Jump to content

L3000S от ICM DS3507


Recommended Posts

Привіт Саша! Вантажівочка вийшла класна.Загаж...пробач,запачкана у міру,як для доріг срср  :) . Бо рухаючись автобанами Європи,навряд чи вона була така брудна.

Але підкину тобі трохи дьогтю,ну щоб не дер носа догори  :) . Це моя особиста думка,яка не тягне на істину,але ... я би трохи пошкрябав технічні написи на дверцятах кабіни. Ну тіпа :) того, що там іноді зольдати  та охфіціри стають на підніжку,деруть кирзовими  та яловими чоботами і дверцята і те,що там намальовано.

У мене є (все чекає,коли доберусь до нього) мерс від зірки.І у нього на кабіні теж є знак "автопоїзда" (трикутник).Так десь читав,що його ставлять (піднімають) тільки тоді,коли вантажівка тягне причепа (и).Тобто коли є той самий "автопоїзд". А так,зазвичай цей знак знятий.Но то так...не суттєво.Взагалом,я у захваті,мені дуже сподобалось.Талант у тебе.Мені б так навчитися.

Link to comment
Share on other sites

 

3 часа назад, Gavrosh сказал:

Бо рухаючись автобанами Європи,навряд чи вона була така брудна.

Будет диорамка "разгрузка бочек с топливом" возле входа в бункер линии Арпада, а там грязючка знатная. Взял человечков от Миниарта, как раз в тему.
35041.thumb.jpg.614289b329a34989f3ac57555b0d3268.jpgbunker2007.thumb.jpg.e917558ed0800cb7912fdb94deb80575.jpgbunker_out1_900.thumb.jpg.338aee1d95c313bee8946fd2ee33a9fa.jpg

Не знаю был ли на вооружении у венгров этот грузовик, но поискать модели венгерских грузовиков я чот не догадался...

Link to comment
Share on other sites

Ось як діорамщик ти мені цікавий.Буду уважно спостерігати за процесом.

А щодо мадярських авто нічого не скажу.Єдине знаю,що є італійські вантажні автомобілі (моделькі звісно).

p.s. якось сидіти на лавочці зліва трохи стрьомно :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...