Jump to content

Правила ГБ "Карантин"


base

Recommended Posts

22 хвилини назад, Tali сказав:

Вы не забыли админа в долю взять???

/Ваще страхи потеряли... Никакого уважения к старшим!/

нифигасе! ещеживой! :)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Tali pinned this topic

Добродії!

Карантин це не лише існування в чотирьох стінах... а ще й купа роботи, яку тобі скидають майже цілодобово. Роботу треба робити і не завжди є можливість написати. АЛЕ... ОТОЖ!!!  Прошу написати кого варто нагородити моїм міні призом за 30 березня та 6 квітня. Хай люди лікуються! Аби не затягувати час пропоную писати нижче дату (30.03) та  НІК з посиланням на гілку форуму де людина будує.  Закінчення прийому пропозицій. 8 квітня 21.00.

Link to comment
Share on other sites

10 часов назад, Андрій Бутко сказал:

Можливо, голосувалку має сенс організувати?

я не умею.. к своему стыду

Link to comment
Share on other sites

В 21.03.2020 at 18:28, base сказал:

Призовий фонд.

Наразі призи для переможців визначаються!!! Спонсори!!! Можете долучатись!

Особисто від мене універсальний подарунок - поповнення мобільного рахунку на 100 гривень. :rolleyes:

 

Link to comment
Share on other sites

1 час назад, Mikhail Polyakov сказал:

Так-с... И что тут происходит? Я ничего не пропустил?  🤨 ))

Пытаются тебя выключить из гонки до финиша, путем презента бутылки коньяка 😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
В 27.05.2020 в 14:59, Tali сказав:

Таo начальник @base, говорят, что карантин в стране уже кончился?..

Сегодня по телеку сказали, что Кличко грозится повернуть строгий карантин назад. Типа, все расслабились, народа на улицах стало слишком много. Пора снова всех по домам закрыть. 

Link to comment
Share on other sites

3 часа назад, base сказал:

он ослаблен, но не отменен... если я ничего не пропустил...

В Постанове КМУ 212, которой введен карантин "текст по дебильному написан".

У Терри Пратчета есть рассказ "Добрые предзнаменования". Там ангел Ада Кроули посылал в Ад договоры страховщиков с припиской "учитесь, слабаки". 

Вот этой Постанове в Аду тоже бы удивились.

Link to comment
Share on other sites

В 10.06.2020 в 22:59, Tali сказав:

А... ну ты это.. следи там.

Кароче! Булки не расслабляем! Финиш может быть в любой момент.... Вон "соседи" (прасти Госпади... "не дай Бог конечно!" (с) таких соседей никому!) - обнулились "на раз"! Ж)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Вельмошановні друзі-колеги по мистецтву та всі участники ГБ "Карантин"!

З боку шановної адміністрації я був розкритикований за пасивну позицію як адміністратор ГБ...

Перепрошую, життя така штука - інколи так "прикладає" - шо капець...! То все, звичайно, не звільняє від відповідальності!

В темі карантинів я не профі, але за останньою інформацією якою  я володію, останні "лохдаун" закінчився 24.01.2021р.

Оскільки цим "лохдаунам" кінця-краю не видно як і деяким будівництвам наших колег.... владою даною мені адміністрацію, оголошую завершення групбілду 06.02.2021 року в 23:59 по Києву!

Прошу вас зосередитись, і хто на фініші - закінчити роботи!

07.02.2021 року почнеться голосування по фінішу....

Дякую за увагу!!

Link to comment
Share on other sites

5 часов назад, base сказал:

В темі карантинів я не профі, але за останньою інформацією якою  я володію, останні "лохдаун" закінчився 24.01.2021р.

Оскільки цим "лохдаунам" кінця-краю не видно як і деяким будівництвам наших колег.... владою даною мені адміністрацію, оголошую завершення групбілду 06.02.2021 року в 23:59 по Києву!

Прошу вас зосередитись, і хто на фініші - закінчити роботи!

07.02.2021 року почнеться голосування по фінішу....

Я тут подумал - вот так резко обрывать карантинный ГБ низзя)  У нас в стране еще продолжается адаптивный карантин, и я за рабочую неделю не успею добить парочку недокрашенных моделей из этого ГБ (честно заброшенных в пользу других моделек))) Я предлагаю поставить конечную дату сделать символичной - поставить аккурат к годовщине введения карантина)  А потом открыть новый ГБ "2й год карантина" ))))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...