Jump to content

Діорама "Літо 1941-го"


Aly

Recommended Posts

В моделізмі головне - вчасно перестати заглиблюватись. Бо, наприклад, подивився я фото німецької польової кухні

 P1120970.thumb.jpg.3e5d0fb433fabeb406a061d22551bfe9.jpg

в наборі Тамії все подано дуже спрощено і примитивно. Я навіть задумався-було доробляти. Але потім відмовився від цієї ідеї - на діорамі воно не дуже видно буде. Тож доробив конячок

148919580_4027646347246358_7175326628128 148489172_4027646560579670_8387185473424 

Але коли подивився, що Тамія пропонує в якості збруї - реально психанув, бо воно геть не схоже ні на що. Нарізка елементів збруї з фольги не те щоб не вдалася - але воно все ж таки гірше виглядає, ніж мені хотілося б. Тому замовив собі в магазині купу всіляких фототравлених полос різної товщини, що йдуть для флоту, а також різних ременів для зброї - буду з них комбінувати збрую, щоб воно хоча б якось було схоже на збрую.

Тож поки що зробив основу для діорамки. Для основи використано набір МініАрта 

 36040-1024x715.jpg 

Взяв фоторамку формата А3, зняв скло, на ДВП-основу надув клій-піну (з запасів, що залишилися з ремонту), і зверху на неї наклеїв основу. Клій-піна, на відміну від монтажної піни, майже не надувається, її основне призначення - саме приклеювати елементи. Задувка піною потрібна для того, щоб підняти основу над фоторамкою. Фоторамка трішки більша, ніж основа - я так і задумував, бо планую встановлювати зверху скляний ковпак для захисту діорами від пилу.

150421080_4034821763195483_1920825378871 

Link to comment
Share on other sites

34 минуты назад, Aly сказал:

 Нарізка елементів збруї з фольги не те щоб не вдалася - але воно все ж таки гірше виглядає, ніж мені хотілося б.

Помню где-то кто-то растяжки на Ан-2 делал,вытягивая ленточки из сахарного мешка.Может стоит попробовать?

Link to comment
Share on other sites

4 години назад, Bams сказав:

Помню где-то кто-то растяжки на Ан-2 делал,вытягивая ленточки из сахарного мешка.Может стоит попробовать?

Не знаю, як виглядають ці стрічки, але навряд чи воно підійде - по-перше ширина різних елементів збруї різна, по-друге шкіряна збруя не така вже й тоненька. Фототравлення підходить, і головне - що не треба різати довгі і ровні смуги різної ширини, візьму вже готові. Поки що інші елементи діорами в роботі. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"Трішки повернув кухню на підставці - щоб не було все занадто паралельно, але при йьому щоб і не поперек дороги їхав."    - ну Ви не тільки класний моделіст,але й ще і класний художник.Респект і за якість фарбування (дуже сподобалась,крім всього іншого, бруківка ) і за творчий підхід.

Link to comment
Share on other sites

Дуже подобається!

Єдине побажання - не викладайте фото з фейсбуку, а завантажте краще безпосередньо на форум. ФБ дуже сильно стискає зображення зі значною втратою якості - картинка виходить розмита й деталі погано видно. :( 

Link to comment
Share on other sites

В 14.03.2021 в 17:13, AndreyK сказав:

Дуже подобається!

Єдине побажання - не викладайте фото з фейсбуку, а завантажте краще безпосередньо на форум. ФБ дуже сильно стискає зображення зі значною втратою якості - картинка виходить розмита й деталі погано видно. :( 

Зрозуміло. Просто фотки тоді треба переливати з телефону на комп'ютер - що забирає зайвий час. Коли я вже остаточну діораму фотографую - то роблю це на цифровий Нікон, і там вже фото заливаються через комп'ютер. Але буду враховувати цей момент на майбутнє, дякую! 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 З шерстю потенційно можуть бути нюанси - може мінятися натяжіння волосини в залежності від вологості повітря. Хоча на такій невеликій довжині проблем бути не повинно. 

Користуюся нейлоновим волокном з банта - товщина напевно ще менша, ніж у шерсті (на тому зразку що в мене - мікрометр показує біля 0.04-0.05 мм).

Link to comment
Share on other sites

19 хвилин назад, AndreyK сказав:

 З шерстю потенційно можуть бути нюанси - може мінятися натяжіння волосини в залежності від вологості повітря. Хоча на такій невеликій довжині проблем бути не повинно. 

