Jump to content

Revell СУ-27 1:144 борт 56 синий ВСУ - RIP?


DoubleWhisky

Recommended Posts

3 години назад, Fokkerd21 сказав:

Ви мене не зрозумiли. При фарбуваннi пензликом використовувати маски не можна, i не важливо з чого вони, з малярноi стрiчки ти iзоленти. При фарбуваннi пензликом пiд них буде затiкати фарба.

 

1 година назад, Дмитрий Побережник сказав:

Ну можно фарбувати пензликом з масками, але тоді треба, щоб вони дуже щільно прилягали і тоді фарба не буде підтікати, але буде другий мінус - буде сходинка на стику маски.

 

я про це і думав, що буде видно перехід, дякую

Link to comment
Share on other sites

3 години назад, Дмитрий Побережник сказав:

Ну можно фарбувати пензликом з масками, але тоді треба, щоб вони дуже щільно прилягали і тоді фарба не буде підтікати, але буде другий мінус - буде сходинка на стику маски.

 

Не вийде. Коли фарбуєш з аєра, фарба долітає до моделі трішки підсохшою і по моделі не тиче. Коли фарбуєш пензликом, тоді фарбу накладаєєш великим шаром (в порівнянні з аєром) і вона трішки розтікається по пластику, інакше буде видно мазки. І якщо фарба розтікається, то вона обовязково затіче навіть під саму крепку маску. Не затіче лише під рідку маску - Маскол.

Я користувався рідкими масками від Хамброл та Валехо - обидні хороші.

https://www.hobby.dn.ua/humbrol-hum-ac5217-lak-maskol-bottle-28ml-p-65243.html?osCsid=v4lqdav0emd6frr2uesspon5q2

https://www.hobby.dn.ua/vallejo-val-28850-jidkaya-rezina-liquid-mask-850-p-55969.html?osCsid=v4lqdav0emd6frr2uesspon5q2

 

Як дешевий варіант можна спробувати медичний клей БФ-6, але я ним лише фонарі маскував, як він себе буде поводити на фарбі - я не знаю, треба тестити.

Link to comment
Share on other sites

Пробував фарбувати спочаку жертву для проби, вродіби все нормально, але в живу на модельці все вийшло інакше.

Хвостові частини пофарбувались на 5+ без напливів а от основний фюзеляж після висихання виглядав ще гірше як моє фарбування дверей. Пробував знімати фарбу різними методиками. 0 ефекту. Щось познімав ногтком без ацитилену, але це вже не те. Коротше модель - RIP.

Доки я шукав інфу про методи чистки модельок, виявилося, що існують уже готові сушки в цьому масштабі Deagostini "Легендарные самолеты". Уже знайшов і придбав Су-30. В масштабі ідеально для колекції. (Але той горе моделіст загадив ракети рожевим лаком для нігтів, придеться потянцювати з бубном). 

Що в осадку. Пиляючи цю модельку я зрозумів що накосячив і запоров, і як цього не робити. Тепер у мене матеріалів для хобі на 2к грн (перепродавать не хочу, ходить на НП через 100 грн посилки, це смішно).

Думаю продовжу в майбутньому із покупки аерогрфа (може і компресора) і якоїсь дешевої моделі літака в 1:72 (вот http://zvezda-ua.com.ua/tovari/209/sovetskiy_istrebitel_la_5_fn/ 156 грн) на ній потренеруюсь і візьмусь за людський СУ-27 в 1:72.

Але це буде потім. А поки - всім велике спасибі за поради. Все було не даремно!

Link to comment
Share on other sites

8 хвилин назад, EmC-Unit сказав:

Коротше модель - RIP.

 

Але це буде потім. А поки - всім велике спасибі за поради. Все було не даремно!

Шкода.

Головне, якщо Вам це сподобалось, йти далі іне закидати цю справу.

Всі з чогось починали...я на свої перші моделі дивитись боюся...та й зараз на деякі страшнувато глянути...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Вітаю! Вирішив не хоронити модельку, а доробити її хочаб для набиття руки. Зараз почистив її від старої фарби (зішкріб) і зачистив нождачкою, якщо щось путнє вийде із новим грунтом, покажу фото!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Що маю на сьогодні: надумав зробити літак ВКС РФ, банально для нього є декалі в комплекті, і найлегший варіант був цей:

8393714.thumb.jpg.d106d9808be6c1dbb9dd492b7ebd5b08.jpg

Не впевнений чи буду робити камуфляж, далі буде видно...

Грунт ліг непогано(сірий колір), а синя фарба так собі (перешкурював деякі напливи і фарбував наново). І ця фарба напевно не в тон.

