Jump to content

ГОТОВО: Су-17УМЗ України БН 68 Modelsvit 1/72


Recommended Posts

1 час назад, Дмитрий Побережник сказал:

Спасибо!

В инструкции производитель указывает, что нужно загрузить 9 грамм. У меня туда спокойно влезло 3 грузика по 3 грамма и еще даже чуть места осталось. Думаю можно еще 2 грузика по грамму вместить, но и того хватит. Предыдущий Су-17М не испытывает проблем с 9 граммами. 

Девять граммов в серд... в модель

Постой, не зови,

Не везёт мне в моделизме,

Повезёт в любви  :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
36 минут назад, Zlodey сказал:

Как  сделали  носовой  конус.  можно   фото?  стыкуемость   деталей как  вам?

 

Изначально с конусом проблем не было. Пришлось немного подготовить место стыка прозрачной части с серым пластиком и подшпаклевать, но потом я умудрился допустить кота к модели и она приземлилась конусом на пол. Его пришлось восстанавливать (наращивать кончик суперклеем и шпаклевкой). Процесс пока не закончен.

Модель у меня под рукой пока нет, вернусь с отпуска, пофотографирую. 

Стыкуется достойно, но не без нюансов. С консолями крыла было меньше возни чем с более ранней Су-17М, а вот половинки фюзеляжа немного потрепали нервы. Я ориентировался на расшивку лючков и панелей на брюхе, но почему-то в итоге я прогадал и получил смещение половинок в носовой части где-то на 0.1 - 0.2 мм, но это тоже легко решилось.  Я так и не понял, были ли они изначально чуть разные по длине или "я в лыжи обутый".

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
7 часов назад, Дмитрий Побережник сказал:

Невеликий апдейт по роботі після довгої паузи. Планер зібрав і навіть наніс чорновий шар ґрунту, після чого вилізли деякі моменти, як зараз вже в процесі доопрацювання.  Навіть вдалося відновити форму конуса повітрязабірника після падіння моделі. 

IMG_2866.thumb.JPG.219ea05a0476c612e40aa1f910a6aa57.JPGIMG_2993.thumb.JPG.36d5948c1e3b9b3e38eeec0ed08875c2.JPG

З рідними пластиковими трубками Піто я не впорався. Вони вклеєні без датчиків, але я буду їх міняти на продукцію Маster-Models, бо рідні ні в дугу. 

IMG_2926.thumb.JPG.10bb72a16aa2b2c5e5a4ba6d385daf2e.JPG

козырно  выходит. а  вторые  половинки  крыльев  войдут  потом  нормально? вы  будете  делать их  подвижными.  там  есть такая  возможность?

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Zlodey сказал:

козырно  выходит. а  вторые  половинки  крыльев  войдут  потом  нормально? вы  будете  делать их  подвижными.  там  есть такая  возможность?

Так, рухомі частини заходять без проблем. Потім можна міняти їх положення. Я лише трохи сточив товщину шарніра. Зараз вони сидять там щільно самі по собі. Я вже так робив на Су-17М і навіть нічим не фіксував їх. 

Link to comment
Share on other sites

26 минут назад, Bodik сказал:

Повітрозабірники плануєте розсверлювати?

image.thumb.png.d59fe6c0fd6f15267a411c6e44a70969.png

Розсвердлити спробую, але я не впевнений, що зможу отримати овальну, а не круглу форму отвору повітрозабірника. Можливо, потім зашпаклюю назад і на фініші підфарбую в темніший колір для імітації.

 Там ще й треба поправити слід стику прес-форм.

Link to comment
Share on other sites

7 минут назад, palanbor сказал:

 

а тут - похуже :(

А ні, де-де, а тут все під контролем. На фото маска для того, щоб металік не попав куда не треба, бо на ньому ніяка фарба не тримається. 

IMG_3075.thumb.JPG.ece9607290328e3e292802b688b143ef.JPG

Link to comment
Share on other sites

Только что, palanbor сказал:

зерно какое-то насыпало и лист нержавейки выглядит окрашенным. Неестественно

Ось воно що. На соплі і на панелі різні металіки (AK Extreme vs супер металік від Gunze). Треба буде ще полірнути, може стане трохи краще, а може і не стане. Добре, що він вже закінчився.

Тут теж віні зерно таке ж... 

IMG_3041.JPG

Link to comment
Share on other sites

На соплі і на панелі різні металіки (AK Extreme vs супер металік від Gunze)

З тих металіків,з якими я мав діло,то для мене AK Extreme самий кращий.Зерно малопомітне,я б сказав що його зовсім не видно.Може я просто сліпий? Ну а самий гірший варіант це металік від тамії  (в моєму випадку TAMIYA XF-16)   Тамия,може у вас наліпші моделі у світі,но металіки,вибачте - гів...о.

