Jump to content

Бензозаправник БЗ-38 на базі ГАЗ-ААА, UM, 1:48


Aly

Recommended Posts

1 хвилину назад, Watson сказав:

Креслення по двигуну, трансмісії, рамі, кабіні треба?

 

На всяк випадок нехай будуть, навіть якщо в мене є - може, воно ще комусь знадобиться. бо інформації, щоб вся в одному місці була - немає, треба шукати і збирати з купи джерел. 

Link to comment
Share on other sites

Дякую! Але це з якогось не дуже достовірного джерела. Принаймні креслення на автобус ГАЗ-03-30 не відповідають дійсності. Тож використовувати цю інформацію треба обережно, звіряючись з фотографіями. 

Link to comment
Share on other sites

Додатково варто зазначити, що у різних модифікацій автомобілів були різні додаткові технічні особливості, що могли змінювати зовнішній вигляд, а могли бути менш помітними. Наприклад у бензозаправників від роздаткової коробки відходив ще один вал, яким приводився в дію насос цистерни - і це видно в кабині БЗ-38 під сидінням водія. Конструкція агрегатів що у ГАЗ, що у ЗІС аналогічна:

1354158724_.thumb.jpg.efb1856e6ee6581482a1c35f89052d5a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Успіхів, понаблюдаємо!

Хех, щось мені здається, що ці пілоти і техніки дуже схожі на німців... 😁 Принаймні той на колінах, на корточках, і двоє на передньому плані, з портфелем і в фуражці. Таке враження що їм лише "розпізнавальні знаки" на формі поміняли, і все. Всіх зараз не знайду, а от один є (правда вже дещо перероблений, але поза читається)

IMG_20210502_151943.thumb.jpg.349d6f80fc986828af16555099c05d6c.jpg

Link to comment
Share on other sites

27 хвилин назад, Владимир Губенко сказав:

Успіхів, понаблюдаємо!

Хех, щось мені здається, що ці пілоти і техніки дуже схожі на німців...

Комбінезони дійсно схожі (хоча й вони відрізняються), а ось форма відрізняється дуже суттєво за покроєм. Теоретично переробити можна, але сенсу не бачу, враховуючи велику кількість наборів фігурок люфтваффе в 48 масштабі.

Link to comment
Share on other sites

Та я не те мав на увазі... Я про те що в наборі радянських пілотів-техніків і в аналогічному люфтваффе майже ідентичні фігурки, лише уніформою відрізняються, а пози дуже схожі... Не всі звичайно, та деякі так.

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, Aly сказав:

Гарна  робота!  Я так розумію це якийсь комбо- набір? Сам планую UM-овськими ГАЗами зайнятися... А щодо водія мені здається, що перерозміренний водійський диван, а саме висота його основи... 

 

Edited by Святенко Павло
Link to comment
Share on other sites

2 година назад, Владимир Губенко сказав:

Та я не те мав на увазі... Я про те що в наборі радянських пілотів-техніків і в аналогічному люфтваффе майже ідентичні фігурки, лише уніформою відрізняються, а пози дуже схожі... Не всі звичайно, та деякі так.

Цікаве спостереження. Цілком можливо - дозволяє економити на роботі художника. Але я уваги не звертав.

2 година назад, Святенко Павло сказав:

Гарна  робота!  Я так розумію це якийсь комбо- набір? Сам планую UM-овськими ГАЗами зайнятися... А щодо водія мені здається, що перерозміренний водійський диван, а саме висота його основи... 

Та ні, це я сам просто прикупив бензозаправник від UM до подарованого мені І-153 від ІСМ в 48-у масштабі, а згодом додав ще й фігурки від ІСМ, і зараз, можливо, доведеться купити ще щось з колесами від ГАЗ-АА для використання в якості запаски (думаю взяти зенитку від UM, щоб хоч якось використати решту набору окрім коліс). 

Link to comment
Share on other sites

 

2 година назад, Святенко Павло сказав:

А щодо водія мені здається, що перерозміренний водійський диван, а саме висота його основи... 

Так, є таке. Тут не видно, але я максимально його сточив. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Схоже, після закінчення діорами з Остіном - я все ж таки продовжу саме цю модель, тим більше що за цей час вже приїхали колеса (разом з 37-мм зенитною гарматою) та фототравлення для І-153. Тож реанімую цю тему. 

Link to comment
Share on other sites

9 годин назад, SergioFerarri сказав:

Мой мастер 2007 года. Потом его купил Гонза Соботка (Hauler) http://www.hauler.cz/e-shop/1-48-construction-kits-12/bz-38-refueller-(gaz-aaa)-527

Так, хороша модель. Роздивлявся її фото, ще коли почав працювати над цією. Але ж і коштує, як десять UM. 

Link to comment
Share on other sites

21 минуту назад, Aly сказал:

Так, хороша модель. Роздивлявся її фото, ще коли почав працювати над цією. Але ж і коштує, як десять UM. 

Здаеться шо він колись продавав колесії окремо. Вони в мене випили баняк крові... Це було фототравлення якє треба було наліпити на балони. Був молодий дурний. Зараз бі це не зробив ні за які гроші.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
10 годин назад, heliofly сказав:

Водій якої міцненький, як боровичок прямо, а машинка добре вийшла, виглядає відмінно.

Водія довелося утрамбовувати, щоб в кабіну вліз... :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...