Користуюся нейлоновим волокном з банта - товщина напевно ще менша, ніж у шерсті (на тому зразку що в мене - мікрометр показує біля 0.04-0.05 мм).

Тут шерстка коротенька, до того ж приклеєна в трьох точках. Але так, варто враховувати це.

Щодо нейлону-капрону тощо - я не заміряв, але мені здається, що товщина шерстинок також десь такої товщини є, вони різної товщини, можна підібрати будь-яку потрібну просто з рукавиці ;) 

 20210427_165822.thumb.jpg.eb8b0708625ce87833c86526efc74ec5.jpg 

Я брав ті, що мені здавалися більш-менш відповідними, але то не найтонкіші були. 

Link to comment
Share on other sites

Очень атмосферно выходит,прямо ощущаешь всю гамму эмоций ,владевших людьми тогда:и неразбериху эвакуации ,и несбывшиеся надежды и боль первых потерь...Классно!

Link to comment
Share on other sites

А що там на сталінові,часом не гівно? Якщо так,то діорама на всі 1000% вдалася. Ну а щодо голубів - піксель точно не получиться,занадто малі,а от якесь простеньке камо може і вийде.

Ну якщо серйозно,в голубах головне голову акуратно розфарбувати (дзьоб,очі).Якщо трясуться руки,чоколядку в руки і в манікюрний салон.Дівчатам такі тонкі роботи по плечу,вони на нігтях не такі ще кренделі вимальовують.

Link to comment
Share on other sites

Aly, гарно виходить, так тримати! Голуби точно будуть "родзинкою" роботи! 

І вибачте за оффтоп...

9 минут назад, Gavrosh сказал:

...чоколядку в руки і в манікюрний салон..

Шановний друже Gavrosh, а ти одначе, полюбляєш через чоколатку питання вирішувати, то радиш з чоколаткою до жінки, за допомогою, то в магазин по папір взуттєвий (а, вибач, там були очі сумного кота), тут до манікюрш...😁 Друже, без образ, це шютка юмора така. Насправді, задля результату всі методи гарні!

Link to comment
Share on other sites

38 хвилин назад, Gavrosh сказав:

А що там на сталінові,часом не гівно?

:) Конячий гній - то не гівно. ;) 

Щодо рук - ну, як би вони не тряслися, а весь сенс робити самому. Зрештою з музичними інструментами я впорався, включаючи струни на скрипці. ;) 

Link to comment
Share on other sites

Вибачайте за оффтоп. Поперше-чоколядки полюбляють майже всі жінки.

Подруге-це не мзда (рос.),тобто взятка.Така мізерна ціна не може рахуватись взяткою,просто ви робите людині приємне.Якщо можете обійтися без шоколаду,ноу проблем.Або дати гроші у розмірі декілька тисяч долярів,будь-ласка.Ваше право.Оскільки я намагаюся дотримуватися християнських цінностей,мзду нікому не даю,завжди сподівюсь на Бога. Але шоколаду дівчатам не шкодую.Інколи допомога сторонніх  не буває зайвою.

Якось так,нічого особисто і без образ  :)

Link to comment
Share on other sites

30 хвилин назад, Владимир Губенко сказав:

Aly, гарно виходить, так тримати! Голуби точно будуть "родзинкою" роботи! 

Дякую! Голубів там не дуже буде видно, тільки в певних ракурсах. Але аж самому цікаво їх зробити. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • Ок, спасибо, посмотрим. Нюанс может быть в виде решетки: может быть сетка с квадратными ячейками, а могут быть круглые соты (вот в данном случае соты круглые). Но инфа полезная, проверим.
    • Lipton Он в пакетиках в виде пирамидок продается. там прям на коробке они нарисованьі.
    • Это какая марка чая? На будущее 
    • Что то я пропустил это. Ну у себя я делал примерно так. Спереди намечал отверстие иглой строго по центру. Потом растачивал сверлом от малого к большему. Наибольший диаметр сверла соответствует диаметру головки самонаведения. Посадочное место таким образом подготовлено. Далее делал саму головку. Для этого используя тоже самое сверло в качестве пробойника я делал сначала круглую основу из тонкого пластика, а потом саму головку из фольги-самоклейки. Ну а потом, как уже понятно, устанавливал всё это в посадочное место. Примерно так.
    • Еще хороший вариант, это пакетики для заварки чая, где они сделаны не из бумаги, а из своего рода сеточки. Я себе отложил парочку таких, хотя применять еще не доводилось.
×
×
  • Create New...