Jump to content

Bronco Models 1/48 MiG-15 - анонс


Tali

Recommended Posts

Класно! 19-й у 48-му від Едіка (пластик Трумпетеровський) нещодавно купив,21-й є,залишилося 17,23,31 придбати.Класика (без модифікацій,хоча б основні)

Link to comment
Share on other sites

Я бы не спешил особо радоваться. Недавно закончил китайский самоль от вот этой китайской конторы. Косяк на косяке, хотя планер в норме. Но пилоны и баки пришлось переделывать.

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, Gavrosh сказал:

Класно! 19-й у 48-му від Едіка (пластик Трумпетеровський) нещодавно купив,21-й є,залишилося 17,23,31 придбати.Класика (без модифікацій,хоча б основні)

А чем не устраивали трамповский и тамиевский миг-15?
И с чего вы решили, что этот будет лучше? )

Link to comment
Share on other sites

13 часа назад, Tali сказал:

А чем не устраивали трамповский и тамиевский миг-15?
И с чего вы решили, что этот будет лучше? )

Скажу відверто,фото літніків вищевказаних фірм я не бачив (я вже мовчу за огляд вживу,тобто помацати :) )   і тому, чим більше буде варіантів для порівняння,тим краще. Можливо знайду десь огляд літніків всіх фірм,які випускають МІГ-15 у 48-му. Це стосується і Мігів 17,23,25,27,29 та 31. З останнім я визначився,чий краще.21-й для мене особисто кращій від Едіка. А от щодо попередніх  серій літаків належить кропітка робота по пошуку та вивченню інформації щодо якості моделей. Буду використовувати  інформацію,які люб*язно надають шановні моделісти.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

×
×
  • Create New...