Jump to content

Chieftain Mk.11, Takom 1/35


SNIKERS

Recommended Posts

Вирішив поділитись процесом будівництва Такомівського Вождя.

Огляд на модель робити не буду, перейду одразу до справи.

На першому ж кроці інструкції впав у легкий ступор, бо ніяк не міг знайти деталі "N". Погуглив і наштовхнувся на статтю моделіста, який мав таку ж проблему. Виявилось, що ці дві деталі відлиті з нижньою частиною башти. 

Тому, якщо зіштовхнетесь з такою проблемою - без паніки😁

20200604_201629-min.jpg 20200604_202534-min.jpg 20200604_201803-min.jpg

Link to comment
Share on other sites

Як на мене, не дуже вдале рішення від виробника. За інструкцією потрібно зрізати позначену деталь. Але її розмір, а також форма та кут нахилу лобового бронелиста роблять цей процес не дуже зручним. Як на мене, можна біло відлити цю деталь окремо і використовувати для будівництва більш ранніх модифікацій Чіфтейна. 

20200605_092919-min.jpg

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, SNIKERS said:

На першому ж кроці інструкції впав у легкий ступор, бо ніяк не міг знайти деталі "N". Погуглив і наштовхнувся на статтю моделіста, який мав таку ж проблему. Виявилось, що ці дві деталі відлиті з нижньою частиною башти. 

Китайцы - такие китайцы ))))

Удачи в сборке.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Після майже місячної перерви процес побудови моделі завершено. Поки не збирав лише гусениці.
Загалом модель збирається приємно. Пластик обробляється легко, майже всі деталі стають на місце без проблем, травло дуже якісне. В деяких місяцях довелось трохи пошпаклювати, але не критично. Безумовно, після нанесення грунту в деяких місцях ще потрібно буде підшпаклювати та підшліфувати.


ІМХО, недоліками моделі є:
1. Дуже масивні кріплення деталей до літника. Це особливо незручно на дрібних детялях.

2. Кріплення ствола гармати до башти. Передбачена лише одна позиція - горизонтально. При чому, через особливість гумової деталі в цьому місці, ствол стає криво як по вертикалі (тягне вниз), так і по горизонталі (тягне ліворуч). Потрібно лікувати циакрином.

3. Кулемет зі стволом квадратної форми. 😄

4. Ще одним незначним недоліком є відсутність вінілових вставок в катки для легкого їх монтажу/демонтажу. Через що гусениці доведеться збирати вже після фарбування та везерінгу ходової.

20200708_120742.jpg 20200708_120901.jpg 20200708_120941.jpg 20200708_120952.jpg 20200708_121001.jpg 20200708_121136.jpg 20200708_121216.jpg 20200708_121243.jpg 20200708_121248.jpg 

Link to comment
Share on other sites

39 минут назад, Tali сказал:

Все-таки, танчики - это красиво.
Жаль, что мне не зашло в свое время.

Пара-тройка моделей и снова тянет к более "чистым" формам))

Link to comment
Share on other sites

48 минут назад, Tali сказал:

Все-таки, танчики - это красиво.
Жаль, что мне не зашло в свое время.

Никогда не поздно!))
Я тоже купил один на попробовать, уже шестой подряд собираю))

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, buratino сказал:

Никогда не поздно!))
Я тоже купил один на попробовать, уже шестой подряд собираю))

100%

Я колись збирав лише ГА в 144. Повз інші моделі проходив без всілякого інтересу. Взагалі не тягнуло ні на що. Але мені завжди подобався Мессер Bf-109G-6.

Ну я вирішив трохи відволіктись від пасажирських літакіа і купити профіпак едуард в 48-му. На той момент я взагалі не знав, що таке едуард, бо тема взагалі не моя була. Повівся на всялякі ніштяки в наборі. З того часу підсів на авіацію Другої світової в 48-му.

Так само з танками було. Взяв на пробу чеський Т-72 від Трампа. Дуже він мені зовні подобається. Ну і понеслась...Вже зібраних танків штук 8 і в коробках більше 10. Плюс військові авто, тагачі і т.д.

Так що в нашій справі "не моя тема" - то може бути лише питанням часу))

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, Tali сказал:

Все-таки, танчики - это красиво.
Жаль, что мне не зашло в свое время.

А ще в танчиках є великий плюс: якщо виліз якийсь косяк в процесі фарбування, можна його загавнячити везерінгом як завгодно, бо це ж танк)))

Link to comment
Share on other sites

В 09.07.2020 at 08:58, Tali сказал:

Вы чо, блин. 
Это ж никаких антресолей не хватит, если я еще танчики начну собирать...

Можна сусідські арендувати)))

Я на роботі на складі дві палети взяв, закинув на них дві здорові коробки і в них більшу частину моделей поскладав. 

Єдиний мінус, якщо хочеться дістати, подивитись і знов покласти на місце, то на складі це проблематично))

Link to comment
Share on other sites

В 09.07.2020 at 08:58, Tali сказал:

Вы чо, блин. 
Это ж никаких антресолей не хватит, если я еще танчики начну собирать...

прекращай !  Рожденный ползать... :P

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...