Jump to content

Cолдати ССО України.


LutskGrom

Recommended Posts

Повністю поважаю Вашу ІМХУ, але обробляти криву 3Д модель не буду тому що, для цього в мене нема  достатнього досвіду. Саме в обробці таких кривих 3Д моделей. Хоча можливо вивчу такі програми. Поки що зосереджусь на тому, що буду добавляти деталізацію та рельєф. Фігурка в подальшому буду розділена на деталі, для подальшого лиття. Атомат буде замінений на адекватної якості. який буде роздрукований вже на фотополімерному принтері.

Link to comment
Share on other sites

Ідея з фігурками українських вояків чудова. І варіант друкувати їх на 3Д принтері - дуже доречний. Але конкретно ці фігурки  мають забагато недоліків, і це не тільки неякісний друк. В першу чергу це - невідповідність озброєння і спорядження "стандартним" ЗСУ. Найбільшим моїм головним болем при виготовленні фігурок для діорам з АТО є саме форма і спорядження - українська "пікселька" має певні особливості, які відрізняють її як від американців, так і від росіян. Хоча в АТО у 14-16 роках тягалося все, що завгодно, особливо мобілізованими. По-друге - зброя. АК-74 та АКС-74 чомусь дуже мало хто випускає, лише в деяких наборах "Звєзди" вони є - і якщо фігурки я ще можу якось перепілити, то з автоматами вже так не виходить. Ну і третє - власне пози фігурок. В смолі випускається декілька фігурок бійців АТО саме в бойових ситуаціях. В небойових- лише у МініАрта набір українських танкістів. А дві третини часу на війні - це геть не бойові ситуації, це побут: відпочинок, приготування їжі, чистка зброї тощо. Таких фігурок вкрай не вистачає. 

Link to comment
Share on other sites

Скажу чесно відносно стандартів ЗСУ це сказано сильно. А конкретно ця фігурка - це реальний боєць ССО України. Бійця попросили стати у своїх бойових позах, які вони використовують так би мовити у своїй практиці. Так само боєць був зі своїм штатним озброєнням. Можливо боєць і не знав, що його озброєння та спорядження не відповідає стандартам, але це не заважало йому виконувати покладені на нього завдання. Даного бійця було відскановано на 3Д сканері. Буде нагода - обовязково доведу до його відома, що озброєння в нього нестандартне, спорядження нестандартне, пози теж якісь нестандартні. І взагалі він напевно якщо в нього стільки нестандартного то він напевно взагалі неправильно воює. Нічого особистого. Боєць ССО України прийшов на сканування зі своїм спорядженням та озброєнням. Це факт.

ПИ.Си. А про стандарти ЗСУ в озброєнні та спорядженні було б цікаво почитати.

 

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, LutskGrom сказав:

Скажу чесно відносно стандартів ЗСУ це сказано сильно. А конкретно ця фігурка - це реальний боєць ССО України. Бійця попросили стати у своїх бойових позах, які вони використовують так би мовити у своїй практиці. Так само боєць був зі своїм штатним озброєнням. Можливо боєць і не знав, що його озброєння та спорядження не відповідає стандартам, але це не заважало йому виконувати покладені на нього завдання. Даного бійця було відскановано на 3Д сканері. Буде нагода - обовязково доведу до його відома, що озброєння в нього нестандартне, спорядження нестандартне, пози теж якісь нестандартні. І взагалі він напевно якщо в нього стільки нестандартного то він напевно взагалі неправильно воює. Нічого особистого. Боєць ССО України прийшов на сканування зі своїм спорядженням та озброєнням. Це факт.

ПИ.Си. А про стандарти ЗСУ в озброєнні та спорядженні було б цікаво почитати.

 

Вибачаюся, не відразу зрозумів, що мова саме про Сили Спеціальних Операцій. Можливо, в них все таке і є У Збройних Сил Україні - інше. Я говорив саме про українську армію, не про спецпризначенців. Хоча зі слів тих, кого я бачив у 2016 в Маріупольському аеропорті, вони все своє оце спорядження не тягали, бо, як вони казали, то "для показухи перед великозірковими дядями, в роботі не потрібно". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ок, спасибо, посмотрим. Нюанс может быть в виде решетки: может быть сетка с квадратными ячейками, а могут быть круглые соты (вот в данном случае соты круглые). Но инфа полезная, проверим.
    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
×
×
  • Create New...