Jump to content

Recommended Posts

 А, що прикольно б було прочитати десь на Брітмоделере: "Фірма N спільно з музеєм мiкромініатюри міста Прага починає випуск жіночих грудей в 144му масштабi  .Предзамовлення приймаються ... "😛

Зав'язую з оффтопом, все, сорри.Чекаю на продовження!

 

Link to comment
Share on other sites

13 хвилини назад, heliofly сказав:

жіночих грудей в 144м масштабе.Предзакази приймаються ...

Було б непогано заздалегідь вивчити попит на ЦЮ продукцію в ТАКОМУ масштабі :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Алі,можна пораду?

Хоча я вже з нею запізнився. За своє життя я бачив багато возів,різних.Так от,непогано було би борта :) воза трохи зістарити.Зробити потертості дерева.Тобто не такі ці рейки мають бути рівнесенькі,ніби щойно з під станка зі столярки,а трохи кути округлити,потерти,десь більше,десь менше.Тобто сліди експлуатації показати.Одну - дві планочки можна було меншого(тоньшого) розміру.Ну ніби в свій час зламалися і їх замінили на те що було під рукою.

Я так думаю,можливо тобі краще видно :)

Link to comment
Share on other sites

Али, приклей на патафикс броневик к чему-то. Под днище. К чему-то круглому. Той же баночке из-под краски Тамия или Ганза, или ещё на что-то такого плана. Будет державка и не будешь постоянно пальцами браться за модель и это даст возможность меньше отламывать деталей. Я когда свой собирал, именно так и делал.
Пы.Сы.: мелочевки там действительно много и всё очень хрупкое...

Link to comment
Share on other sites

17 годин назад, pentagonschik сказав:

Шикарний возик! Металеві обручі на колеса де брали? ;)

Фарбував. :) Це пластик, який я пофарбував акріловими художніми фарбами "Polyсolor": сріблястий металік, чорний, коричневий тощо.

17 годин назад, Gavrosh сказав:

Алі,можна пораду?

Хоча я вже з нею запізнився. За своє життя я бачив багато возів,різних.Так от,непогано було би борта :) воза трохи зістарити.Зробити потертості дерева.Тобто не такі ці рейки мають бути рівнесенькі,ніби щойно з під станка зі столярки,а трохи кути округлити,потерти,десь більше,десь менше.Тобто сліди експлуатації показати.Одну - дві планочки можна було меншого(тоньшого) розміру.Ну ніби в свій час зламалися і їх замінили на те що було під рукою.

Я так думаю,можливо тобі краще видно :)

Я думав над цим. Але все ж таки є суттєва різниця між міцним українським господарством до революції - і отим рабським і нужденним існуванням села після революції. Возик в мене і так трішки поюзаний-неновий, це видно по кольору деревини, але він не прям поламаний-негодний, бо хороший господар такого не допустить, і буде своєчасно лагодити. Тим більше тоді вози виготовляли не зі сміття, а з хорошої витриманої деревини. Тому залишу так, як є.

16 годин назад, Иван Колесников сказав:

Али, приклей на патафикс броневик к чему-то. Под днище. К чему-то круглому. Той же баночке из-под краски Тамия или Ганза, или ещё на что-то такого плана. Будет державка и не будешь постоянно пальцами браться за модель и это даст возможность меньше отламывать деталей. Я когда свой собирал, именно так и делал.
Пы.Сы.: мелочевки там действительно много и всё очень хрупкое...

Дякую, слушна порада! Я фіксував на пристрої для фарбування дрібноти, але там не зручно було, особливо коли крутиш модель на всі боки. А для дофарбовування - мені потрібно буде її крутити. Тож скористаюся порадою, коли буду дофарбовувати.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • foxbot pinned this topic
  • Tali unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...