Jump to content

И-16 тип 24, Eduard, 1/48 (ГОТОВО)


Bodik

Recommended Posts

Богдан, молодец! Я в последнее время всегда на месте стыка крупных деталей клею усиление, либо полоски, либо литник и только на супер клей.

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, buratino сказав:

Богдан, молодец! Я в последнее время всегда на месте стыка крупных деталей клею усиление, либо полоски, либо литник и только на супер клей.

Дякую.

Дані полоски поки приклеїв модельним клеєм, можливо потім ще капну супер клей, тоді точно буде надійно)

Link to comment
Share on other sites

37 минут назад, Tali сказал:

А почему именно супер?

Чем плохо залить той же текучей Тамией?

Я обычно проливаю стык текучей тамией и поверх супером. Два разнородных клея гораздо лучше скрепят детали. В последнее время стараюсь все на текучий супер клеить, даже половины фюзеляжа, сохнет быстро, обрабатывать можно сразу, заливает швы и главное не даёт усадки вообще. Да и вонищи дома меньше)

Link to comment
Share on other sites

Мої вітання!

Гарно виходить, кльопка, як на мене, додає об'єму. Таке питання, а клепальні шви після накатки зачищалися? Бо по фото здається що ні... З власного досвіду, якщо не зачистити, то після фарбування, кльопка не така "ажурна". Я наприклад, зачищаю шкуркою, потім полірую, а в кінці прочищаю зубною щіткою під краном, виходить суперово. Де іноді залишається сміття, проходжу звичайною голкою... Хоча може я зарано звертаю на це увагу, але як кажуть, "лучше пере.. чем недо..".

А в цілому гарно виходить! Успіхів і натхнення!

Link to comment
Share on other sites

6 годин назад, Владимир Губенко сказав:

Мої вітання!

Гарно виходить, кльопка, як на мене, додає об'єму. Таке питання, а клепальні шви після накатки зачищалися? Бо по фото здається що ні... З власного досвіду, якщо не зачистити, то після фарбування, кльопка не така "ажурна". Я наприклад, зачищаю шкуркою, потім полірую, а в кінці прочищаю зубною щіткою під краном, виходить суперово. Де іноді залишається сміття, проходжу звичайною голкою... Хоча може я зарано звертаю на це увагу, але як кажуть, "лучше пере.. чем недо..".

А в цілому гарно виходить! Успіхів і натхнення!

Дякую.

Так, шви зачищались, потім голкою пройшовся по кожній закльопці, тоді ще раз зачистив і знову голкою.

Link to comment
Share on other sites

Богдан, приветствую! Хорошо получается. Но(имхо) толщина накладок над пулемётами просто бронетанковая. Может уменьшить её хоть немного?

IMG_20210419_224201.jpg.145a591a14521755f5eb0935c404f736.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 годин назад, MAUS сказав:

Богдан, приветствую! Хорошо получается. Но(имхо) толщина накладок над пулемётами просто бронетанковая. Может уменьшить её хоть немного?

 

Доброго дня.

Дійсно занадто товсті вони, дивився уважно, коли їх ставив, навіть зточував, але на фото видно, що недостатньо, хоча на реальних машинах вони теж виступають, але погоджусь, в мене вони затовсті.

Спробую хоч трохи їх акуратно зточити.

Дякую за зауваження.

Link to comment
Share on other sites

Цікаво буде глянути як ти, Богдане,їх сточиш.Може краще не чіпай,залиш так як є.А коли будеш презентувати свою модель,то до назви И-16 тип 24 добав букву Э. Тобто це буде експериментальний варіант з товстими броньованими накладками над кулеметами ( ну щоб повітряним потоком не пошкодило кулемети).

Link to comment
Share on other sites

Тільки що, Gavrosh сказав:

Цікаво буде глянути як ти, Богдане,їх сточиш.Може краще не чіпай,залиш так як є.А коли будеш презентувати свою модель,то до назви И-16 тип 24 добав букву Э. Тобто це буде експериментальний варіант з товстими броньованими накладками над кулеметами ( ну щоб повітряним потоком не пошкодило кулемети).

Все ж спробую акуратно сточити, хоча б трохи...якщо ні, то при покрасці спробую візуально зменшити товщину.

Link to comment
Share on other sites

8 годин назад, AndreyK сказав:

А на забірнику карбюратора (верхній отвір між кулеметами) точно має бути решітка?

Чесно кажучи не впевнений, фото цього місця, щоб було видно, що всередині не знайшов. Якщо маєте фото або ж достовірні дані, що там не має бути решітки, покажіть, будь ласка, забрати її звідти не проблема.

 

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Seccille Rhodes сказав:

решетка точно ни к месту. если и была-то в глубине. Ни на одном фото подобное не наблюдается.

Значить заберемо)

Link to comment
Share on other sites

3 хвилини назад, Tali сказав:

Хорошо выходит!

Тяги закрылков сделаешь же?

Дякую.

Які саме тяги??

Думаю я завтикав цей момент...

Link to comment
Share on other sites

15 часов назад, Bodik сказал:

Чесно кажучи не впевнений, фото цього місця, щоб було видно, що всередині не знайшов. Якщо маєте фото або ж достовірні дані, що там не має бути решітки, покажіть, будь ласка, забрати її звідти не проблема.

 

 

11.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Обдекалил, собрал ходовую. Декали хрупкие, но получилось победить большую часть, глянцевый лак кистью на каждый элемент. Следующий этап - матовый лак, пигменты, восстановить два триплекса командиру, покрыть их цветным лаком. Триплексы мехвода ничем не получилось сымитировать (лак не натягивался), оставлю пока так.  
    • Статус Легенды приобретен не только за высочайший уровень прикладных навыков, но и за стойкую репутацию беспримерного "облико морале", что в жизни встречается крайне редко ) 
    • Не, то Валентин "для души" ковыряет старый Итал (ну Валентин всегда, когда ковыряет какой-то готовый пластик - там от родного пластика только коробка остается 😁) Да-да, тут как раз тот случай, когда есть хорошие моделисты, есть классные моделисты, есть крутые моделисты, есть известные моделисты, есть признанные моделисты, а есть Легенда)  
    • Basily, заліз на фейсбук, подивився. До такої людини і страшно підходити – можна згоріти у променях її геніальності. До нього мені рости та рости.
    • Тобто можна у продажi чекати на BV138?
×
×
  • Create New...