Jump to content

СУ-122-54 Miniart 1/35


Recommended Posts

7 минут назад, Gavrosh сказал:

І я такий хочу.Теж давно мріяв.Так що буду з цікавістю спостерігати за  процесом. А балансири рухомі, чи намертво закріплені?

Спасибо! Балансиры можно сделать и так, и так. Но я закрепил намертво.

Link to comment
Share on other sites

29 минут назад, Руслан сказал:

Собирал такую. Траки самое муторное дело, пока все зачистишь и склеишь, капец, много времени уходит

 

Но они того стоят) Траки визуально очень хороши. А под хорошую музыку очень даже хорошо собираются)

Link to comment
Share on other sites

4 часа назад, Gavrosh сказал:

Читаючи Ваші "Траки визуально очень хороши", "Балансиры можно сделать и так, и так" - ще дужче захотілося мати СУшку!

Собрать стоит. Однозначно. не пожалеете.

Link to comment
Share on other sites

7 часов назад, Руслан сказал:

Собрать стоит. Однозначно. не пожалеете.

Полностью согласен!

7 часов назад, Руслан сказал:

Траки да, хороши. Даже маркировка читабельна

Да, сам был приятно удивлен

Link to comment
Share on other sites

22 часа назад, Gavrosh сказал:

Читаючи Ваші "Траки визуально очень хороши", "Балансиры можно сделать и так, и так" - ще дужче захотілося мати СУшку!

Кстати, там на выбор и звёздочки двух типов, и направляющие тоже))

Вот ссылка на обзор http://bmforum.com.ua/index.php?topic=3725.0

Link to comment
Share on other sites

Дякую.Я теж знайшов огляди СУшки.Два варіанта.Мені особисто більше подобається пізній варіант  "самохода". Купив би давно, але клятий вірус (і не тільки він) вніс свої корективи (4-й м-ц почався,як я без з/п).Так що мрія відкладається на невизначений строк.Залишається насолоджуватися оглядами побудови самохода  іншими моделістами.

Link to comment
Share on other sites

6 минут назад, Gavrosh сказал:

Дякую.Я теж знайшов огляди СУшки.Два варіанта.Мені особисто більше подобається пізній варіант  "самохода". Купив би давно, але клятий вірус (і не тільки він) вніс свої корективи (4-й м-ц почався,як я без з/п).Так що мрія відкладається на невизначений строк.Залишається насолоджуватися оглядами побудови самохода  іншими моделістами.

Держитесь! Все проблемы имеют свойства заканчиваться.

Link to comment
Share on other sites

В огляді, що Ви люб'язно надали (доречі дуже непоганий, навіть інструкція є) написано,що відсутній трос. Це навіть на краще.Я б використав металевий тросік відповідної (масштабної) товщини.Його потрібно буде відпалити на газу (тоді він прекрасно гнеться). І вигляд буде мати як справжній, металевий. Навіть красити не прийдеться.Колись на форумах я викладав фото свого троса.

Изображение 055.jpg

Изображение 058.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 минут назад, Gavrosh сказал:

В огляді, що Ви люб'язно надали (доречі дуже непоганий, навіть інструкція є) написано,що відсутній трос. 

Спасибо на добром слове) Обзор этот я и делал)

А из чего такой тросик? Очень симпатично выглядит

Link to comment
Share on other sites

Точно вже не пам*ятаю де взяв.Але тросіки зараз не проблема (широкий асортимент в Новій лінії,Епіцентрі та інші буд.магазини).Або старий від чогось.Головне,щоб дротиків у скрутці було побільше.Так виглядає масштабніше.Багато моделістів використовують електричні багатожильні мідні дроти.Але мідь потрібно або трохи припалити (для втрати кольору міді),або покрасити.Сталеві більше мені подобаються (єдине,що ще треба зробити,або акуратно відкусити кінці,або пропаяти,щоб не розкручувалися.Після пропалювання на газу це легше зробити-взагалі ,експерементуйте :) )

Изображение 070.jpg

Изображение 072.jpg

Изображение 073.jpg

Link to comment
Share on other sites

Можливо що і від велосипеда :) . Я писав,що не пам*ятаю, як він до мене попав. Але  точно вистачить не то що на декілька,а десяток моделей буде точно (при довжині півтора метра).Чим він мені подобається-у скрутці багато жилок.Дуже схоже на справжній танковий трос.Відпалюєш на вогні,а потім легенько мілкою наждачкою (нульовкою) пройтися. Зверху метал зачищається (правда я не зачищав), у впадинках залишається темним - получається на вигляд  як справжній трос.

Link to comment
Share on other sites

Я начал использовать тросик с вязальных спиц. Длина примерно метр, цена около 20 грн. На фото сравнение с пластиковым, который шел к СУ-85 от Миниарта

9.thumb.jpg.0c509c7c7c83125393600263d12e0de4.jpg

Link to comment
Share on other sites

Виглядає класно.Акуратно.Набагато краще ніж пластиковий.