AK Extreme не дешевий варіант,але скупий платить двічі, ще й потім попу рве над невдало пофарбованою моделлю. Якось так...

 

Link to comment
Share on other sites

31 минуту назад, Gavrosh сказал:

На соплі і на панелі різні металіки (AK Extreme vs супер металік від Gunze)

З тих металіків,з якими я мав діло,то для мене AK Extreme самий кращий.Зерно малопомітне,я б сказав що його зовсім не видно.Може я просто сліпий? Ну а самий гірший варіант це металік від тамії  (в моєму випадку TAMIYA XF-16)   Тамия,може у вас наліпші моделі у світі,но металіки,вибачте - гів...о.

AK Extreme не дешевий варіант,але скупий платить двічі, ще й потім попу рве над невдало пофарбованою моделлю. Якось так...

 

Тамиевские металики, у которых есть Х в артикуле настоящее Г…, это известный факт. Попробуйте Тамию серию LP - совсем другой результат. Дуются ровно, зерно не видно, и в отличии от многих металиков других производителей очень легко вымываются из аэра.

Link to comment
Share on other sites

22 минуты назад, Gavrosh сказал:

AK Extreme не дешевий варіант,але скупий платить двічі, ще й потім попу рве над невдало пофарбованою моделлю. Якось так...

 

Так і є, но, крім того, що Xtreme дорогуватий, він чомусь ще й в дефіциті. Його не так вже й просто найти в наявності в інтернет-магазинах. Свого часу, я купив 3 банки на сопла Су-27УБ і відтоді одну я зіпсував, друга загустіла і тільки одна жива і готова до роботи. Тому і поки поставив в лист очікування розчинник для цих металіків і як тільки він з'явиться, то я разом з ним візьму ще пару самих ходових відтінків. Ну а то що AK свого часу кричали, що розчинник цій фарбі непотрібний - брехня. Вже самі продають Etreme Thinner/Cleaner. 

Колись мені сподобалась серія металіків від Gunze які слід полірувати. Після нанесення та полірування вони просто шикарні, але потім приходить розчарування, бо не сохнуть, залишаються на пальцях та масках. Зафіксувати їх може лижи Gauzy Shine Enhancer, але при цьому втрачається їх  супер-пупер металевий блиск. 

Link to comment
Share on other sites

57 минут назад, Tali сказал:

Хм.. я смотрю, фонарь у тебя как влитой стал. 
А у меня щель была приличная (

Неа! Шпаклевка и еще раз шпаклевка. Особенно ближе к носу. Я там вообще из нее выстроил продолжение фонаря для красивого перехода в фюзеляж. У меня его половинки не совсем ровно то сошлись. Я ориентировался на расшивку лючков на брюхе когда их складывал и только после того, когда они уже схватились на клей, заметил что одна часть фюзеляжа где-то на 0.2 - 0.3 мм выпирает вперед, но все потом подровнял наждачной бумагой. 

Link to comment
Share on other sites

9 часов назад, Дмитрий Побережник сказал:

Так і є, но, крім того, що Xtreme дорогуватий, він чомусь ще й в дефіциті. Його не так вже й просто найти в наявності в інтернет-магазинах. Свого часу, я купив 3 банки на сопла Су-27УБ і відтоді одну я зіпсував, друга загустіла і тільки одна жива і готова до роботи. Тому і поки поставив в лист очікування розчинник для цих металіків і як тільки він з'явиться, то я разом з ним візьму ще пару самих ходових відтінків. Ну а то що AK свого часу кричали, що розчинник цій фарбі непотрібний - брехня. Вже самі продають Etreme Thinner/Cleaner. 

Колись мені сподобалась серія металіків від Gunze які слід полірувати. Після нанесення та полірування вони просто шикарні, але потім приходить розчарування, бо не сохнуть, залишаються на пальцях та масках. Зафіксувати їх може лижи Gauzy Shine Enhancer, але при цьому втрачається їх  супер-пупер металевий блиск. 

Дивно,я давно купував ці фарби.Ріденьки,готові до роботи.Ніяких проблем,не згущуються.А тому і не думав навіть за розчинник.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • - Зачем вам два Леопарда А7? - Вы чтооо??? Они же разные!!! (с)
    • Совершенно верно, но в авторскую тему про И-15 от AMG вставить несколько постов про Валентина, а потом еще развить родословную пресс-форм BV138… мне изначально показалось не лучшей идеей, поэтому я попытался сократить точки разветвления флуда в ветке. Но… гулять так гулять! 🙈😂
    • Я подозреваю, что кроме новой мастерской вы еще утеплили и гидроизолировали чердак
    • Чуть не забыл! Сегодня почта доставила мне большое пополнение наземной техники:
    • Есть такая проблема с этим элементом, на нем самая толстая подложка. Посмотрю что будет можно с ним сделать, может попробую чуть шлифануть после лака
×
×
  • Create New...