Jump to content

Trumpeter 1/48 Mi-24V Hind-E (#05812) — обсуждение набора


Tali

Recommended Posts

Хочу напомнить, что некоторое время назад вот здесь мы терли за всплывшие на китайском форуме литники Ми-24 в 1/48. Тогда мнения разошлись, но вроде бы это как раз и был Трамп. 

17668c43fbf2b21199dfee10dd8065380dd78e5d

Link to comment
Share on other sites

4 минуты назад, Utkonos22 сказал:

По идее даунскейл их же крокодила в 35. Вроде модель была очень косячная, хотя я точно не помню

Вангую, что будет косячная по геометрии и в лучшем случае с внутренней клепкой. Ну и дороже Звезды.

Link to comment
Share on other sites

  • foxbot changed the title to Trumpeter 1/48 Mi-24V Hind-E (#05812) — обсуждение набора
  • 3 months later...
  • 2 months later...
1 година назад, Tali сказав:

Трамп себе не изменяет.

51700108931_ba03e8dafd_b.jpg

Больше на ВМ.

Береш сверло, закльопки від мастерклаба і маєш заняття на кілька...мінімум тижнів, а то і місяців))

Link to comment
Share on other sites

Я канєчно діко ізвиняюсь,я не інжінір,у технологіях не розбираюсь. Але, як на мою думку, зробити дірки на майстер-моделі(прес-хформі) легше ніж випуклості фрезерувати (ну тіпа :) того,щоб на пластику вже вийшли випуклі закльопки,а не дирки). Я так розумію...На форумі багато  моделістів з віповідною освітою,може вони мені роз*яснять - помиляюся я чи НІТ :)

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, Tali сказал:

Трамп себе не изменяет.

51700108931_ba03e8dafd_b.jpg

Больше на ВМ.

Всяко краще, ніж лиса Звєзда. Для прихильників іспанської школи візерингу то велика радість! 

29 минут назад, Gavrosh сказал:

Я канєчно діко ізвиняюсь,я не інжінір,у технологіях не розбираюсь. Але, як на мою думку, зробити дірки на майстер-моделі(прес-хформі) легше ніж випуклості фрезерувати (ну тіпа :) того,щоб на пластику вже вийшли випуклі закльопки,а не дирки). 

Зовнішні клепки в пластику оправдані лише в тому випадку, коли вся модель стикується ідеально до сотих міліметра. Якщо десь щось треба підшпаклювати та підшкурити, то клепці буде кирдик, а відновити її  так щоб вона не відрізнялась від заводської не зовсім то й можливо. Здається мені, що саме цими міркуваннями керуються виробники і не створюють зайві складності ні собі, ні нам. 

Link to comment
Share on other sites

Дякую за відповідь.Але залишаю за собою право :) не погодитись З Вами, шановний пане Дмитре у тій частині, що... саме цими міркуваннями керуються виробники і не створюють зайві складності ні собі, ні нам.

Якби виробники думали і про  моделістів,то вони,скоріше за все, робили б так,щоб вся модель стикувалася ідеально до сотих міліметра.Ну не той час на дворі,не ті минулі технології. Я більш всього впевнений,що виробники не створюють зайві складності собі.

Врешті решт можна підстрахуватися на випадок різних там незначних підшпаклювань і часткової втрати кльопки і додати в набір до пластику ті ж самі випуклі декалі з кльопкою,які наприклад, випускають для звєздовського Мі-24. Не треба багато тих декалей,трішечки,для мілкого ремонту.

Link to comment
Share on other sites

В 24.11.2021 в 11:37, Gavrosh сказав:

Я канєчно діко ізвиняюсь,я не інжінір,у технологіях не розбираюсь. Але, як на мою думку, зробити дірки на майстер-моделі(прес-хформі) легше ніж випуклості фрезерувати (ну тіпа :) того,щоб на пластику вже вийшли випуклі закльопки,а не дирки). Я так розумію...На форумі багато  моделістів з віповідною освітою,може вони мені роз*яснять - помиляюся я чи НІТ :)

Не эксперт в изготовлении пресс-форм. Но вполне возможно, что пресс-формы изготовляются электро-эррозионной обработкой . В этом случае фрезеруется электрод из меди (обрабатывемость которой выше) и затем медный электрод прожигает в стальной матрице пресс-формы углубление. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...