20210420_192934.thumb.jpg.5a26a9a16916853808c82ef30fd5b5b4.jpg 20210420_193002.thumb.jpg.c6ad49c02ab84cb617466291cf950f5f.jpg 20210420_193122.thumb.jpg.b871e13a492c266beb34d3a2eaaebbdb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ну, проще было бы окрасить Сушку в цвет " баклажан." Он в их космических силах сейчас в тренде (машина не так заметна в открытом космосе). Ну а вообще: 

антивегетарианство-приколы-про-вегетарианство-23360.jpeg

Link to comment
Share on other sites

1 годину назад, EmC-Unit сказав:

Грунт ліг непогано(сірий колір), а синя фарба так собі (перешкурював деякі напливи і фарбував наново). І ця фарба напевно не в тон.

Можливо, занадто товстий шар задули.

Link to comment
Share on other sites

2 часа назад, Владимир Губенко сказал:

Доброго дня!

Це пофарбовано виключно пензликом, про аер я тоді тільки мріяв. Ну і як всі напевно здогадались, виключно по масках, вирізаних модельним ножем з тамійської малярної стрічки. І до речі всі, ну майже, моделі, які робились до придбання аера, фарбувались саме пензликом під маски. Так що прошу вибачити, але я не зовсім розумію, що і куди підтікає? Так, іноді виходять сходинки, але шліфовку і поліровку теж поки ніхто не відміняв 😁 Так, не просто, але ж реально?...

Я тут зовсім не розумію, як можно отримати такий результат за допомогою пензлика та масок з малярної стрічки. Коли я лише розпочинав використовувати аерограф, то сходинки в мене виникали як тільки я десь зазівався і затримав його на мить довше над однією точкою... Та навіть вирізати такі ідеальні прямі кути в такій кількості на пікселях це щось для мене неможливе. 

А яку фарбу використовували, що дозволяє полірувати сходинки? Розпізнавальні знаки на моделі часом не від BS Modellе, бо така "прозорість" характерна саме для продукції цього виробника? 

Link to comment
Share on other sites

21 минуту назад, Дмитрий Побережник сказал:

Я тут зовсім не розумію, як можно отримати такий результат за допомогою пензлика та масок з малярної стрічки. Коли я лише розпочинав використовувати аерограф, то сходинки в мене виникали як тільки я десь зазівався і затримав його на мить довше над однією точкою... Та навіть вирізати такі ідеальні прямі кути в такій кількості на пікселях це щось для мене неможливе. 

А яку фарбу використовували, що дозволяє полірувати сходинки? Розпізнавальні знаки на моделі часом не від BS Modellе, бо така "прозорість" характерна саме для продукції цього виробника? 

Одна з моїх перших моделей:

1542061045_802.thumb.JPG.f585757947da2607ab43b6e010975dd2.JPG

Тут і сходинки, і все інше... Потім роки тренувань... Методом проб і помилок підбір потрібної консистенції фарби, щоб і не текла, і вкривала норм, шарів фарби до біса, перший настільки прозорий, що майже непомітний, мається на увазі основний.  Потім маски, і другий колір, так само. Потім знімаю маски, декілька днів сохне, полірувальним бафом для манікюру, самим "ніжним", полірую сходинки. Потім знову маски, закриваю вже два кольори, основний і другий, наношу третій, тим самим способом. Знову сушка, бафік. І так до фіналу. В кінці лак.

Коли фарбував пензлем, користувався ХоМою, тою, що закривалась кришкою. До речі Міг25, в роботі зараз, теж пофарбований ХоМою, але вже новою, банка з закруткою, в тому числі і металіки. На відміну від старої ХоМи, непогано дується через аер...

Так, декалі саме BS. Тоді були ще тільки ОЗ, камо ще не було. Маски малював в Корел з фоток літака і різав з Тамійної стрічки. На "Каропке" є модель нашого колеги, називається здається "Грач в клеточку", саме для нього малював маски, а потім і собі зібрав такий. 

Link to comment
Share on other sites

15 годин назад, Андрій Бутко сказав:

Можливо, занадто товстий шар задули.

Фарбував із балонів. І так, шар явно забагато, але уже немає сенсу перероблювати.

 

13 години назад, Владимир Губенко сказав:

Доброго дня! 

Топікстартер - Вам натхнення і успіхів, все вийде, головне не опускати руки і вірити в успіх, і з цією вірою йти вперед, і біс із тим, що іноді задля кроку вперед потрібно зробити два назад.

Шановна спільнота! Я перепрошую, може запізно, але деякий час був відсутній на форумі, так склались обставини... Але!

