це швидше робилось в якості експерименту.

Link to comment
Share on other sites

Ещё где-то попадался вариант с BGA-шариками(припой для радиодеталей)-они есть от 0,2мм и выше.Накатать ревитером клёпку,поправить лунки иголкой и на футуру или акриловый лак приклеить.

Link to comment
Share on other sites

23 часа назад, Bodik сказал:

Все ж залишу, завеликою виглядає хіба що на контейнері парашута, може трохи наждачкою сточу.

Сверло і закльопки від мастерклаб.

Хоча ще подумаю...може й приберу її....

Самый мелкий Мастерклаб,это ,если меня не подводит склероз,0.3мм. Здесь явно больше,может переделать более мелкой клепкой,для 48 -ого 0.3 в самый раз будет.

Link to comment
Share on other sites

17 хвилин назад, serega сказав:

Самый мелкий Мастерклаб,это ,если меня не подводит склероз,0.3мм. Здесь явно больше,может переделать более мелкой клепкой,для 48 -ого 0.3 в самый раз будет.

Тут 0,4.

Переробляти не буду, хіба що трохи сточу

Link to comment
Share on other sites

9 годин назад, Bodik сказав:

Тут 0,4.

Переробляти не буду, хіба що трохи сточу

Схоже, що використані сферичні заклепки - це також додає нереалістичності і "танковості". Я не в курсі, які саме стояли на Як-28, але мені здається, що мають бути пласкі. У Мастерклаба є і сферичні, і пласкі, то на майбітнє краще пласкі брати (розмір на фото інший, бо ліньки було шукати відповідний, але теза зрозуміла, думаю). І так, сточити також має вирішити проблему.  

MC435003.jpg MC435015.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Aly сказав:

Схоже, що використані сферичні заклепки - це також додає нереалістичності і "танковості". Я не в курсі, які саме стояли на Як-28, але мені здається, що мають бути пласкі. У Мастерклаба є і сферичні, і пласкі, то на майбітнє краще пласкі брати (розмір на фото інший, бо ліньки було шукати відповідний, але теза зрозуміла, думаю). І так, сточити також має вирішити проблему.  

MC435003.jpg MC435015.jpg

Так, сферичні.

Дякую  за пораду. Врахую це в подальшому.

Повторюсь. Робив це вперше, в якості експерименту.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...