Але...чи аксакали від моделізму не причепляться з-за того,що трохи тонкуватий трос,не відповідає масштабу?🤬

Link to comment
Share on other sites

20 минут назад, Gavrosh сказал:

Виглядає класно.Акуратно.Набагато краще ніж пластиковий.

Але...чи аксакали від моделізму не причепляться з-за того,що трохи тонкуватий трос,не відповідає масштабу?🤬

Спасибо!

По поводу масштаба - это пластиковый толстоват. Диаметр тросика примерно 0,95-1,0мм, что в перерасчете примерно 3-3,5 см. Думаю, что он в реале таким и был.

Screenshot_93.thumb.png.7a41ba0c13b5d859182ff3dc8e56998e.png

Это из Памятки по эвакуации машин с поля боя. -М.: Воениздат НКО СССР, 1941 ГАБТУ КА.

 

Понятное дело, что на современных боевых машинах они другие, поскольку веса у них больше. На ОБТ - 46 мм, БМП/БТР/БМД/БРДМ - 25 мм. Это насколько мне известно

Link to comment
Share on other sites

Круто! Не знал, что спицы еще и с тросиками продаются!

П.с. Иван, у меня есть бумажный журнал с чертежами.  

IMG_20200407_153312.thumb.JPG.894d52015dda2c0f92c4be4284a55442.JPG

Могу обменяться на другую околомодельную литературу (или фигурки/бочки/канистры/неисп. Детали наборов)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Приветствую коллеги! Продолжаю сборку самоходки. 
Приклеил полки, рубку. Собрал несколько ящиков и пулемёт ,состоящий из 33 деталей)
На траки пока сильно не обращайте внимания, после покраски будет всё гуд!

6.thumb.jpg.7df3f988af4260290a58ab37d0c7cdb2.jpg

7.thumb.jpg.b5a52ef2a933825bb90b8c7e34838223.jpg

8.thumb.jpg.10620af05266bd16d62cf4e056bc442d.jpg

9.thumb.jpg.7b94f597aa8afb623d928731c4b925dc.jpg

10.thumb.jpg.a094ba170c50d17cd61189f6404da1d6.jpg

11.thumb.jpg.b287a6417611f0f85773e8671da0e537.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, ВПК сказал:

Круто! Не знал, что спицы еще и с тросиками продаются!

П.с. Иван, у меня есть бумажный журнал с чертежами.  

IMG_20200407_153312.thumb.JPG.894d52015dda2c0f92c4be4284a55442.JPG

Могу обменяться на другую околомодельную литературу (или фигурки/бочки/канистры/неисп. Детали наборов)

 

 

Да, для самого было неожиданностью. А тросик еще и в оплётке. Но её не составляет труда снять.

За журнал спасибо, подумаю.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Новые сообщения на форуме

    • 1/72 & 1/48   https://www.facebook.com/artscale.eu
    • New for the beginning of May. First traditional for you in close cooperation with AMK and MN modeler prepared for the end of April a kit of this beautiful machine in 1/72 scale. For KP the Delfín is an icon , the company’s first kit and the beginning of a whole pleiad of beautiful models continuing to this day. Originally we had in 3D CAD-CAM preparation our brand new model , but thanks to the offer of the above mentioned companies we finally agreed to buy nice mouldings from AMK company for which we are very grateful. Nevertheless, we used part of our 3D designs to produce new frames for the L-29R, L-29RS and single-seat aerobatic L-29A versions, which will suitably extend the original kit with other versions of the Delfín that are currently missing on the market. As always, there will be several covers and decal versions , so everyone interested in this kit can choose. We present you the first pictures from our „court“ painters Jaroslav Velc (the picture was originally created for our 1/32 model, which was resold to the cooperating company FLY together with Arad 96/Avia C-2) and Carlos Alonso from Spain.     https://www.modelarovo.cz/l-29-delfin-1-72-kovozavody-prostejov/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR0aJ4ExZoLNlZDDAS-_FpXJt9towWTHvdBk_6C1iZ9RBc3H7Jvp8Z8S0gI_aem_AdOFRLUwxoS4LElfnzJt4_x2waa8zY20WxJKwppIIHed2a3TSti_Nsv1hu-CL53Eljio47yYviqG_IFpFtzli0W8
    • Более-менее успешно "смылся", акриловая смывка от АММО оказалась очень удобна в работе. Почему "менее" - как обычно плохо нанес глянцевый лак, с шагренью, спасла жидкость Intermediate Gauzy Agent от АК.  
    • Вид из окна красивый ... кабинет-мастерская вообще супер🙂👍
×
×
  • Create New...