177804548_2501.thumb.JPG.aeb642a95a616830ddc11308fd4a9aaa.JPG546889990_2504.thumb.JPG.315b61df8806cc79049ce78517c7c58a.JPG

Це пофарбовано виключно пензликом, про аер я тоді тільки мріяв. Ну і як всі напевно здогадались, виключно по масках, вирізаних модельним ножем з тамійської малярної стрічки. І до речі всі, ну майже, моделі, які робились до придбання аера, фарбувались саме пензликом під маски. Так що прошу вибачити, але я не зовсім розумію, що і куди підтікає? Так, іноді виходять сходинки, але шліфовку і поліровку теж поки ніхто не відміняв 😁 Так, не просто, але ж реально?...

Дякую! Але мені до такого гарного фарбування як до неба рачки...

Link to comment
Share on other sites

1 минуту назад, EmC-Unit сказал:

 

Дякую! Але мені до такого гарного фарбування як до неба рачки...

Не бросайте це діло, і все прийде! Всі з чогось починали.

Link to comment
Share on other sites

16 часов назад, Владимир Губенко сказал:

Одна з моїх перших моделей:

1542061045_802.thumb.JPG.f585757947da2607ab43b6e010975dd2.JPG

Тут і сходинки, і все інше... Потім роки тренувань... Методом проб і помилок підбір потрібної консистенції фарби, щоб і не текла, і вкривала норм, шарів фарби до біса, перший настільки прозорий, що майже непомітний, мається на увазі основний.  Потім маски, і другий колір, так само. Потім знімаю маски, декілька днів сохне, полірувальним бафом для манікюру, самим "ніжним", полірую сходинки. Потім знову маски, закриваю вже два кольори, основний і другий, наношу третій, тим самим способом. Знову сушка, бафік. І так до фіналу. В кінці лак.

Коли фарбував пензлем, користувався ХоМою, тою, що закривалась кришкою. До речі Міг25, в роботі зараз, теж пофарбований ХоМою, але вже новою, банка з закруткою, в тому числі і металіки. На відміну від старої ХоМи, непогано дується через аер...

Так, декалі саме BS. Тоді були ще тільки ОЗ, камо ще не було. Маски малював в Корел з фоток літака і різав з Тамійної стрічки. На "Каропке" є модель нашого колеги, називається здається "Грач в клеточку", саме для нього малював маски, а потім і собі зібрав такий. 

Золоті руки! 

Link to comment
Share on other sites

Та ладно... Там, якщо придивитись, кольорові полоси по борту геть не рівні, але краще на той час не вмів... А бортовий номер? Це ж жах, білих декалей не знайшов, теж різав маски зі стрічки, а напис Нарьян-Мар, як зумів, так і вирізав маску. Так що там та ще "якість"... Хоча на полиці стоїть серед всіх вертольотів, і не виглядає геть погано... 

Але в будь якому випадку дякую на доброму слові!

Link to comment
Share on other sites

Дофарбував все що міг із балончиків (сходинки видалю коли засохне):

20210425_155214.thumb.jpg.7beef546f0dd4708c1a645e979802b65.jpg 20210425_155234.thumb.jpg.3320021de32cad5f32d4b3c511a46a5c.jpg

Тепер найбільший кек, я так подивився що нова коробка із моделькою коштує 190 грн, і купив. Тепер маючи багаж знань, можна зробити щось більш акуратне:

20210425_155627.thumb.jpg.d511d16f9527e9bd35b197f425d8b54a.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • DoubleWhisky changed the title to Revell СУ-27 1:144 борт 56 синий ВСУ - RIP?

Вітаю народ! Вирішив не винаходити велосипед і фарбувати як на коробці (фарби були в комплекті):

P10501-002301.thumb.jpg.c93923a27115daa5916a1ab413b7463d.jpg P10501-002408.thumb.jpg.6e41a1911524d4629a6d74fa33674c27.jpg

Все йшло непогано, але голубу фарбу потрібно було розводити самому і тут я партачив, перший "заміс" був надто товстим і його прийшлось зішкрябувати. Другий спробував тамією - але те що вона глянцева зрозумів коли пофарбував. Далі була спроба матовою тамією яка зливалась із зеленим. В кінці взяв фарби сестри і замішав щось здалеку схоже на голубий, зато тепер усе матове і не ріже око.

P10501-002545.thumb.jpg.fd998217db5974ce7dbfff9fb6c1b1c8.jpg

Доречі моє спостереження: фарби зручно змішувати на пергаментному папері - він не всмоктує воду, і його після закінчення робіт не потрібно мити 😉

Link to comment
Share on other sites

12 часа назад, EmC-Unit сказал:

.................................

Доречі моє спостереження: фарби зручно змішувати на пергаментному папері - він не всмоктує воду, і його після закінчення робіт не потрібно мити 😉

С этого момента подробней, если можно.

Link to comment
Share on other sites

48 хвилин назад, MAUS сказав:

С этого момента подробней, если можно.

Можно приобрести рулон бумаги для запекания, и банально использовать его вместо пластиковой палитры.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...